UA

RU

Гараж - це приміщення при приватному будинку, яке використовується для зберігання автомобіля та іншої техніки. Як правило, власники не проводять в ньому багато часу, але організувати правильну систему вентиляції гаража з підвалом, тим не менш, дуже важливо.

Постійний надлишок вологи в повітрі буде погано позначатися на всьому, що там зберігатися. Крім того, якщо повітря вентилюється неефективно, в приміщенні постійно будуть накопичуватися різкі і неприємні запахи паливно-мастильних матеріалів.

Вентиляція в Підвалі Гаража

Таким чином, вентиляція в гаражі з підвалом необхідна, щоб зробити його експлуатацію комфортною. Зазвичай її облаштування не потребує вирішення складних технічних питань. Її головне призначення - забезпечити як витяжку, так і приплив повітря.

Як результат досягаються наступні цілі:

  • в будь-який час року в приміщенні підтримується оптимальна температура;
  • нормалізується вологість;
  • знижується ймовірність корозії металевих деталей через надлишок вологи;
  • з'являється можливість використовувати гараж і в інших функціях, наприклад, в якості майстерні;
  • з повітря віддаляються небезпечні гази і домішки, які виділяються при зберіганні бензину та інших подібних речовин.

Конструкція природної вентиляції гаража

Як правило, приватний гараж - це одноповерхова будівля. Він може бути розташований нижче рівня землі і суміщений з підвалом. А для того, щоб витяжна система добре працювала, їй потрібен певний перепад висот, оскільки саме завдяки йому виникає тяга. Найбільш ефективно витяжка в погребі гаража буде функціонувати, якщо різниця по висоті між її верхнім і нижнім отворами становить щонайменше півтора-два метри.

У більшості випадків вентиляцію погреба в гаражі можна забезпечити за рахунок природних потоків повітря. Тяга виникає за рахунок різниці температур зовні і в приміщенні: тепле повітря, що скупчується в гаражі, піднімається вгору і видаляється через вентиляційний отвір, в той час як знизу надходить холодне повітря з вулиці. Таким чином, витяжна вентиляція буде складатися з решітки воздуховода і виведеної наверх флюгарки. Для припливу повітря проробляють кілька вентиляційних отворів у в'їзних воротах. Досить, щоб їх діаметр, як і діаметр витяжного каналу, становив сто міліметрів. Залежно від конструкції гаража припливні канали можуть бути прокладені і в цегляній стіні.

Примусова вентиляція гаража

Вентиляція в погребі гаража може бути і примусової, хоча таке рішення використовується рідше. У цьому випадку на витяжний канал монтується невеликий вентилятор, керований автоматичною системою з датчиком вологості. Як правило, головними проблемами при організації повітрообміну в гаражі стають надмірна вогкість і накопичення в приміщенні неприємних запахів (наприклад, машинного масла або бензину). При установці витяжного вентилятора, один з пов'язаних з ним датчиків вологості розташовують всередині, а інший - зовні приміщення. Коли показання внутрішнього датчика виявляються вищими, система почне працювати, а в приміщення надходить вологе повітря з вулиці. А якщо вологість в приміщенні нижче, ніж зовні, наприклад, через те, що йде дощ, система залишається виключеною, і відбувається лише невелике провітрювання.

У найпростішому випадку природна вентиляція гаража з підвалом може бути виконана зі звичайних каналізаційних труб. Однак краще використовувати спеціально призначені для цього комплектуючі, особливо, якщо ви хочете втілити більш складні технічні рішення.

Зверніться в компанію Карно по телефону і (044) 465-85-63 або замовте зворотний дзвінок на сайті, щоб замовити проектування і монтаж вентиляції в гаражі з погребом, а також придбати необхідне обладнання.

Проекти Карно

  • Додав :
  • 2021-02-15
  • Категорія: Вентиляція
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*