Проектування Енергоефективних Приміщень

Проектування енергоефективних будинків в сучасному будівництві з кожним роком набуває все більшої популярності. Головні причини - усвідомлення необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища, а також істотна економія енергоресурсів, ціни яких в Україні зростають з кожним днем. У нашій країні така ідея реалізується порівняно недавно, на відміну від країн Європи, США і Канади, де енергоефективне проектування - не новинка, а цілком звичайна справа.

Проектування таких будівель, в залежності від конструкції, переслідують декілька цілей.

По-перше, це суттєва економія на платежах. Мінімальне споживання енергії дозволяє знизити витрати на комунальні послуги.

По-друге, сучасні технології просто зручні. Перебувати в таких будинках дійсно комфортно. У приміщенні зберігається оптимальний мікроклімат незалежно від погоди за вікном.

По-третє, застосування сучасних технологій будівництва дозволяють отримати по завершенні зведення відносно недороге житло.

Варто відзначити, що на даний момент можливе будівництво споруд, які повністю незалежні від центрального опалення і електрики. Сучасні сонячні панелі, системи енергоефективного заощадження і матеріали для утеплення дозволяють створити «пасивний» будинок. Це означає, що він буде повністю автономним.

Проектування енергоефективних будівель - один з напрямків діяльності ТОВ «Карно». У роботі ми використовуємо сучасні методики, тільки якісні та екологічно чисті матеріали. У штаті нашої компанії - найкращі інженери, проектувальники та інші фахівці, здатні втілити будь-яку, навіть найсміливішу ідею клієнта в реальність. Для нас немає нездійсненних завдань. Вартість кожного проекту розраховується в індивідуальному порядку.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Щоб замовити енергоефективне проектування, а також отримати більше інформації про особливості розробки і будівництва, звертайтеся в наш офіс у Києві. Фахівці дадуть відповідь на всі питання, розкажуть про переваги такого типу будівель і зроблять розрахунок ціни.

Залиште заявку на karno.ua для зворотного зв'язку.

Проекти Карно