Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 104 (7 сторінок)
Консольні кондиціонери

Підлогово-стельовий кондиціонер належить до категорії кліматичного обладнання з простим управлінням і широким переліком функцій. Відрізняється від звичайних моделей тим, що такий агрегат можна встановити на підлозі або на стелі. Перший варіант вибирають, коли немає можливості використання спліт-системи.

підлогово-стельовий кондиціонер

Купити підлогово-стельовий кондиціонер в Києві

Чим така техніка здобула популярність в Києві і по всій Україні? Як мінімум направленням охолодженого повітря вгору, виключаючи можливість протягів. Також підлогово-стельовий кондиціонер скеровує потік зверху вниз уздовж стелі, не допускаючи виникнення застуди. З огляду на таке розташування, ви зможете забезпечити хороші кліматичні умови в кімнаті.підлогово-стельовий кондиціонер

Подібне обладнання в більшості випадків встановлюється в Києві в середніх і великих будівлях. Пристрій має компактні розміри і скромну вагу, виконаний в обтічній формі і доповнює дизайн будинку або офісу. ТОВ «Карно» пропонує клієнтам широкий перелік продукції та вигідні ціни. Ознайомитися з обладнанням можна в будь-який зручний час, а оформлення замовлення займе не більше п'яти хвилин.

Вирішивши купити підлогово-стельовий кондиціонер, можете монтувати його на стелі або в нижній частині стіни. Це кращий вибір, якщо немає можливості встановити настінну або касетну модель. По конструкції він схожий на стандартну спліт-систему, де блоки з'єднані між собою спеціальними трубками.

Якщо обладнання знаходиться на стелі, то повітряний потік розподіляється горизонтально, а якщо внизу стіни, то вгору. Більш бажаний перший варіант, оскільки так виключається потрапляння охолодженого повітря на людей.

Спліт-система підлогово-стельового типу зустрічається не тільки в побутовій сфері, але і в офісних приміщеннях. Використовуючи наш сайт, ви знайдете різні моделі і ціни, так що кожен зможе купити в інтернет-магазині щось на свій розсуд.


Переваги підлогово-стельового кондиціонера

Підлогово-стельові сучасні спліт-системи мають такі переваги:

 • невеликі габарити;
 • рівномірний розподіл повітряного потоку;
 • просту установку;
 • низький рівень шуму;
 • хорошу продуктивність;
 • невисоку вартість.

Сфери застосування та встановлення підлогово-стельових кондиціонерів

Обов'язково враховуйте два головні моменти при замовленні кондиціонера - сферу застосування і місце установки. Підлогово-стельові моделі актуальні для використання у великих магазинах або в офісах, де стоять суцільні вікна і вітрини. У ряді умов купити дане обладнання - найкращий вихід. До того ж ціни на пристрій демократичні, а серед широкого асортименту karno.ua ви знайдете те, що потрібно.

підлогово-стельовий кондиціонер

Завдяки інтернету придбати кліматичну техніку в Україні коли завгодно і де завгодно тепер справжні дрібниці. Вибирайте товар в каталогах сайту, там представлена ​​вся технічна інформація, плюс наші фахівці допоможуть з оформленням угоди.

Купити підлогово-стельовий кондиціонер в Києві, Україні за вигідною ціною в інтернет магазині karno.ua ✓Безплатна доставка по Україні ✓Офіційна гарантія ✓Установка ☎ (044) 222-56-56.