Ремонт Котлів

Багато сучасних квартир, приватних будинків, офісів і виробничих приміщень мають водяну систему опалення, невід'ємною частиною якої є котел. Цей пристрій відноситься до класу нагрівального обладнання. Він може працювати на твердому або газовому паливі. Є моделі, що підключаються до загальної електричної мережі. Товари відрізняються технічними характеристиками, наявністю або відсутністю дисплея, складом панелі управління, розмірами, принципом роботи і т.д. Коли виникають якісь негаразди з подібними пристроями, не намагайтеся вирішити їх своїми силами. Ремонт котлів - це процес, пов'язаний з певними ризиками. Рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців.

ТОВ «Карно» з 2004 року успішно реалізує котли, вентиляційні системи і кондиціонери від таких брендів, як Altep, Altek, e-Comfort, Roda, Stropuva, Veissmann та інших виробників за вигідною ціною не тільки в Києві, а й по всій Україні. Крім того, у нас можна замовити ремонт котлів різного типу. Штат співробітників Karno Limited liability Company включає тільки майстрів своєї справи. З нами надійно, якісно, із гарантіями.

Ремонт котлів опалення: У чому небезпека?

Чому не можна здійснювати самостійний ремонт котлів опалення? Це риторичне питання. Будь-яка доросла людина розуміє, що такий пристрій включає в себе високоточну автоматику, необережність може привести до непередбачуваних наслідків. Бували випадки, коли самостійна діагностика закінчувалася повною заміною блоку управління.

Але це ще не все. Справа в тому, що в якості палива в такому обладнанні використовуються:

  • дрова або газ;
  • різні хімічні речовини.

Кожен з перерахованих вище елементів несе в собі серйозну небезпеку. Найменша необережність може привести до травм. Саме тому ремонт опалювальних котлів варто довірити професіоналам. Це набагато безпечніше, швидше і якісніше.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Замовити ремонт котлів опалення у Києві. Наші переваги

Якщо вам потрібен ремонт котлів у Києві або будь-якому іншому місті України, тоді компанія «Карно» - це саме те, що вам потрібно. Наша організація працює на цьому ринку не перший рік. Маємо масу переваг у порівнянні з конкурентами. Ось основні з них:

  • великий досвід (працюємо з 2004 року);
  • розробка універсальних та індивідуальних технічних рішень для кожного конкретного випадку;
  • низькі ціни (намагаємося запропонувати клієнтові найкраще за справедливою вартістю);
  • відмінний рейтинг - маємо масу позитивних відгуків та рекомендаційних листів;
  • унікальні рішення - вміємо розробляти і впроваджувати щось нове, якщо це необхідно.

Відзначимо, що наш інтернет-магазин не пропонує клієнтам строгі розцінки на ту чи іншу послугу. Вартість ремонту котлів, наприклад, залежить від моделі, серйозності поломки, відстані до місця огляду та інших факторів.