Проектування Систем Кондиціонування

Створюючи проект кондиціонування необхідно врахувати всі можливі фактори, які впливають на стан повітряного середовища в конкретному приміщенні. При роботі слід визначити, де можливі втрати і надходження тепла в кімнату.

Найкраще замовити цей проект професіоналам. Вартість буде врівноважуватися високою якістю виконаної роботи.

Системи кондиціонування: типи теплових навантажень

На сайті Karno можна замовити проектування кондиціонування повітря в Києві та інших містах України. Робота, виконана професіоналами за адекватною ціною, враховує такі типи зміни температури:

  • внутрішні (утворюються в кімнаті і активно впливають на тепловий фон);
  • зовнішні (виникають зовні будівлі, але впливають на температуру в будинку).

Взявши до уваги ці параметри, можна гарантувати, що проект системи кондиціонування квартири виконаний якісно.

Розрахунок системи кондиціювання: Основні фактори

При розрахунках також береться до уваги зміни теплового навантаження в залежності від пори року. Для торгових та житлових приміщень цей параметр залежить від:

  • випромінювання електроприладів;
  • тепла, яке виділяється людьми.
Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Ряд параметрів впливає на зміну температури. Проектування систем кондиціювання в Києві фахівцями ТОВ «Карно» враховує вплив таких чинників, як:

  1. Різниця температур у приміщенні і зовні. Тут важливо визначити надходження гарячого повітря влітку і втрати тепла в холодну пору року.
  2. Надходження тепла, яке викликане сонячним потоком. Його значення буде особливо високим у денний час влітку. Взимку надходження тепла такого типу незначне і його не слід компенсувати. Влітку для приведення температури повітря до потрібного значення необхідно задіяти додаткові потужності. Особливо це актуально для засклених площ.
  3. Природна вентиляція. Проект кондиціонування має враховувати, що повітря, яке надходить зовні, відрізняється від внутрішнього за багатьма характеристиками і впливає на роботу кондиціонера та інших приладів, і ціна догляду за ними може значно зрости. Ця проблема особливо актуальна для різних громадських будівель, офісів і торгових центрів, де знаходиться багато людей і постійно відкриваються двері, вікна.

Щоб визначити, якою буде вартість робіт, телефонуйте, і ми передзвонимо. Наші фахівці зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Проекти Карно