UA

RU

16.03.2021

Технологічна і Загальнообмінна Вентиляція

Головне завдання вентиляційної системи - підтримка повітряного середовища в приміщенні в межах необхідних норм. У разі технологічної вентиляції мова йде про створення умов, необхідних для виконання певного технологічного процесу. Тому її характеристики будуть тісно пов'язані з конкретними завданнями, для яких використовується приміщення.

Технологічна і Загальнообмінна Вентиляція

Детальніше
14.03.2021

Вентиляція Виноробні

Виробництво вина має давні традиції. У невеликих масштабах, для власного побутового застосування, воно не вимагає спеціальних умов - більшість операцій з обробки винограду можуть виконуватися на вулиці, а для зберігання і витримки вина досить звичайного підвалу. Зовсім інша ситуація виникає, коли мова йде про промислових масштабах. У цьому випадку виділяються окремі технологічні етапи, кожен з яких пов'язаний зі специфічними вимогами до вентиляції виноробні.

Вентиляція Виноробні

Детальніше
21.02.2021

Вентиляція Складу

Складські приміщення можуть використовуватися для зберігання найрізноманітніших вантажів. Вони обладнуються при торгових, транспортних, промислових підприємствах. Умови в них повинні не тільки залишатися комфортними для працівників, але і відповідати вимогам до зберігання продукції, інакше її псування буде не уникнути. 

Вентиляція Складу

Детальніше
15.02.2021

Вентиляція Гаража

Гараж - це приміщення при приватному будинку, яке використовується для зберігання автомобіля та іншої техніки. Як правило, власники не проводять в ньому багато часу, але організувати правильну вентиляцію гаража з підвалом, тим не менш, дуже важливо.

Вентиляція в Підвалі Гаража

Детальніше
09.02.2021

Вентиляція Льоху

Льох - це приміщення, розташоване нижче рівня землі і використовується для зберігання продуктів. Правильно обладнана вентиляція льоху під будинком допомагає підтримувати в ньому оптимальні умови.

Вентиляція Льоху

Детальніше
09.02.2021

Вентиляція Подвала

Підвал - це приміщення, розташоване під будівлею нижче рівня землі і зазвичай використовується для тривалого зберігання продуктів або будь-якого майна. Від льоху він відрізняється розмірами і конструктивними особливостями: якщо льох має невелику площу, то підвал може розташовуватися під всім будинком. При його проектуванні важливо заздалегідь передбачити якісну гідроізоляцію: якщо вона не буде забезпечувати захист від вологи, то навіть потужної вентиляційної системи виявиться недостатньо, щоб це компенсувати.

Вентиляція Подвала

Детальніше
01.02.2021

Проектування Вентиляції Приватного Будинку

Створення проекту приватного будинку завжди включає в себе розробку різних систем, що забезпечують комфорт в приміщеннях. Однією з них є вентиляція. Якщо вона не відповідає встановленим нормам, користуватися житлом буде просто неможливо через духоту, надмірну вологость, надлишок тепла або, навпаки, постійні протягі.

Проектирование Вентиляции Частного Дома


Детальніше
11.01.2021

Облаштування Вентиляції в Приватному Будинку

Подбати про облаштування вентиляції в приватному будинку необхідно незалежно від того, як ви плануєте його використовувати - для постійного проживання або для коротких заміських виїздів. Вентиляційна система забезпечує ефективний повітрообмін, завдяки чому приміщення залишається комфортним в будь-який час року.

Облаштування Вентиляції в Приватному Будинку

Детальніше
18.12.2020

Природна Вентиляція у Приватному Будинку

Незалежно від того, живете ви в міській квартирі або на дачі, правильна вентиляція в будинку необхідна.

Природна Вентиляція у Приватному Будинку

Детальніше
18.12.2020

Припливна Вентиляція в Будинку

Підтримка повітрообміну в квартирі або приватному будинку необхідно для створення нормального мікроклімату. Якщо свіжого повітря недостатньо, люди, що знаходяться в приміщенні, будуть відчувати дискомфорт. 

Припливна Вентиляція в Будинку

Детальніше