Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   4 відгуків
27 000 грн
Купити
   3 відгуків
28 960 грн
Купити
   2 відгуків
50 520 грн
Купити
   2 відгуків
43 320 грн
Купити
   2 відгуків
24 960 грн
Купити
   1 відгуків
15 510 грн
Купити
   1 відгуків
39 359 грн
Купити
   1 відгуків
29 280 грн
Купити
   1 відгуків
41 387 грн
Купити
   1 відгуків
23 960 грн
Купити
   1 відгуків
27 550 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
36 590 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
45 400 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
23 500 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
21 340 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 471 (32 сторінок)
Інверторні кондиціонери

Купити сучасний і якісний побутовий кондиціонер бажають багато людей. У зимові морози пристрій подарує вам затишок, пускаючи в кімнату потік теплого повітря, а влітку забезпечить комфорт у будь-яку спеку. Серед усього розмаїття моделей інверторні кондиціонери користуються особливим попитом. Всередині конструкції вбудовані компресори, що дозволяють регулювати потужність пристрою. Після досягнення заданої користувачем температури, кліматична техніка не вимикається повністю, а перейде в підтримуючий режим. Кондиціонер з інвертором зручно залишати включеним протягом усього часу перебування в приміщенні: при мінімальному споживанні електроенергії він забезпечить високий рівень комфорту.

Інверторні кондиціонери

Кондиціонер інверторний чи звичайний?

Що таке інвертор? Інвертор - це енергозберігаюча технологія, яка виключає марну роботу кондиціонерів шляхом ефективного управління швидкістю двигуна.


Кондиціонери підтримують задану температуру шляхом охолодження, коли кімнатна температура піднімається вище заданої температури, і обігріву, коли кімнатна температура опускається нижче заданої температури.

Швидкість двигуна в кондиціонерах неінверторного типу залишається постійною, а температура регулюється шляхом включення і виключення двигуна, що споживає більше енергії.

У кондиціонерах інверторного типу температура регулюється шляхом зміни швидкості обертання двигуна без його включення і виключення. У порівнянні з кондиціонерами неінверторного типу, кондиціонери з інверторами мають меншу втрату потужності і можуть економити енергію.

Технологія Inverter (DC) - це одна з новітніх технологій, що стосується електродвигунів компресорів. Інвертор використовується для управління швидкістю двигуна компресора, щоб постійно регулювати температуру. Інверторний блок постійного струму має частотно-регульований привід, який містить регульований електричний інвертор для управління швидкістю електродвигуна. Привід перетворює вхідний змінний струм у постійний струм і потім за допомогою модуляції в електричному інверторі виробляє струм необхідної частоти. Мікроконтролер може вимірювати температуру навколишнього повітря і відповідно регулювати швидкість компресора.

Чим відрізняється інверторний кондиціонер від звичайного?

Чим відрізняється інверторний кондиціонер від звичайного?

Інвертор кондиціонер користується великою популярністю не тільки через прийнятну ціну. Техніка має ряд особливих переваг:

 • висока ефективність. Інверторний кондиціонер здатний охолодити або обігріти приміщення в середньому вдвічі швидше аналогів кондиціонерів on off по потужності;
 • економія електроенергії, яка досягає 30%. У зв'язку з невеликим споживанням, пристрій можна експлуатувати паралельно з іншими побутовими електроприладами, не побоюючись перевантаження мережі. Звичайний кондиціонер on off витрачає значно більше електроенергії;
 • низький рівень шуму. Оскільки в компресорі пристрою використовується подвійний ротор, істотно зменшуються вібрації коливання зовнішнього блоку. Саме тому інверторні кондиціонери для квартири часто встановлюють у спальні;
 • можливість експлуатації на більшій площі приміщення, ніж це зазначено в характеристиках;
 • можливість експлуатації в той час, коли на вулиці дуже холодно (окремі моделі допускають роботу до -30 градусів морозу);
 • усувають різкі коливання і продовжують термін служби запчастин.


Кондиціонери інверторного типу поступово набирають і зменшують потужність. Підтримувати задану температуру пристрій може, максимально зменшивши енергоспоживання. При цьому коливання відбувається в межах одного градуса.

Різновиди інверторних кондиціонерів

  Купити побутовий кондиціонер в Україні можна в декількох виконаннях:

 • зовнішній блок: елемент, який розташовуэться поза приміщенням; відповідає за вироблення холоду і тепла;
 • внутрішній блок: велика частина моделей є настінними інверторними кондиціонерами, проте існують і канальні, касетні і стельові моделі;
 • інверторні спліт - системи: це звичний нам пристрій, що складається з двох функціональних блоків. Кожна з моделей може відрізнятися технічними характеристиками. Відмінно підійдуть для кондиціонування будь-яких приміщень;
 • мультиспліт-системи: є сучасним рішенням для обігріву та охолодження декількох приміщень. Перевага такого інверторного кондиціонера - в економії простору для установки зовнішніх блоків.

Різновиди інверторних кондиціонерів

Необхідно зауважити, що кліматичне обладнання дуже чутливе до перепадів напруги, тому, приймаючи рішення замовити одну з моделей, постарайтеся убезпечити пристрій від небажаних впливів. Це робить інверторні блоки змінного струму більш тихими, з більш низькими експлуатаційними витратами і з меншою кількістю поломок. Інвертори можуть бути більш дорогими, ніж кондиціонери з постійною швидкістю, але це компенсується меншими рахунками за електроенергію. Термін окупності становить близько двох років в залежності від використання

Інверторні кондиціонери для опалення

Базовим критерієм для вибору обладнання служить площа приміщення. Від неї залежатиме і ціна, і продуктивність інверторного кондиціонера. На вартість покупки вплине також наявність додаткових функцій, наприклад, Wi-Fi модуля або РК-дисплея, і кількість можливих режимів роботи, наприклад, іонізація повітря або зволоження.

Інверторні кондиціонери для опалення

Чому важливо зробити точний розрахунок перед покупкою кондиціонера?

Моделі, занадто потужні для розміру кімнати, можуть виконувати часті короткі цикли для досягнення необхідної температури. Це може привести до того, що в кімнаті стане занадто холодно або жарко, до неадекватного осушення (тобто до недостатнього осушення повітря, до того, що в кімнаті буде менш комфортно), до збільшення енергоспоживання і експлуатаційних витрат, а також до зносу системи .

Якщо вибираєте побутовий кондиціонер для опалення приміщення в зимовий час, то варто врахувати, що таке обладнання має бути додатковим джерелом до вже існуючої системи опалення.

Моделі з недостатньою потужністю можуть частіше працювати на максимальну потужність, що може призвести до надмірного осушення повітря і надмірного зносу обладнання.

Порада з вибору: вибирайте модель з рівною або трохи більшою потужністю для кімнати.

Наприклад, якщо ви розраховуєте, що для приміщення потрібна модель потужністю 6 кВт, тоді шукайте кондиціонер з номінальною холодопродуктивністю в діапазоні від 6 кВт до 6,5 кВт (орієнтовно). Ймовірно, безпечніше ставити модель трохи вище необхідної ємності, ніж дещо нижчої, оскільки при екстремальних температурах може знадобиться трохи більша продуктивність. Але не перевищуйте необхідну ємність.

Як зробити правильний розрахунок?

Правильний розрахунок враховує не тільки площу, а й усі деталі кімнати. Деякі установники і онлайн-калькулятори пропонують тільки спрощений аналіз і можуть рекомендувати більшу ємність, ніж вам дійсно потрібно.

Правильний розрахунок враховує всі деталі кімнати:

 • Розмір кімнати: довжина, ширина і висота.
 • Тип кімнати: вітальня, дитяча, кухня відкритого плану, спальня і т.д.
 • Розмір і орієнтація вікон і скляних дверей. Велике вікно на південь або захід може пропускати багато тепла влітку, а кутова стіна на північ може пропускати більше холоду взимку.
 • Затінення від дерев, сусідніх будівель, штори або жалюзі на вікнах.
 • Ізоляція підлоги, стелі і стін, утеплення стін.
 • Місцевий клімат.

Інверторний кондиціонер: Переваги і Режими

Інверторний кондиціонер: Переваги і Режими

 • Авто: автоматично вибирає режим, необхідний для підтримки кімнати в обраній температурі.
 • Охолодження: нагнітає тепло зсередини назовні.
 • Тепло: нагнітає тепло зовні всередину.
 • Осушення: осушує повітря. Забезпечує деяке охолодження, але не так сильно, як режим охолодження.
 • Тільки вентилятор: видуває повітря без нагріву, охолодження або сушіння, що корисно, коли все, що вам потрібно, це охолоджуючий бриз.
 • Економічний режим: знижує енергоспоживання. Різні бренди реалізують це по-різному. Він може просто зменшити потужність охолодження або обігріву, регулюючи термостат на градус або два, або ж може використовувати датчики, щоб виявити, що в кімнаті нікого немає, а потім зменшити охолодження обігрів.
 • Датчик присутності: виявляє, чи знаходиться хтось у кімнаті, і таким чином, пристрій знає, чи продовжувати працювати. Деякі моделі навіть направляють рух повітря до людини. Коли нікого не виявлено, пристрій може переключитися в економічний режим для зниження енергоспоживання. Наявність цієї функції не означає, що ви можете залишити кондиціонер включеним на кілька годин, коли будинок порожній. Вам все ж краще відключити його і використовувати функцію таймера, щоб включити кондиціонер безпосередньо перед поверненням додому, або включити його віддалено через Wi-Fi.
 • Контроль Wi-Fi: багато нових моделей можуть підключатися до бездротової мережі у вашому будинку, щоб ви могли управляти інверторним кондиціонером через додаток на своєму смартфоні - це зручно, якщо ви на роботі і хочете включити його до того, як повернетеся додому або ви втратили пульт . У деяких кондиціонерів ця функція вбудована; іншим необхідно додати пристрій управління до кондиціонера.
 • Повітряні фільтри і самоочищення: кондиціонери пропонують все більш складні системи фільтрації повітря для видалення алергенів, цвілі, бактерій, запахів і пилу з повітря. Ця опція часто супроводжується функцією самоочищення, яка підтримує виріб із середини в сухому стані і зменшує накопичення пилу і зростання цвілі; це також допомагає підтримувати роботу пристрою більш ефективною.
 • Пульт дистанційного управління: зручніше використовувати великі, добре розташовані кнопки з великими чіткими етикетками і великий рідкокристалічний екран.
 • Режим сну: ця функція регулює температуру поетапно до комфортного рівня для сну, щоб кондиціонер не працював так сильно (і тихіше), коли ви спите.
 • Регульовані жалюзі: рекомендуємо вам направляти прохолодне повітря вниз. Це можна зробити за допомогою пульта для більшості моделей. Регулювання вліво і вправо допомагає направляти повітря туди, де воно особливо необхідне.
 • Затримка перезапуску: захищає компресор, запобігаючи повторному запуску кондиціонера занадто рано після виключення.

Купити побутовий кондиціонер в Києві, Україні

В інтернет-магазині karno.ua ви знайдете велику різноманітність популярних моделей і новинок відомих виробників, таких як ✓Aux ✓Cooper & Hunter ✓Daikin ✓Dekker ✓Fujitsu ✓Gree ✓Haier ✓Hitachi ✓Hoapp ✓McQuay ✓Midea ✓Mitsubishi Electric ✓Mitsushito ✓Olmo ✓ Osaka ✓Sensei ✓TCL ✓Tosot.

В інтернет магазині karno.ua Ви можете знайти модель на будь-який смак:

Прийшов час вибирати інверторний кондиціонер? Наша проста інструкція допоможе вам вибрати ту модель, яка ідеально підійде для вас. Можливо, ви ще не визначилися, яка система необхідна для вашого приватного будинку або квартири? Для спальні, вітальні, кухні або дитячої кімнати? Вибрати спліт-систему, мульти систему чи центральну вентиляцію? Ми допоможемо вам визначитися.

Отже, якщо ви бажаєте охолодити влітку і обігріти взимку пару кімнат або отримати комфортний клімат-контроль для всього будинку, офісу - ми легко підберемо вам ідеальну систему кондиціонування.

Інверторний кондиціонер: Застосування, Відгуки

1. Кондиціонер: Спліт-система для кімнати і квартири

Спліт-система буде ідеальним рішенням, якщо вам необхідно обігріти і охолодити окремі кімнати в приватному будинку або квартирі.

Інверторний кондиціонер: Застосування, Відгуки

Спліт-система - це система кондиціонування повітря для однієї або декількох окремих кімнат. Наприклад, ви бажаєте зробити прохолодніше або тепліше повітря тільки в кімнаті дитини або вітальні. Або, ви погано переносите спекотні літні ночі і кондиціонер потрібен для цієї мети. Використовуючи спліт-систему, компресор - зовнішній блок встановлюється зовні будинку, а внутрішній блок, що пропускає повітря в будинок, монтується на стіну або підлогову установку.

У спліт-систем дві основні переваги:

 • По-перше, коштує вона дешевше інших типів кондиціонування, оскільки вам потрібен тільки один блок і використовується відповідно менше енергії, ніж при роботі інших систем.
 • Друга перевага спліт-системи - ви можете вибрати лише ті окремі кімнати, в яких необхідно кондиціонувати повітря.

2. Система кондиціонування: Мульти-спліт для приватного будинку і квартири

Мульти спліт система ідеально підійде для: Охолодження та опалення будинку, квартири, офісу до 5 кімнат.

Інверторні кондиціонери

У деяких будинках і квартирах з обмеженим простором повітря слабо циркулює і може застоюватися. Мульти-спліт системи вирішать це завдання і допоможуть налаштовувати і контролювати кімнатну температуру індивідуально.

Особливості мульти спліт системи. Всі ми відчуваємо себе комфортно при різній температурі повітря: одні люблять, коли в кімнаті прохолодно, інші замерзають і віддають перевагу більш теплій температурі. В цьому плюс мульти спліт-кондиціонера. Він дозволить використовувати кілька внутрішніх блоків кондиціонерів всього з одним зовнішнім блоком компресором. Так можна забезпечити індивідуальний контроль температури в кожній кімнаті - це мульти вибір.

Переваги мультиспліт-систем з інвертором

Дві ключових переваги:

 • В першу чергу, це зручно і економічно, забезпечує комфорт для всіх мешканців квартири або будинку при мінімальних витратах, так як можна обігрівати і охолоджувати кімнати саме так, як вам необхідно.
 • По-друге, використовується лише один зовнішній блок, а внутрішніх блоків ви можете вибрати до 5 різних типів, відповідних інтер'єру кожної кімнати. Так само можна вибрати обладнання та спосіб установки: це може бути настінний монтаж, підключення до повітропроводу, установка під підвісну стелю, установка касетного типу.

3. Канальні системи кондиціонування повітря для приватного будинку, квартири, офісу

Центральні або канальні системи ідеально підійдуть для: Охолодження та опалення всієї квартири, приватного будинку або офісу

Інверторні кондиціонери

Що таке канальна система кондиціонування?

Якщо для вас життєво важливо, щоб весь ваш будинок і кожен окремий його куточок був зоною комфорту, то система канальної вентиляції стане кращим рішенням. Все, що буде видно, - це акуратно розташований зовнішній блок. Внутрішні блоки будуть приховані під стелею і за допомогою гнучкого повітропровода розподілятимуть кондиційоване повітря через вентиляційні отвори по всіх кімнатах.

Купити відповідний для ваших потреб варіант допоможе зручна система фільтрів. Не можете визначитися між двома схожими моделями? Зверніться до фахівців ТОВ «Карно» - вони порадять, який варіант купити краще з точки зору фахівців. Своєчасна доставка по Києву і Україні - наша додаткова перевага.

Замовляйте кондиціонери у нас і не забудьте залишити відгук. ✓ Доставка по Україні ✓ Установка ☎ (044) 222-56-56.

Найбільш Часті Питання про Інверторний Кондиціонер

🌀 Що Таке Технологія Inverter в Кондиціонерах?

Інвертор охолоджує або нагріває приміщення до необхідної температури якнайшвидше, а потім ефективно підтримує температуру. Інвертор дає можливість пристрою безперервно регулювати температуру охолодження і обігріву, змінюючи швидкість компресора в залежності від потреби в охолодженні.

✳️ Який Принцип Роботи Інверторного Кондиціонера?

Інверторна технологія працює як прискорювач в автомобілі. Коли від компресора потрібно більше потужності, він дає йому більше потужності. Коли йому потрібно менше енергії, він дає менше енергії. Завдяки цій технології компресор завжди включений, але споживає менше потужності або більше потужності в залежності від температури вхідного повітря і рівня, встановленого в термостаті. Швидкість і потужність компресора регулюються відповідним чином. Ця технологія була розроблена в Японії і успішно використовується для кондиціонерів і холодильників.

🔆 Де З'явився Перший Інверторний Кондиціонер?

Перші інверторні кондиціонери були випущені Toshiba в 1981 році в Японії. У 1980 році компанія Toshiba винайшла інвертор - технологію, яка в даний час використовується більшістю провідних брендів кондиціонерів.

❄️ В Чому Перевага Технології Інвертора?

Звичайний кондиціонер розрахований на максимальне пікове навантаження. Кондиціонер з инверторною технологією буде працювати безперервно, але буде споживати стільки енергії, скільки потрібно для підтримання стабільної температури на бажаному рівні. Таким чином, він автоматично налаштовує свою потужність в залежності від вимог. Тобто, споживає набагато менше енергії.

🌀 Як Інверторний Кондиціонер Заощаджує Енергію?

Інвертор - це енергозберігаюча технологія, яка виключає марну роботу кондиціонерів, ефективно контролюючі швидкість двигуна. В кондиціонерах неінверторного типу швидкість двигуна залишається постійною, а температура регулюється шляхом включення і виключення двигуна, що споживає більше енергії.

✳️ У Чому Відмінність Інверторного Кондиціонера від Звичайного?

Інверторні кондиціонери мають підвищену ефективність у порівнянні з традиційними кондиціонерами, продовжують термін служби їх частин і усувають різкі коливання навантаження. Це робить перетворювачі змінного струму більш тихими, з більш низькими експлуатаційними витратами і з меншою кількістю поломок.

✅ Яка Ціна на Інверторний Кондиціонер?

Ціна інверторного кондиціонера залежить від його потужності, розмірів, виробника. Сама економічна модель наразі на karno.уа - настінний кондиціонер OLMO Innova Inverter OSH-07FR9. Ціна такого инверторного кондиціонера на сайті стартує від 9 490 грн.

✳️ Де Можна Купити Інверторний Кондиціонер в Україні?

Придбати побутовий кондиціонер для приватного будинку, дачі, офісу, підприємства, або інших приміщень можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера. Просто зв'яжіться з менеджером по телефону (044) 222 56 56 або зручним для вас способом.