Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   4 відгуків
27 000 грн
Купити
   3 відгуків
28 960 грн
Купити
   2 відгуків
50 520 грн
Купити
   2 відгуків
10 770 грн
Купити
ТОП ПРОДАЖІВ
   2 відгуків
11 900 грн
Купити
ВИБІР КАРНО
ТОП ПРОДАЖІВ
   2 відгуків
1 050 грн
Купити
   2 відгуків
43 320 грн
Купити
   2 відгуків
24 960 грн
Купити
   1 відгуків
15 510 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
38 402 грн
Купити
   1 відгуків
4 640 грн
Купити
   1 відгуків
29 280 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 1012 (68 сторінок)

Сучасні побутові кондиціонери відносяться до категорії кліматичної техніки. Вона встановлюється для підтримки оптимальної температури у житловому або офісному приміщенні. Якісна спліт-система дозволяє створити сприятливі умови для кондиціонування повітря, і перебувати в такій кімнаті приємніше. Якщо виникла необхідність купити кондиціонер, інтернет-магазин ТОВ «Карно» пропонує одні з найкращих умов укладення угоди в Україні.

Кондиціонери в Києві

Класифікація кондиціонерів

Техніка даного роду ділиться на кілька видів, кожен з яких має свої особливості і параметри. Компанії-виробники поставляють в Україну інноваційне обладнання, яке водночас має вигляд повноцінного компоненту інтер'єру.

Купити кондиціонер можна різноманітних модифікацій.

Класифікація побутової кліматичної техніки:

 • спліт-системи з зовнішнім блоком - основна частина корпусу зовні. Підійдуть для великих приміщень, які треба постійно провітрювати. Відрізняються високою потужністю;
 • спліт-системи з внутрішнім блоком - як правило, монтуються в стіну або в стелю. Вартість такого кондиціонера невисока, оскільки він має невелику зону охоплення;
 • моноблочний тип. Установка проста і швидка. Як правило, монтаж здійснюється на підлогу, конструкцію пересувають за допомогою вбудованих роликів;
 • мультиспліт-система - компактна, високотехнологічна, має багато функцій;
 • класична спліт-система - настінний кондиціонер, складається з двох блоків (зовнішнього і внутрішнього). Залежно від моделі має різні технічні показники. Добре підійде для невеликих приміщень.

Завдяки інтернету вам не потрібно витрачати час на пошуки обладнання, щоб купити кондиціонер в Україні. Сайт karno.ua надає всю необхідну інформацію про товар, а також тут ви зможете оформити замовлення.

Кондиціонери — як вибрати для дому та офісу

Купівля кліматичної техніки - процес відповідальний. Важливо:

 • виміряти площу приміщення;
 • враховуючи зібрані дані вибрати базову потужність пристрою;
 • підібрати модель під дизайн кімнати.

Важливо вибрати конструкційний тип кліматичного обладнання і подбати, щоб ціна кондиціонера виправдовувала його параметри. Вибираючи пристрій, незайвим буде враховувати кількість опцій, якими він оснащений. Наприклад, деякі моделі мають Wi-Fi приймач, що дає можливість управляти кондиціонером, використовуючи смартфон або планшет.

Кондиціонери

Встановлюючи кліматичне обладнання в квартирі або в офісі, ви створюєте у приміщенні комфортні умови. Ряд моделей оснащений технологіями, які аналізують стан кімнати і самостійно вибирають оптимальну температуру. Практично всі сучасні пристрої мають безліч функцій, керувати якими можна за допомогою пульта дистанційного управління.

⚡ Читайте також як ефективно використовувати сонячну енергію для дому та підприємства в розділах: Сонячні Електростанції, Сонячні Електростанції під зелений тариф, Сонячні Електростанції для Підприємства, Сонячні панелі.

Кондиціонери інверторні

Перед покупкою кондиціонера варто оцінити можливості та функціонал представлених моделей і вибрати ту, що буде якнайкраще відповідати вашим параметрам. Наприклад, розглянути роботу кондиціонерів on off та інверторних кондиціонерів. Саме інверторні моделі стають все більше популярними, завдяки економії електроенергії, плавній і більш тихій роботі.

Кондиціонери Україна

Купити кондиціонер в Києві

Кондиціонери працюють у спеціальних режимах (як правило, це охолодження, обігрів, осушення). Під час налаштування обладнання, задається певна температура, до якої треба нагріти або охолодити повітря, вибирається режим фільтрації, зволоження або іонізації. Детальніше з алгоритмом роботи агрегату бажано ознайомитися в інструкції, яка йде в комплекті з товаром.

кондиціонер в Києві

У Києві досить великий вибір магазинів, та все ж кожен шукає такий магазин, де зможе отримати розгорнуту консультацію і професійний сервіс. Ми пропонуємо продукцію з хорошими експлуатаційними показниками від відомих світових лідерів, таких як ✓Aux, ✓Belimo, ✓Cooper & Hunter, ✓Daikin, ✓Dekker, ✓Fujitsu, ✓Gree, ✓Haier, ✓Hitachi, ✓Hoapp, ✓Idea, ✓Karno, ✓Luberg, ✓McQuay, ✓Midea, ✓Mitsubishi Electric, ✓Mitsushito, ✓Olmo, ✓Osaka, ✓Sensei, ✓TCL, ✓Toshiba, ✓Tosot, ✓Насоси MPC.

AUX

Компанія AUX була заснована в 1986 році в Китаї і експортує свою продукцію в 150 країн. AUX Group входить у число 500 найбільших підприємств Китаю і являє собою групу підприємств сучасної сфери послуг, а саме: енергетичне обладнання, побутова техніка, мобільний інтелектуальний термінал, нерухомість, медичні послуги та фінансові інвестиції. Лінійка кондиціонерів AUX розроблена для житлових і комерційних приміщень.

Belimo

Belimo - компанія, яка пропонує інновації в області комфорту, енергоефективності та безпеки. Більше 40 років Belimo успішно працює на ринках опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, пропонуючи якісну продукцію. Інноваційні рішення Belimo розроблені, щоб допомогти кожному покупцеві краще, швидше і економічніше досягти його мети.

Cooper & Hunter

Завдяки більш ніж 20-річному досвіду в області кондиціонування і вентиляції, Cooper & Hunter перетворилася на провідного гравця на світовому ринку. Продукція під брендом Cooper & Hunter експортується у більш ніж 30 країн. З моменту виходу на закордонні ринки Cooper & Hunter перетворилася в добре відомий бренд із швидким зростанням обсягу експортних продажів, щорічно додаючи нові ринки.

Надійні, якісні продукти Cooper & Hunter сертифіковані за більшістю основних міжнародних стандартів тестування в США, Канаді та Європейському Союзі. Компанія націлена на технологічні інновації та розробку продуктів, орієнтованих на споживача. Команда з досліджень і розробок продовжує створювати нові продукти, що відповідають найвищим стандартам якості, пропонуючи надійні енергозберігаючі та економічні рішення для кондиціонування повітря. Впроваджуючи інновації, Cooper & Hunter враховує потреби поточних клієнтів, а також майбутні інженерні тенденції. Компанія об'єднує елегантний ергономічний дизайн із комфортом та високоякісними сучасними технологіями.

Досягнення високої якості продукції є одним з головних пріоритетів Cooper & Hunter:

- претензії за дефектами менше 0,2%;
- 100% тестування всіх компонентів і повний функціональний контроль;
- екологічний газ R-410A.

Велика частина кліматичного обладнання Cooper & Hunter виготовляється на головному виробничому об'єкті в Китаї, який характеризується високим рівнем культурних і промислових стандартів, де заводський стандарт тестування на 4% вищий від  національного стандарту Китаю. Cooper & Hunter робить гарячі місця прохолодними, а прохолодні - більш приємними, привносячи ІННОВАЦІЇ КОМФОРТУ в кожен будинок і бізнес.

Daikin

FOR THE AIR WE LIVE IN

 «Повітря необхідне для нашого існування, і наша роль у його захисті продовжує зростати» - Такою була і завжди буде місія Daikin.

З моменту свого заснування в 1924 році компанія Daikin із нестримною пристрастю присвятила себе подоланню проблем, пов'язаних з повітрям, і стали провідним виробником обладнання для кондиціонування повітря. Використовуючи унікальні передові технології, Daikin поставляє окремі продукти і системні рішення для забезпечення комфортних умов життя для всіх людей і регіонів світу.

Dekker

Продукція Dekker виробляється на провідних фабриках світу під брендом Dekker для України і країн СНД, а під брендом Marshall - для країн Євросоюзу. Компанія Dekker продукує широкий вибір кліматичного обладнання для дому, офісу і виробництва:

- віконні кондиціонери і настінні спліт-системи;
- напівпромислові кондиціонери (касетні, канальні і підлогово-стельові);
- промислове обладнання (мульти-зональні системи, системи чілер-фанкойл, припливно-витяжні системи, руфтопи).

Fujitsu

Енергозберігаючий дизайн, що забезпечує комфортні умови в приміщенні та екологічність.

Fujitsu General пропонує широкий асортимент кондиціонерів як для великих віталень, так і для спалень та дитячих кімнат. Компанія запевняє, що зробить вашу кімнату більш комфортною. Лінійка обладнання з широким спектром типів кондиціонерів від стельових настінних з автоматичними фільтрами і функціями очищення до настінних, які покращують функцію очищення повітря. Звичайно, ці моделі відрізняються високою ефективністю роботи та економією електроенергії. Головний офіс компанії знаходиться в Японії.

GREE

Кондиціонери Gree: інновації без повітропроводів протягом більше 20 років.

У 1991 році Gree вирішила зробити світ крутішим. З цією метою компанія стала світовим лідером у виробництві кондиціонерів, розробляючи одні з найсучасніших комерційних і побутових кондиціонерів. Базуючись в Чжухаї, Китай, Gree є найбільшою в світі спеціалізованою компанією з кондиціонування повітря, яка займається дослідженнями, розробками, продажами і обслуговуванням. Місія компанії - впроваджувати інновації, допомагати людям жити добре і відчувати себе комфортно незалежно від того, де вони живуть, працюють або грають. У GREE розробляють технології комфорту, які вдихають нове життя

Домашній комфорт. Ваш будинок - це ваше укриття, і компанія піднімає вислів «домашній затишок» на новий рівень завдяки інноваційним технологіям та доступності кондиціонерів. Продуманий дизайн спліт-систем опалення та охолодження без повітроводів об'єднує в собі екологічні холодоагенти і безшумну та сучасну красу. Ваш особистий простір завжди може бути оазою прохолоди і спокою.
Бізнес рішення. Компанія знає, що ефективність - чарівне слово в бізнесі. Ось чому створює комплексні продукти з постійною продуктивністю на високому рівні. Системи без повітропроводів і високотехнологічні функції фільтрації повітрявидаляють енергетичні відходи і допомагають усунути бактерії та віруси - забезпечуючи комфортне, здорове і продуктивне середовище, яке підтримує виробничу команду.

Haier

Компанія Haier створила бізнес вартістю 30 мільярдів доларів, пропонуючи рішення, що відповідають потребам клієнтів. Haier - провідний світовий виробник HVAC-продуктів від міні-спліт, мульти-спліт кондиціонерів, VRF до чиллерів. Завдяки глобальним центрам досліджень і розробок компанія Haier відома якістю і дизайном продукції світового рівня, розробленою і виготовленою повністю власними силами. Кондиціонери Haier забезпечують високу якість повітря, економлять енергію, спрощують процеси установки і легко вписуються в широкий спектр житлових і комерційних приміщень.

Hitachi

"Простір, де люди процвітають". Компанія допомагає людям знайти найкраще рішення для кондиціонування повітря, відповідне до їх очікувань, шляхом проектування і виробництва надійних, ефективних і високоякісних систем опалення та охолодження.

Hitachi Cooling & Heating - глобальний бренд рішень для кондиціонування повітря преміум-класу від Johnson Controls-Hitachi, спільного підприємства Hitachi Appliances Inc. і Johnson Controls Inc. У кожної компанії є своя спадщина, що налічує понад 100 років історії і культури. Разом - це провідний світовий бренд в області рішень для охолодження та опалення преміум-класу.

Hoapp

Компанія кліматичної техніки Hoapp заснована в Гонконзі. Основною метою було створити якісне обладнання за доступними цінами, що відповідає світовим стандартам якості. 

Midea

Про Midea Group

«Midea - почувайся як вдома»

Компанія Midea заснована в 1968 році, спеціалізується на очищенні повітря, охолодженні і тд. Головний офіс Midea знаходиться в Південному Китаї, але це дійсно глобальна компанія з більш ніж 100 000 співробітників у більш ніж 200 країнах. Компанія має 21 виробниче приміщення і 260 логістичних центрів у всьому світі.Щороку Midea отримує більше 40 нагород за дизайн на різних світових виставках дизайну, таких як Reddot, iF і Good Desing Award.

Mitsubishi

Засновник Івасаки Ятаро (1835-1885)

Амбітна молода людина на ім'я Ятаро Івасаки заснував першу компанію Mitsubishi - судноплавну фірму - в 1870 році. Японія тільки що вийшла з багатовікової феодальної ізоляції і стрімко наздоганяла Захід. Друга світова війна поклала кінець Mitsubishi як інтегрованій організації. Проте, незалежні компанії, засновані на старих Mitsubishi, залишаються активними практично у всіх секторах промисловості.

Ятаро Івасаки був з міста Кочі на острові Сікоку, який був домом могутнього клану Тоса. Він працював у клані і відзначився управлінням своїми торговими операціями в Осаці. У 1870 році він заснував власну судноплавну компанію Tsukumo Shokai з трьома пароплавами, зафрахтованими у клану. Це був початок Mitsubishi. Син Ятаро, Хісая, вступив на посаду президента в 1893 році. Деякі з приватних інвестицій Hisaya є частиною сьогоднішніх компаній Mitsubishi.

Менеджмент Mitsubishi продовжив модернізацію, коли в 1916 році син Яносуке, Коята, змінив Хісайю на посаді президента. Коята, випускник Кембриджського університету, включив підрозділи до складу напівавтономних компаній. Він привів Mitsubishi до лідерства в таких секторах, як машинобудування, електрообладнання та хімічна промисловість. Компанії, які згодом стали Mitsubishi Heavy Industries, розробляли автомобілі, літаки, танки і автобуси. І Mitsubishi Electric стала лідером в області електричних машин і побутової техніки.

Сім'я Івасаки поступилася частиною свого контролю над Mitsubishi шляхом публічного розміщення акцій в основній холдинговій компанії. До кінця Другої світової війни зовнішні інвестори володіли більш ніж половиною капіталу 

Кондиціонери в Києві

Якщо ви шукаєте бюджетну модель для будинку, спеціально для вас ми склали рейтинг- ТОП 5 кондиціонерів 2018-2019 років. Найти все данные модели вы сможете в нашем интернет-магазине.  Специалисты подскажут стоимость и помогут купить товар.

Знайти всі ці моделі ви зможете в нашому інтернет-магазині. Фахівці підкажуть вартість і допоможуть купити товар.

Ціна хорошого кондиціонера може змінюватися в залежності від:

- бренду виробника;
- технічної бази;
- функціоналу;
- дизайну.

Більшість сучасного обладнання оснащене функцією самодіагностики і управляється на відстані. Щоб економити на споживанні електроенергії, слід купувати високоякісний прилад. Для цього пропонуємо ознайомитися з нашими розділами на сайті і купити кондиціонер в Києві.

Найбільш поширені запитання про кондиціонерів

❄️ Які існують типи кондиціонерів?

Побутовий кондиціонер може мати різну конструкцію, що позначається на його габаритах, зовнішньому вигляді, ефективності і вартості. На нашому сайті представлені різні типи кондиціонерів, починаючи класичними віконними блоками для невеликих кімнат і закінчуючи потужними мультиспліт-системами для охолодження багатокімнатної квартири або приватного будинку, офісу. Різновиди кондиціонерів включають мобільні установки моноблочного типу (їх можна розмістити самостійно в будь-якому приміщенні), а також традиційні настінні спліт-системи, в яких є зовнішній блок і внутрішня панель, керована пультом. У каталозі ви знайдете стельові, канальні, колонні і інверторні кондиціонери на будь-який смак і бюджет. Вибір залежить від об'єму приміщення, його функціонального призначення, планування, інтер'єру і вподобань покупця.

❇️ Від чого залежить вартість кондиціонера?

Вартість кондиціонера залежить від безлічі фактором. Головний з них - це потужність і об'єм простору, який буде обслуговуватися. Чим ефективніша робота конкретної установки, тим вище ціна кондиціонера. Також на вартість кондиціонера в квартиру впливає складність конструкції системи, її технологічність і наявність передових функцій. Ціна побутового кондиціонера багато в чому залежить від його розмірів і марки виробника. У нашому каталозі ви знайдете оптимальні варіанти у всіх цінових діапазонах.

✳️ Як вибрати кондиціонер в квартиру, будинок, офіс?

Якщо ви хочете правильно вибрати кондиціонер для дому, то відштовхуйтеся від площі і об'єму охолоджувальної кімнати. Підшукуєте кондиціонер в квартиру з декількома спальнями - зверніть увагу на мультиспліт-системи. В такому випадку побутовий кондиціонер матиме один зовнішній блок, встановлений на фасаді або балконі, лоджії, і кілька внутрішніх блоків - по панелі в кімнату. Кондиціонер для офісу вибирається залежно від площі обслуговуваних приміщень і висоти стель. Для охолодження окремого кабінету може використовуватися невеликий віконний варіант, для великих приміщень більше підходять стельові конструкції.

✅ Де купити кондиціонер в Україні?

Є чимало сайтів, де пропонують купити кондиціонер, але у нас ви отримуєте великий вибір, можливість проконсультуватися і гарантію. Щоб вигідно купити кондиціонер, вам не потрібно витрачати час на пошуки гарного магазину з широким асортиментом. За допомогою зручного сайту ви отримуєте можливість купити кондиціонер в Україні з оформленням онлайн і швидкою доставкою на об'єкт. Хочете недорого купити кондиціонер в Києві від світових брендів - відкривайте каталог, вибирайте вподобаний варіант і додавайте товар в кошик!

Якщо Вам складно визначитися з вибором моделі, зателефонуйте нам ☎ (044) 222 56 56 і ми допоможемо!