Монтаж Центральних Кондиціонерів

Центральні кондиціонери відносяться до агрегатів, здатних одночасно виконувати вентиляцію, кондиціонування, фільтрацію, охолодження і нагрівання повітря. Завдяки цьому вони допомагають створити оптимальний мікроклімат в окремих приміщеннях. Однак у порівнянні з побутовими моделями, монтаж центрального кондиціонера виконується дещо складніше. Тому установку краще довірити фахівцям.

Монтаж центральних кондиціонерів: Специфіка робіт

Монтаж центральних кондиціонерів виконується в кілька стадій. Фахівці:

  • збирають секції;
  • монтують теплообмінні апарати;
  • підключають електрокалорифери;
  • виконують електропідключення;
  • підключають електричні двигуни до мережі.

Центральні кондиціонери можна встановлювати в підвальному приміщенні, на антресолях, поверхах і т. д. Монтажні роботи відносяться до категорії складних, в зв'язку з чим цим повинні займатися тільки кваліфіковані монтажники. Адже продуктивність і ефективність роботи залежить і від правильності вибору, і від установки центрального кондиціонера.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Довіртеся професіоналам karno.ua

Наш інтернет-магазин займається продажем кліматичної техніки по всій Україні. ТОВ «Карно» також надає різні послуги, в тому числі виконує монтаж центральних кондиціонерів. Ми розробляємо індивідуальні технічні рішення, щоб ви отримали саме те, що потрібно. Виконаємо монтаж центральних кондиціонерів на будь-якому великому об'єкті: у спортивній споруді, торговому центрі, виробничому цеху, лікарні і т. д.

Послуги актуальні для фізичних і юридичних осіб. Наша компанія відома не тільки в Києві, а й по всій Україні. Підходимо до роботи відповідально і грамотно, формуємо тільки обґрунтовані ціни на товар і послуги.

Є питання? Зателефонуйте за вказаним номером або напишіть на пошту. Також можна замовити зворотний дзвінок. Ми зв'яжемося з вами, уточнимо ціни, специфіку надання послуг у Києві і будь-які інші питання.

Проекти Карно