Фільтр

 • Комплектація станції
  0
  0
  0
 • Номінальна потужність, Вт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
159 212 грн
Купити
   1 відгуків
146 105 грн
Купити
   1 відгуків
85 427 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Сонячна електростанція під "зелений" тариф 5 кВт - 30 кВт

Сонячна електростанція на 5, 10, 15, 20, 25 і 30 кВт під "зелений" тариф

Оскільки попит і ціни на електроенергію продовжують зростати, світ звертається до поновлюваних джерел енергії для задоволення своїх потреб. В останні роки сонячна енергія стала популярним поновлюваним джерелом енергії через зниження витрат і підвищення ефективності.

Сонячна електростанція - це установка, яка виробляє електрику, використовуючи сонячну енергетичну систему. А якщо станція підключена до "зеленого" тарифу, то з'являється можливість заробити на продажу електроенергії.

Комплект сонячної електростанції включає:

Так само можливо додати до комплекта:

Компанія "Карно" може додатково надати послуги по:

 • монтажу сонячної станції;
 • проєктних робіт;
 • підключення "зеленого" тарифу.
З 2020 по 2024 рік для приватних осіб буде діяти ставка по "зеленому" тарифу – 486 грн за 100 кіловат/годин без урахування податків.

Ставка "Зеленого тарифу" для приватних домогосподарств в Україні
Дахова і наземна станціяВ період з 2017 до кінця 2019554,26 коп / кВт * год
Дахова і наземна станціяВ період з 2020 до кінця 2024498,17 коп / кВт * год
Дахова і наземна станціяВ період з 2025 до кінця 2029443,74 коп / кВт * год

Проекти Карно

Що потрібно для підключення "зеленого" тарифу?

Сонячна електростанція під "зелений" тариф

Сонячна електростанція під "зелений" тариф


 • Оформити в РЕМ купівлю електричної потужності з розрахунку планованої потужності СЕС. З 2020 року діють нові тарифи за 1 кіловат потужності на підключення для кожної області.
 • Купити двонаправлений лічильник, здати його на перевірку, після чого купувати необхідне обладнання згідно з купленою потужністю.
 • Монтаж сонячної електростанції.
 • Пред'явлення готового об'єкта представнику обленерго.
 • Останній етап – підписання "зеленого" тарифу.
Вся процедура оформлення необхідних документів займає від одного до двох місяців.

Термін окупності сонячної електростанції залежить від її потужності, наприклад СЕС на 5 кВт вартістю 102 000 грн, з річним виробітком 5899 кВт/год повністю поверне витрачені кошти протягом 6 років, а станція потужністю 30 кВт вартістю 441 133 грн, з річним виробітком 35394 кВт/год окупиться протягом 4 - 5 років.

Виробники сонячних фотомодулів гарантують вироблення з градацією 20% протягом 25 років, таким чином за гарантійний термін (від 10 до 25 років в залежності від виробника) Ваша сонячна електростанція принесе дохід до 200%!

При установці сонячної електростанції під "зелений" тариф Ви потенційно можете заощадити величезні кошти. Ваші рахунки за електроенергію будуть значно скорочені, а надлишки виробленої електроенергії приносити пасивний дохід. Все, за що вам доведеться платити, - це мінімальні витрати на технічне обслуговування, які в іншому випадку вам довелося б платити за традиційні енергосистеми. Отже, щоб переконатися, що вам не доведеться витрачати кошти на ремонт і технічне обслуговування, вибирайте найякісніше обладнання, яке прослужить довго.

Встановивши сонячну електростанцію зараз Ви забезпечите себе пасивним доходом на десятки років, також зробите неоціненний вклад в екологію і розвиток зеленої енергетики!

Компанія "Карно" надає послугу підключення "зеленого" тарифу, що дозволить заощадити Вам час і нерви.

Вартість послуги обговорюється індивідуально.

сонячна електростанція під ключ

Найбільш часті питання про сонячні електростанції під "зелений" тариф

✳️ Що таке "зелений" тариф для домашніх СЕС?

"Зелений" тариф - це особливі розцінки на електропостачання, згідно з якими ви не тільки економите, але ще й отримуєте дохід за продаж надлишків «сонячної» електрики. Основою для отримання прибутку служить спеціальний закон, згідно з яким зелений тариф для домогосподарств поширюється навіть на фізичних осіб (власників приватного житла). Щоб отримати право на пільгові умови, вам знадобиться сонячна станція під "зелений" тариф - просте і готове рішення, яке включає як самі батареї, так і периферійне устаткування, лічильники. Після узгодження технічних моментів і підписання документів ви отримаєте можливість продавати енергокомпанії надлишки електроенергії, які генеруються вашою домашньою СЕС. З одного боку зберігається доступ до централізованої системи електропостачання, з іншого - можна заробити на надлишки в сонячну погоду.

⚡ Як підключити "зелений" тариф для сонячної електростанції?

Головною умовою для отримання вигідного статусу виступає сонячна електростанція під "зелений" тариф, яку можна замовити у нас з професійною установкою. Комплектація включає сонячні панелі, проводку, інвертор. Також зелений тариф для домогосподарств вимагає установки спеціальних лічильників, згідно з якими і буде нараховуватися поставка надлишків в міську мережу. Коли обладнання встановлено, можна подавати заяву на "зелений" тариф в енергетичну компанію для узгодження технічних допусків і подальшого підключення до електромережі. Для перерахування грошей за зайві кіловати укладається договір, абонент відкриває окремий рахунок в банку, куди і будуть надходити кошти від обленерго. Щоб полегшити завдання, рекомендуємо скористатися послугою підключення "зеленого" тарифу для сонячних електростанцій під ключ. Це означає комплексний підхід, при якому ми беремо на себе клопоти, пов'язані з технічною та документальною сторонами питання.

❇️ Який період окупності сонячної електростанції під "зелений" тариф?

Знаючи такі параметри, як ціна сонячних батарей і вартість покупки надлишків по "зеленому" тарифу, ви без проблем зможете розрахувати терміни окупності придбаних станцій. Наприклад, система потужністю 10 кВт має продуктивність 11798 кВт год, а значить, при тарифі 16 € за 100 кВт/год окупить себе за два роки експлуатації, після чого буде приносити тільки чистий прибуток. При цьому ціна сонячних панелей разом з інвертором складе близько 111 тис. грн.

✅ Де купити сонячну електростанцію під зелений тариф?

На нашому сайті ви зможете вигідно купити готові комплекти сонячних електростанцій, який складено з батарей і інверторів відомих марок. Так як ми - офіційні дилери в Україні, у вас є можливість зробити для вас комерційну пропозицію - СЕС під "зелений" тариф. Сонячні панелі, інвертора, комплектуючі, монтаж і консультація - це те що ви можете отримати при замовленні послуги "під ключ". Також можемо продавати окремо обладнання для збільшення потужності вашої домашньої сонячної електростанції.