Ремонт Мультизональних Систем Кондиціонування

Системи кондиціонування міцно увійшли в наше життя. Без них неможливо уявити великий офіс, приватний будинок або квартиру, виробничі приміщення і т.д. Сучасний ринок представлений великою кількістю різноманітних найменувань: якісь моделі створені виключно для охолодження, інші можуть здійснювати нагрівання повітря до певної температури. Кожен покупець вибирає те, що потрібно саме йому. Але якщо ви володієте великою фірмою і хочете встановити в офісі систему кондиціонування, то краще придбати мультизональне обладнання. Воно відрізняється високою ефективністю і легко управляється за допомогою центрального пульта. Яка компанія зможе швидко і недорого провести обслуговування або ремонт систем кондиціонування? Відповідь очевидна: ТОВ «Карно» - компанія справжніх професіоналів.

Структурна схема

Для кращого розуміння теми слід почати з ознайомлення із структурною схемою мультизональних систем. Вартість обладнання досить висока, але, згідно думки провідних світових експертів, даний пристрій виправдовує свою ціну. У списку переваг мультизональних систем:

  • висока ефективність;
  • зручне управління;
  • можливість встановлення індивідуальних налаштувань для кожного блоку.

Про останній пункт треба розповісти детальніше. Що мається на увазі під поняттям блоків? По суті, це окремі кондиціонери, які за допомогою магістралей пов'язані з зовнішнім центром управління. Останній оснащений потужним вентилятором і найчастіше встановлюється на даху будівлі. Від нього фреон по магістралях надходить до блоків, а потім повертається.

Виникли проблеми з мультизональним обладнанням? Інтернет-магазин Karno пропонує якісний і недорогий ремонт спліт-систем. Команда фахівців буде на місці в короткий час. Надаємо послуги в Києві і по всій Україні. Не пропустіть можливість замовити ремонт систем кондиціонування за вигідною ціною!

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Замовити ремонт мультизональних систем кондиціонування у Києві

Коли наші фахівці прибудуть на місце, ними буде проведена комплексна діагностика апаратів на предмет несправностей. Після виявлення проблеми співробітники ТОВ «Карно» приступлять до її усунення. При цьому буде обраний найбільш прийнятний у плані фінансів і вільного часу варіант для клієнта . Ще одна причина замовити ремонт спліт-систем у Києві (або в іншому місті України) саме у нас - робимо все для зручності та комфорту клієнта. Крім того, багатьох порадує демократична вартість послуг. Ціна ремонту систем кондиціонування на karno.ua була, є і буде привабливою і конкурентоспроможною. Телефонуйте і переконайтеся в цьому прямо зараз!