Розрахунок Вартості Встановлення Кондиціонера

Після покупки кондиціонера вкрай важливо зробити його грамотний монтаж. Що сюди входить, які особливості у стандартного і нестандартного процесів, що включають у розрахунок вартості установки кондиціонера? Нижче ви знайдете відповіді на всі питання.

Стандартний монтаж

Установка системи кондиціонування - це не просто включення обладнання в мережу. Така робота складається з ряду складних і точних процесів:

 • розрахунок потужності обладнання;
 • монтаж зовнішнього і внутрішнього блоків;
 • укладка магістралей;
 • розрахунок вартості установки кондиціонера.

Кондиціонери нерідко встановлюються в приміщення з дорогим ремонтом, на об'єктах-пам'ятках архітектури, тому важливо врахувати всі нюанси.

Що таке стандартний монтаж

Магістраль звичайного блоку кондиціонування не перевищує трьох метрів. Монтується пристрій під вікном, без штроблення. Ціна такої установки буде мінімальною.

Матеріали та послуги:

 • триметрова магістраль, що з'єднує обидва блоки системи. Вона включає в себе кабель живлення і мідну трубу, обгорнуті термоізоляційною плівкою. Ці елементи розташовуються за вікном, їх довжина не перевищує 2 метрів. Решта 60 см магістралі - це її внутрішня частина, що підключається до мережі електроживлення;
 • елементи кріплення зовнішнього і внутрішнього блоків;
 • свердління необхідної кількості отворів в стіні для подачі фреону;
 • з'єднання елементів між собою;
 • надійне кріплення всіх блоків строго за рівнем;
 • запуск і налаштування устаткування.
Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Нестандартная установка в один/два этапа

Монтаж може бути і нестандартного типу. Це обумовлено особливими побажаннями клієнта, типом будівлі, довшою магістраллю, рішенням будь-яких додаткових завдань. Проводиться монтаж в один або два етапи.

Один етап

Як проводиться така робота:

 1. У замовника уточнюються всі деталі установки, виконуються необхідні виміри на об'єкті.
 2. Узгоджуються місця, де будуть просвердлені отвори, змонтовані блоки і т.д.
 3. Встановлюються кронштейни для внутрішнього і зовнішнього блоків.
 4. Проводяться комунікаційні лінії.
 5. Всі елементи з'єднуються в єдину систему.

Після проведення робіт мережу перевіряють на герметичність. Якщо все в порядку, і комунікаційна лінія має більше шести метрів, систему дозаправляють фреоном

Два етапи

Така робота трохи складніша, складається з:

 1. Проведення всіх необхідних замірів.
 2. Кріплення комунікаційної лінії, фреонового ланцюга.
 3. Монтажу зовнішнього блоку системи.
 4. Проведення дренажу, його відводу в каналізацію.

За цим слідує другий етап (починається після того, як замовник повністю завершить ремонтні роботи): встановлюється внутрішній блок кондиціонера, комунікації з'єднуються в єдину систему, перевіряється герметичність всіх елементів, проводиться запуск пристрою, його налаштування.

Ціна установки залежить від багатьох факторів. Так, на неї впливають тип обладнання, складність монтажу через архітектурні особливості об'єкта, побажання замовника.