Фільтр

 • Тип
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Газові котли

На сьогодні комфорт є одним з головних складових нашого життя і підтримання оптимальної температури в приміщенні — це невід'ємна умова для його забезпечення. Організація системи опалення є одним з найбільш трудомістких заходів. Від правильності підбору обладнання та його монтажу безпосередньо залежить якість подальшої експлуатації. У Києві, як і в Україні в цілому, нерідко для опалення приватного будинку застосовують газові котли. Популярність таких агрегатів обумовлена простотою їх використання і широким асортиментом. В інтернет-магазині KARNO.UA ви зможете купити газовий котел на вигідних умовах з доставкою в будь-який куточок країни.

Газові котли опалення: Що потрібно знати перед покупкою?

Газові котли опалення представлені широким асортиментом продукції з відмінними технічними показниками. Виробники регулярно модифікують і вдосконалюють свою продукцію, тому сучасні агрегати є абсолютно безпечними.

Газові Котли

Ціна газових котлів може бути різною, що обумовлено брендом, функціоналом і іншими особливостями кожної модифікації. Всю продукцію даного сегменту можна умовно розділити на дві категорії - вітчизняні та імпортні газові котли. Окрім цього, асортимент класифікують за такими ознаками:

 • спосіб установки (підлогові і настінні);
 • кількість контурів (тільки опалення або опалення і гаряча вода);
 • особливості пальника і димоходу;
 • потужність;
 • додатковий функціонал.

Основними критеріями при виборі агрегату є надійність і потужність.

Котли газові для опалення будинку досить вибаглива техніка, щоб такий агрегат порадував тривалим терміном служби необхідно проводити регулярне технічне обслуговування, при якому майстер перевіряє всі можливі несправності. Це дозволить не тільки продовжити час експлуатації, а й убезпечить від вельми плачевних наслідків.

Купити економний газовий котел в Києві, Україні

ТОВ «Карно» - це компанія, яка більше 16 років спеціалізується на продажі кліматичної техніки, а також її монтажі і обслуговуванні. У нас ви зможете купити газовий котел в Україні на вигідних умовах, а також замовити його монтаж, обслуговування або ремонт.

Газові Котли

Ми розуміємо, що теплове обладнання є невід'ємним елементом в забезпеченні комфортних умов для людини, тому ціни на представлену в нашому каталозі продукцію відрізняються демократичністю. Ми впевнені в якості продукції, що реалізовується і надаємо гарантію на всі товари. Якщо ваша мета - купити газові котли в Києві, ціна і якість яких порадують ідеальним співвідношенням, саме такі пропозиції ви і знайдете на нашому сайті.

Здійсніть замовлення у будь-який зручний час. Для цього достатньо залишити заявку і вже найближчим часом консультант зв'яжеться з вами для уточнення деталей.