Монтаж Мультизональних Систем Кондиціонування

Для будівель з декількома приміщеннями мультизональний спосіб кондиціонування повітря є найбільш високотехнологічним і енергоефективним. Можливість контролю клімату в цілому будинку, використовуючи тільки один зовнішній блок, вельми приваблива завдяки зменшенню сумарної довжини фреонопроводів. Монтаж мультизональної системи кондиціонування - трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації і досвіду виконавців.

ТОВ «Карно» вже тривалий час здійснює в Україні поставку, установку та обслуговування кліматичного обладнання. Компанія знаходиться в Києві, але замовити монтаж мультизональних систем кондиціонування легко з будь-якого регіону країни. Ціна залежить від обсягу та складності робіт, тому розраховується в кожному конкретному випадку.

Послуги монтажу мультизональних систем кондиціонування

При створенні мультизонального варіанту кондиціонування використовується різне VRV (VRF) обладнання. Особливості монтажу ВРВ-систем:

 • розводка ведеться за допомогою мідних труб;
 • відгалуження від магістралі створюються за допомогою спеціальних трійників - рефнетів;
 • для з'єднання трубопроводів застосовується пайка.

Фреон, який застосовувається в системах кондиціонування, відрізняється високою плинністю, тому вкрай важлива герметичність з'єднань, яку може забезпечити тільки професійне виконання робіт.

Монтаж VRV-систем нашою компанією передбачає наступні основні етапи виконання:

 • прив'язка проекту до реального плану будівлі;
 • монтаж фреонових магістралей і кабелів управління;
 • прокладка дренажних систем від внутрішніх блоків;
 • установка зовнішніх і внутрішніх пристроїв;
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Після закінчення монтажу в обов'язковому порядку проводиться перевірка герметичності з'єднань, а також контроль проливки і працездатності дренажу. У нас працює висококваліфікований персонал з величезним досвідом виконання монтажних робіт, здатний створити систему клімат-контролю будь-якої величини і складності.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Вигідна пропозиція

Київ - європейський мегаполіс, в якому замовити монтаж мультизональної системи кондиціонування нескладно. Чому є сенс зробити це у нас? Наші переваги прості і очевидні:

 1. Легке оформлення замовлення прямо в інтернет-магазині (karno.ua).
 2. Якісне виконання монтажу точно у визначений термін і за заздалегідь обумовленою ціною.
 3. Фірмова гарантія на всі виконані роботи.

Розрахунок вартості здійснюється на основі проекту. Виходячи з наданих замовником даних, наші фахівці підготують комерційну пропозицію із зазначенням всієї інформації по монтажу.

Проекти Карно