Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   2 відгуків
12 126 грн
Купити
   1 відгуків
11 154 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)
Приточні клапани для вентиляції

Припливний клапан - це пристрій для виведення забрудненого повітря з приміщення і введення свіжого повітря з вулиці. Зазвичай роботу клапана можна розділити на два етапи: в першому забруднене повітря витягується з приміщення віддаючи своє тепло, на другому етапі свіже повітря надходить в припливний клапан, очищується, нагрівається і зволожується за рахунок тепла виведеного повітря.

Для того щоб вирішити проблему з повітрообміном в квартирі і не втратити дорогоцінне тепло, треба встановити припливну вентиляцію. Вона забезпечить ефективне провітрювання приміщення, а значить, приплив чистого, свіжого повітря. Найпростіше обладнання за прийнятною ціною, яке можна купити для забезпечення даного виду вентиляції, - це припливний клапан. З сайтом karno.ua кожен в Україні може без зайвих проблем в короткі терміни забезпечити собі установку даної системи.

Припливний клапан: принцип роботи

Припливна система облаштована таким чином, що бере повітря з вулиці і запускає його в будинок. Існують різні її види, кожна зі своїми особливостями. Система з клапаном припливу повітря хороша наявністю засувок, як ручних, так і автоматичних. Не завжди газ, яким ми дихаємо в оточуючій нас атмосфері, відрізняється оптимальною для людини температурою і чистотою. Тому припливні клапани в ідеалі мають бути оснащені системою підігріву повітря і фільтрації. Плюс до всього, вся установка іноді виходить досить гучною в роботі, тому шумоізоляція тут теж не завадить.

Припливний клапан: Принцип роботи

Принцип функціонування описуваної системи полягає в наступному: повітря з вулиці надходить в апарат природним шляхом або за допомогою вентилятора, потім він проходить стадію нагрівання і очищення (в ідеалі) і, нарешті, потрапляє в приміщення. Зайвий газ виходить через вікна, двері або будь-які інші відведені для цього отвори. Але його видалення потрібно обов'язково передбачити, перш ніж купити систему, інакше вона не буде працювати.

Види і переваги припливних клапанів

Існує кілька варіантів описуваних установок, які можна замовити у нас на сайті.

Віконний припливний клапан

Це щілина у верхній частині рами з заслінками. До переваг можна віднести:

 • непомітність;
 • простота установки;
 • збереження звукоізоляції;
 • відсутність протягу;
 • робота 24 години на добу;
 • наявність моделей з автоматичним гігрометром (регулююча заслінка самостійно відкривається і закривається в залежності від вологості в приміщенні).

Є і свої недоліки у даного виду: відсутність підігріву повітря і фільтрів дрібнодисперсного очищення, проходження мінімальної кількості кисню і ймовірність промерзання в зимову пору року.

Стіновий припливний клапан

Стіновий клапан припливної вентиляції - не менш затребуваний пристрій. Складається з решітки, яка розміщена зовні будівлі і регульованих заслінок (всередині).

Стіновий припливний клапан

Характеризується припривний клапан:

 • відмінною тепло- і звукоізоляцією;
 • можливістю установки моделей з автоматичним регулюванням подачі повітря в залежності від тиску, вологості і забрудненості;
 • великою потужністю (до 65 м3/год).

Недоліки попереднього виду притаманні і даному типу установки, крім, звичайно, пропускної здатності.

Найбільш вдосконалений вид - припливний вентиляційний клапан з примусовою подачею повітря. Система вентиляції забезпечує подачу кисню за допомогою вентилятора.

Серед переваг припливного клапану:

 • наявність фільтрів дрібнодисперсного очищення (можливо також із застосуванням сорбентів для поглинання шкідливих газів);
 • додатковий підігрів повітря (не у всіх моделях);
 • пропускна здатність до 119 м3/год;
 • регулювання вологості.

Значний недолік тут - висока ціна, а також відсутність нагрівача в деяких моделях.

Припливний клапан купити в Україні, Києві. Ціна, обслуговування та гарантія

Ще раз нагадуємо для тих, хто хоче купити клапан припливної вентиляції в Україні або будь-якій країні, що дана установка вимагає обов'язкової наявності витяжки (крім третього варіанту). Тому встановлювати її варто тільки в приміщеннях, обладнаних усім необхідним.

На нашому сайті представлені найбільш популярні моделі припливних клапанів компанії ВЕНТС за ціною:

Компанія ТОВ «Карно» допоможе підібрати і спроектувати необхідне обладнання для жителів міста Київ і будь-яких інших населених пунктів в Україні, забезпечить технічну підтримку на весь термін експлуатації. Ми гарантуємо якісний товар і обслуговування за прийнятною ціною. Тому приточно-вентиляційний клапан, який можна купити у нас в інтернет-магазині, безсумнівно, буде безпечний у використанні і прослужить багато років.


Найбільш Часті Питання про Припливні Клапани Вентиляції

✅ Для Чого Потрібні Припливні Клапани?

Повітряні клапани - це важлива частина будь-якої системи механічної вентиляції. Вони використовуються в приміщеннях, щоб повітря могло належним чином віддалятися або подаватися.

✅ Де Встановлюють Припливні Клапани?

Клапани призначені для установки в отворах стелі або стіні. Бажано щоб хоч один припливний або витяжний клапан був розміщений в кожній кімнаті вашого будинку, з якої ви хочете видаляти або подавати повітря. Їх необхідно розміщувати далеко від плит, інших витяжних вентиляторів і витяжок.

✅ Які Типи Клапанів Бувають?

Вентиляційні клапани можна розділити на припливні, припливно-витяжні і припливно-витяжні з рекуперацією тепла.

✅ Яке Вентиляційне Обладнання Використовується для Систем Вентиляції?

Основним обладнанням є: Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, Припливні вентиляційні установки, Витяжні установки, Припливні клапани.

✅ Чи достатньо в Моєму Приміщенні Встановити Вентиляційний Клапан для Належної Вентиляції?

Ознакою гарної вентиляції є те, що ви її не помічаєте. Непомітно працююча система вентиляції вимагає проектування, при якому необхідно враховувати характеристики приміщення, кількість користувачів і мету використання. Якісна вентиляція безшумна, споживає невелику кількість енергії і зберігає повітря в приміщенні свіжим в будь-якій ситуації.

✅ Як Вибрати Вентиляційний Клапан?

Коли ви вибираєте вентиляційний клапан, важливо розглядати його розмір відповідно до потреб і розміру кімнати або помещенія. Проконсультіруйтесь з досвідченими інженерами компанії Карно, якщо Вам необхідна допомога у виборі клапана.

✅ Яка Ціна на Вентиляційні Клапани?

Ціна вентиляційного клапана залежить від характеристик обладнання, потужності і виробника. На сайті karno.ua ви можете знайти як недорогу установку - Припливно-витяжний клапан з рекуперацією PRANA - 150 - орієнтовно від 6 950 грн

✅ Де Купити Вентиляційний Клапан?

Купувати вентиляційне обладнання краще на перевірених сайтах, у постачальників, які можуть проконсультувати, порадити, спроектувати систему вентиляції. На сайті karno.ua ви можете вигідно купити вентиляційний клапан та інше обладнання для вентиляції з гарантією та доставкою.


Проекти Карно