Проектування Систем Холодопостачання

З самого поняття «холодопостачання» легко усвідомити його значення. Це сукупність спеціального обладнання, що забезпечує виробництво і поставку холоду. Сьогодні в Україні на часі проектування систем холодопостачання. Щоб планування було виконано правильно і відповідно до вимог, в ньому мають брати участь кваліфіковані фахівці.

Що значить проектування систем холодопостачання?

Устаткування для виробництва холоду - комплексне, представлене в різних модифікаціях. Саме тому планування повинні здійснювати представники ТОВ "Карно", які розбираються в цій сфері. Фахівці виконують проектування систем холодопостачання в залежності від заданих умов і особливостей діяльності підприємства.

Після завершення робочого проекту проводиться його експертиза, яка передбачає дотримання необхідних параметрів і облік закладених концепцій, креслень, пристроїв і ресурсів. Все здійснюється згідно з будівельними нормами і правилами.

В цілому, проектування холодопостачання ставить перед собою розробку оптимального співвідношення температури, вологості і чистоти повітря в закритому приміщенні .

Важливо створити умови, що не позначаться негативно на здоров'ї людини, однак підійдуть для технологічного процесу. Крім того, ціна плану має перебувати в розумних межах.

Промислове холодопостачання: Виконаємо будь-які завдання!

Вирішивши замовити в Києві проектування холодильних машин у нас, ви отримаєте детальний і продуманий розрахунок. Команда професіоналів проводить ретельний моніторинг і аналіз інформації, планування виконується з урахуванням діючих норм. У Києві ми працюємо з приміщеннями різних типів, починаючи від установки стандартної спліт-системи будинку і закінчуючи облаштуванням промислових об'єктів. Від якості проекту майбутньої системи холодопостачання залежить результат подальших монтажних робіт.

За рахунок складеного ТЕО ми зможемо підібрати найбільш ефективне обладнання під потрібні умови:

  • кондиціонери;
  • чилери;
  • фанкойли;
  • компресорно-конденсаторні установки і т. п.
Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Системи холодопостачання будуть функціонувати по оптимальному алгоритму!

Наша компанія забезпечує повний супровід технічної документації у всіх організаціях в короткі терміни. Фахівці направлять знання на визначення незалежної оцінки проекту з подальшим винесенням зауважень і поправок (якщо такі будуть). Дізнатися приблизну ціну на послуги зручно в нашому інтернет-магазині.

Щоб отримати консультацію від менеджерів, зв'яжіться через сайт karno.ua. Так ви зможете дізнатися попередню вартість послуги. Ми завжди на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання.

Проекти Карно