Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   6 відгуків
85 100 грн
Купити
АКЦІЯ
ВИБІР КАРНО
   4 відгуків
157 927 грн 144 800 грн
Купити
   4 відгуків
66 950 грн
Купити
   4 відгуків
45 395 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 150 (10 сторінок)
Теплові Насоси

Підвищення вартості теплоносіїв, обмеженість природних ресурсів, вдосконалення способів видобутку енергії - ось основні причини, завдяки яким тепловий насос набирає все більшої популярності серед жителів України. Дізнайтеся більше про наші теплові насоси типу «повітря-вода», «повітря-повітря», «вода-вода» і не вагаючись звертайтесь до нас, якщо у вас залишаться будь-які питання.

Тепловий насос в Україні: Переваги

Робота такого обладнання полягає в застосуванні енергетичних запасів навколишнього середовища. Теплові насоси є нестандартною альтернативою звичному опаленню, але мають масу переваг у порівнянні з ним.

тепловий насос ціна в Україні

Переваги теплових насосів:

 • стабільність роботи системи забезпечує багаторічний термін експлуатації;
 • екологічність, безпечність для навколишнього середовища і здоров'я людини обумовлені відсутністю необхідності використовувати певні види палива;
 • вкладені в установку кошти швидко повертаються;
 • легкий монтаж на етапі ремонтних робіт та оздоблення;
 • щорічно заощаджується до 75% електроенергії.

Тепловий Насос

Інтернет-магазин karno.ua пропонує вашій увазі теплові насоси тільки від надійних виробників. У нас ви зможете купити якісну систему опалення, яка прослужить вашому будинку десятки років. Ціна таких конструкцій в рази перевищує звичні опалювальні прилади, але фінансові витрати на тепловий насос швидко окупаються і дозволяють значно економити бюджет у майбутньому.

Теплові Насоси

Теплові насоси: Види обладнання і виробники

Існує кілька варіантів теплових насосів для будинку, які відрізняються за типом конструкції, в залежності від використовуваного виду енергії для опалення, а також за ціною. Найбільш популярними з них є системи «повітря-вода» і «повітря-повітря». Ми пропонуємо купити такі теплові насоси для опалення будинку, виготовлені компаніями Daikin, Hitachi, Mycond. Це виробники кліматичного обладнання зі світовим ім'ям, які завоювали популярність і максимум позитивних відгуків серед покупців з України.

Тепловий Насос

Залежно від типу конструкції, тепловий насос працює в режимі обігріву повітря у приміщенні при низьких температурах навколишнього середовища. Ціна конструкції залежить від типу і потужності системи. Перед тим як купити той чи інший тепловий насос в Україні, слід оцінити кліматичні особливості регіону проживання. Наприклад, у південних областях можна встановити систему меншої потужності, а на півночі країни більш доцільними будуть системи з вищою тепловою віддачею.

Тепловий насос для опалення будинку, котеджу

Більшість домовласників вже знайомі з альтернативними джерелами енергії, оскільки вони застосовуються для освітлення, опалення, гарячого водопостачання та охолодження будинку. І хоча покупка і монтаж таких систем коштує не дешево, ріст платежів за електроенергію і газ змушують замислитись про доцільність встановлення таких систем.

Як працює тепловий насос для опалення приватного будинку?

Тепловий насос працює за принципом холодильника, але навпаки. Замість того щоб використовувати компресор для відводу тепла з холодильника і передачі його в навколишнє середовище, тепловий насос використовує компресор для відводу тепла з навколишнього повітря і передачі його в резервуар для зберігання і нагріву води. Більшість систем опалення на основі теплового насоса також мають елементи резервного тепла, наприклад, твердопаливний котел для зимової пори року, коли температура навколишнього середовища недостатньо висока. 

Тепловий Насос

 ⚡ Читайте також про впровадження актуальних енергозберігаючих технологій для дому та підприємства в розділах Сонячні Електростанції, Сонячні Електростанції під зелений тариф, Сонячні Електростанції для Підприємства, Сонячні панелі.

Для кого підійде система опалення на основі теплового насоса?

Опалення на основі теплового насоса відмінне рішення для домовласника, у якого будинок знаходиться на стадії завершення будівельних робіт (до початку оздобних) і немає можливості підвести газ, або просто є бажання зменшити річний рахунок за електрику. Якщо ви турбуєтеся про вплив на навколишнє середовище або просто бажаєте знизити витрати на опалення і підігрів води, то система опалення з тепловим насосом і додатковим джерелом нагріву (котел на твердому паливі або ТЕН) буде чудовою ідеєю.

Фахівці ТОВ «Карно» нададуть вам детальну консультацію та допоможуть підібрати найкраще рішення для опалення вашого будинку.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Купити теплові насоси в Україні: Ціна, монтаж і обслуговування

В інтернет-магазині karno.ua представлений широкий вибір теплових насосів типу "повітря-повітря" і "повітря-вода" таких виробників як:

 • Teplomir
 • Cooper&Hunter
 • Tosot
 • Daikin
 • VDE
 • Celeste
 • Mycond

Ми рекомендуємо нашим покупцям перед покупкою зв'язатися з нами для первинної консультації.

ТОВ «Карно» пропонує не тільки купити системи опалення, а й замовити їх монтаж і гарантійне обслуговування. Така можливість доступна як для жителів Києва та області, так і для України в цілому. Ціну на професійний сервіс ви можете подивитися в розділі «Послуги». Усім бажаючим придбати тепловий насос надамо детальну консультацію.

Теплові Насоси

Також існують різні можливості з кредитування та компенсації вартості енергоефективного обладнання від міжнародних організацій, про які ви можете дізнатися у співробітників «Карно».

ТОВ «Карно» прагне забезпечити максимальний комфорт і вигідні умови для кожного клієнта. Співпрацюючи з нами, ви будете регулярно інформовані про акції та знижки, які дозволять максимально економно встановити кліматичне обладнання в будь-якому приміщенні. Щоб оформити замовлення на покупку теплового насоса, просто відправте онлайн-заявку нашим менеджерам. Для укладення договору з технічного обслуговування звертайтесь до консультантів компанії за вказаним номером телефону ✓Продаємо обладнання ✓Проектуємо ✓Монтуємо ✓Консультуємо ☎ (044) 222-56-56

Найчастіші Запитання про Теплові Насоси

🌀 Який принцип роботи теплового насоса?

Теплові насоси передають тепло через циркуляцію хладагента, цикл випаровування і конденсації. Компресор перекачує хладагент між двома теплообмінниками. В одній котушці хладагент випаровується при низькому тиску і поглинає тепло з навколишнього середовища.

✅ З яких компонентів складається тепловий насос?

Складові теплового насоса - чотири основні компоненти: випарник, компресор, конденсатор і розширювальний пристрій. Хладагент - це робоча рідина, яка проходить через всі ці компоненти.

✳️ Яка ціна теплового насоса?

Ціна теплового насоса залежить від обраного типу, потужності і виробника. Наприклад найекономніший варіант на сайті karno.ua - це Тепловий насос повітря-повітря TOSOT North Inverter PRO GK-09NPR вартістю 13 610 грн.

✅ Які основні типи теплових насосів?

Тепловий насос - це пристрій, який дозволяє використовувати теплову енергію повітря і грунтових вод для опалення або підігріву води. За джерела теплової енергії теплові насоси підрозділяються на наступні типи: «грунт-вода», «вода-вода», «повітря-вода» і «повітря-повітря».

🌀 Що таке тепловий насос повітря-повітря?

Тепловий насос повітря-повітря це система, яка бере тепло з одного місця, підвищує температуру і переміщує це тепло в інше місце. Тепловий насос працює шляхом циркуляції холодоагенту між двома теплообмінниками з компресорним насосом.

🌀 Що таке тепловий насос повітря-вода?

Тепловий насос повітря-вода збирає теплову енергію з повітря, а потім використовує її для опалення будинку та постачання гарячої води.

🌀 Що таке тепловий насос вода-вода?

Тепловий насос вода-вода - пристрій, який перетворює тепло землі в енергію для системи опалення або охолодження приміщення, в залежності від необхідності.

✅ Де можна купити тепловий насос в Україні?

Купити тепловий насос можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера по телефону (044) 222 56 56. Щоб оформити замовлення на покупку теплового насоса, зв'яжіться з менеджером зручним для вас способом або надішліть онлайн-заявку.