Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   7 відгуків
855 грн
Купити
ВИБІР КАРНО
ТОП ПРОДАЖІВ
   2 відгуків
1 050 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
3 359 грн
Купити
   1 відгуків
4 640 грн
Купити
   1 відгуків
3 793 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 34 (3 сторінок)
Аксесуари для кондиціонерів

Інтернет-магазин karno.ua пропонує вам купити комплектуючі для кондиціонерів. До них відноситься все, що може знадобитися при монтажі, експлуатації і сервісному обслуговуванні. У нас в асортименті ви знайдете аксесуари практично будь-яких брендів для різних типів кондиціонерів. Ви також можете придбати комплектуючі для спліт-систем, які є на вітрині, або зробити індивідуальне замовлення.

Комплектуючі для установки кондиціонерів

Перед тим як купити систему кондиціонування, необхідно мати уявлення, де саме будуть розміщені обидва блоки. Ті комплектуючі для монтажу кондиціонерів, що йдуть в комплекті, розраховані на стандартну установку, проте в ряді випадків їх може не вистачити. У нас ви можете замовити рами, захисні решітки (антивандальні) і козирки для кріплення зовнішніх модулів на стіні будівлі або на даху.

Комплектуючі для дренажної системи

В Україні дуже часто кондиціонери працюють в екстремальних режимах, які не передбачені виробником. У таких випадках знос усіх вузлів і агрегатів посилюється. Дренажна система відчуває підвищене навантаження, особливо в зимовий період. За допомогою додаткових аксесуарів ви можете підготувати її до майбутніх навантажень або замінити якусь частину, яка не справляється зі своїм призначенням. В асортименті:

 • аксесуари для підігріву дренажного каналу;
 • дренажні насоси.

Якщо при мінусових температурах забивається або замерзає дренажний канал, вода може застоятися в патрубках, в такому випадку вона знайде вихід через внутрішній модуль і тим самим зіпсує його. Тоді ціна ремонту буде незрівнянно вищою.

Пульт для кондиціонера

Найбільш поширеною проблемою є вихід з ладу пультів дистанційного управління або їх втрата. У нас можна замовити аксесуар практично для будь-якого кондиціонера. Якщо на вітрині немає потрібної моделі, зв'яжіться з нами, ми знайдемо необхідний товар на складі.

Захисні екрани для кондиціонера

Головний мінус кондиціонерів в літню спеку - прямий вплив холодного повітря. Потоки "прохолоди", спрямовані на людину, можуть стати причиною застуди та інших захворювань. Однак є вихід з цієї ситуації. На нашому сайті представлені дефлектори для кондиціонерів - прості пристосування, які перенаправляє потік холодного повітря, що виходить з кондиціонера. Таким чином будинку або на роботі можна відчувати себе комфортно.

ТОВ «Карно» працює в Україні з 2004 року, за цей час ми встигли напрацювати безцінний досвід і постійних клієнтів в Києві і в інших населених пунктах країни.

Якщо у вас виникли труднощі з підбором комплектуючих для кондиціонера або будь-які питання по кліматичній техніці, просто зв'яжіться з нами, ми посприяємо вирішенню ваших проблем