UA

RU

11.01.2021

Облаштування Вентиляції в Приватному Будинку

Подбати про облаштування вентиляції в приватному будинку необхідно незалежно від того, як ви плануєте його використовувати - для постійного проживання або для коротких заміських виїздів. Вентиляційна система забезпечує ефективний повітрообмін, завдяки чому приміщення залишається комфортним в будь-який час року.

Облаштування Вентиляції в Приватному Будинку

Детальніше
18.12.2020

Природна Вентиляція у Приватному Будинку

Незалежно від того, живете ви в міській квартирі або на дачі, правильна вентиляція в будинку необхідна.

Природна Вентиляція у Приватному Будинку

Детальніше
18.12.2020

Припливна Вентиляція в Будинку

Підтримка повітрообміну в квартирі або приватному будинку необхідно для створення нормального мікроклімату. Якщо свіжого повітря недостатньо, люди, що знаходяться в приміщенні, будуть відчувати дискомфорт. 

Припливна Вентиляція в Будинку

Детальніше
14.12.2020

Вентиляція в Бані або Сауні

Баня - це приміщення, для якого характерні висока температура і вологість, а також сильні відмінності цих умов між різними приміщеннями. Отже, правильно зробити вентиляцію в лазні важливо з кількох причин. Якщо повітрообмін відбувається недостатньо ефективно, люди, що знаходяться в лазні, будуть відчувати дискомфорт, і перебування в приміщенні може виявитися навіть шкідливим для здоров'я. Крім того, постійний надлишок вологи в повітрі створює сприятливі умови для поширення цвілі і хвороботворних мікроорганізмів, особливо, якщо споруда виконана з дерева.

Вентиляція в Бані або Сауні

Детальніше
02.12.2020

Вентиляція Хімічної Лабораторії

Головне призначення вентиляції хімічної лабораторії - усувати з повітря потенційно небезпечні або шкідливі компоненти, очищати його від отруйних випарів реактивів, неприємних запахів, а також видаляти надлишки тепла. Якщо вентиляційна система спроектована правильно, кількість хімічних речовин в повітрі не буде перевищувати гранично допустимі концентрації (ГДК). Дотримання цих норм необхідно, щоб забезпечити безпечні умови роботи.

Вентиляція Хімічної Лабораторії

Детальніше
01.12.2020

Вентиляція Теплиці або Парника

Теплиця - це споруда, головне призначення якої полягає в підтримці мікроклімату, який буде підходящим для вирощування сільськогосподарських культур. Рослини повинні знаходитися у відповідних для них умовах температури та вологості. Крім того, недостатній повітрообмін сприяє розмноженню в грунті різних хвороботворних мікроорганізмів, а значить, потрібно забезпечити регулярне надходження свіжого повітря.

Сучасні промислові теплиці експлуатуються цілий рік, тобто, повинні вирішувати ці завдання як при високій, так і при низькій температурі повітря. Домогтися цього допомагає правильно спроектована вентиляційна система.

Вентиляція Теплиці або Парника

Детальніше
24.11.2020

Вентиляція в Приміщенні та COVID-19

Ні для кого не секрет, що правильно облаштована вентиляція в приміщенні створює комфортний мікроклімат, але мало хто знає, що вона також перешкоджає поширенню хвороботворних мікроорганізмів. Сьогодні, коли загроза захворіти на COVID-19 висока, пам'ятати про це особливо важливо.

Якщо в закритому просторі збирається багато людей, ризик поширення респіраторних захворювань значно збільшується. Якісна система вентиляції дозволяє зменшити його.

Вентиляція в Приміщенні та COVID-19

Детальніше
12.10.2020

Вентиляція Офісу

В офісі співробітники проводять весь робочий день, а тому, для продуктивної роботи необхідно створювати комфортне для них середовище. Зокрема, потрібно подбати про те, щоб повітря в приміщеннях завжди було свіжим, а температура підтримувалася на оптимальному рівні. Домогтися цього допоможе правильно облаштована вентиляція офісу. Якщо система повітрообміну функціонує ефективно, в офісному просторі буде приємно перебувати і співробітникам, і відвідувачам у будь-який час року.

Вентиляція Офісу

Детальніше
12.10.2020

Вентиляція Ресторану

Ресторанний бізнес - це сфера що дуже активно розвивається, але щоб заклад громадського харчування успішно запрацювався та приносив дохід, він повинен відповідати певним нормам. Зокрема, існують вимоги що до вентиляції ресторану, без виконання яких він не зможе функціонувати. Підтримка комфортного мікроклімату важлива і для співробітників, і для відвідувачів: навряд чи комусь буде приємно сидіти в духоті або постійно відволікатися на сторонні запахи. Крім того, якщо вентиляція не відповідає нормам, це стане причиною штрафу при черговій перевірці.

Вентиляція Ресторану

Детальніше
12.10.2020

Вентиляція в Закладах Громадського Харчування

Для нормальної роботи закладу громадського харчування необхідно забезпечувати в ньому обстановку, комфортну і для відвідувачів, і для співробітників. А це неможливо без ефективно працюючої вентиляційної системи. Необхідними умовами цього комфорту є свіже повітря, підтримання в приміщенні нормальної температури і вологості, видалення різких запахів. Для цього вентиляція повинна бути спроектована в відповідності з діючими санітарними нормами. При розробці проекту повинні враховуватися площа закладу, а також його особливості - в барі, їдальні, ресторані або кав'ярні завдання вентиляційної системи будуть дещо відрізнятися.

Вентиляція в Закладах Громадського Харчування

Детальніше