Обслуговування Систем Опалення

Системи опалення грають важливу роль як у приватному секторі, так і в області промисловості, офісної роботи. Такий комплекс обладнання відповідає за важливу складову комфорту - тепло. В результаті численних досліджень було встановлено: якщо людина мерзне, то її мозкова активність знижується на 50-70%. Саме тому важливо забезпечити якісне обслуговування систем опалення як у приватному будинку або квартирі, так і на виробництві, в офісі. Доручити таку справу можна тільки професіоналам, адже зараз спостерігається велика різноманітність продукції, кожна має свої особливості. Самостійно зрозуміти і вивчити принцип роботи тієї чи іншої системи неможливо, а заощадити хочеться. Саме тому ми пропонуємо замовити обслуговування систем опалення в ТОВ «Карно». Професійний підхід та вигідні ціни гарантовані.

Види обладнання систем опалення та їх обслуговування

Як вже було сказано вище, тепло - це одна з важливих складових комфорту. Недарма будь-які моделі ідеального відпочинку асоціюються з гарячою кавою, пледом, теплим шарфом, муркотливим котом на колінах і т.д. Все це дає необхідне людині тепло. Час не стоїть на місці. Сьогодні існує безліч видів систем опалення. Кожен вибирає те, що потрібно саме йому. Найбільш поширені такі:

  • камінні;
  • електричні конвекторні;
  • водяні.

Про принцип дії першої і останньої говорити не доводиться, тому що він зрозумілий. У камінах в якості палива використовується деревина, вугілля або кокс, у водяних теплоносієм є рідина. Причому це не обов'язково вода. Конвекторна система опалення, обслуговування якої обходиться дорожче, набирає популярності. Вона дає можливість нагрівати окремі приміщення за допомогою спеціального блоку управління. Безсумнівно, це дуже зручно тим, хто проживає в приватному будинку або квартирі час від часу.

Замовити обслуговування систем опалення в Києві, Україні

ТОВ «Карно» здійснює технічне обслуговування систем опалення будь-якого типу. Професійні фахівці за допомогою сучасного обладнання проведуть комплексну діагностику, налаштують окремі вузли, замінять зношені деталі, не пошкодивши суміжні пристрої. Приймаємо замовлення не тільки в Києві, а й по всій Україні. На karno.ua ми пропонуємо ідеальне співвідношення ціни і якості. Зв'язатися з нами і замовити послугу можна по телефону, розміщеному на сайті.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Довірте обслуговування систем опалення професіоналам

Відзначимо, що ми не тільки здійснюємо обслуговування теплового обладнання, а й пропонуємо купити для нього якісні комплектуючі. Ми здійснюємо продаж виключно брендових найменувань з тривалою гарантією від виробника. Це не єдина перевага нашої фірми. У списку особливостей також:

  • досвідчена команда. Компанія була заснована 16 років тому. За цей час штат укомплектували професійними кадрами;
  • сучасне обладнання. Обслуговування опалення здійснюється з використанням інноваційних механічних інструментів та електроніки;
  • сервісна підтримка. Купили у нас? Отримайте якісне обслуговування за пільговою ціною в подарунок!

Замовити комплексне обслуговування систем опалення будівель можна прямо зараз! Ми чекаємо саме на ваш дзвінок.