Фільтр

 • Потужність, Вт
  -
 • Ноутбука
  0
 • Автомобільного АКБ
  0
  0
 • Павербанка
  0
  0
 • Телефону
  0
  0
 • Виробник
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   7 відгуків
9 863 грн
   6 відгуків
8 449 грн
   5 відгуків
1 303 грн
   4 відгуків
5 136 грн
   4 відгуків
2 457 грн
   4 відгуків
1 749 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Сонячні зарядні пристрої

Сонячні зарядні пристрої

Часто буває так, що ми не маємо можливості зарядити гаджет звичайним способом. Це актуально для вилазок на природу, тривалих подорожей і відпочинку на дачі. Допомогти в такій ситуації може сонячна зарядка, яка перетворює енергію світла в необхідний нам струм. Використовувати таке пристосування просто, воно займає мало місця і відрізняється низькою вагою, а значить, завжди під рукою.

Сонячні зарядні пристрої

Сонячна зарядка для телефона або ноутбука

Головним фактором відмінності в цьому сегменті є потужність сонячної панелі. Чим вона вища, тим швидше відбувається процес заряду і тим більше виходить струму. Потужність панелі безпосередньо залежить від її розмірів, тобто площі контакту з променями. Найбільш компактні сонячні зарядки для телефону видають 0,5 Вт, котрого більш ніж достатньо для підтримки життя в смартфоні, кишеньковому навігаторі. Діапазон ємностей акумулятора може варіюватися в межах 2000-5000 мАг.

Для планшетів і фотоапаратів, на яких використовуються потужніші батареї, потрібний портативний зарядний пристрій на сонячних батареях номіналом 0,8-1 Вт. Ємність акумулятора при цьому не повинна бути менше 4000 мАг. Якщо ви збираєтеся сидіти на лоні природи за домашнім ноутбуком, то вам буде потрібно комплекс більше ніж 1,5 Вт. Батарея - 10000 мАг.

Портативні сонячні зарядні пристрої

Системи підвищеної потужності йдуть в форматі невеликого кейса зі зручною ручкою і всього за одну хвилину перетворюються в потужну електростанцію. Всі панелі пов'язані між собою гнучким контуром, тому не вимагають спеціальних навичок для складання. Портативні сонячні зарядні пристрої середньої потужності (для відеокамер, фотоапаратів і планшетів) мають вигляд книжки. Подібну річ легко розмістити не тільки в рюкзаку, але і в жіночій сумочці. Найменші станції поміщаються в кишені куртки і можуть мати формат моноблока, де одна з зовнішніх панелей - сонячна. По суті, це потовщений смартфон, який зручно носити поряд із засобом зв'язку.

Конструкція сонячних зарядних пристроїв

Незважаючи на відмінності форматів і розмірів, всі моделі влаштовані приблизно однаково. Основу будь-зарядної станції становить сонячна панель. Для переходу однієї енергії в іншу використовується перетворювач. Є сонячні зарядні пристрої з вбудованим акумулятором і без такого. У першому випадку енергія від сонця накопичується в умовному павербанку і віддається споживачеві тоді, коли йому це зручно. В результаті заряджати девайси можна не тільки в сонячну погоду, але і в дощ або навіть вночі.

Безакумуляторна системи мають більш низьку вагу і доступну вартість, але працюють тільки в режимі реального часу, без можливості зробити запас електрики на потім. Якщо павербанк присутній, то в комплект додатково входить контролер заряду, який забезпечить безпеку і довге життя накопичувача енергії.

Ціна сонячної зарядки

Чим дорожче коштує сонячна батарея для телефону, тим швидше вона заряджає девайс і тим більше пропонує запасу енергії для подальших потреб. Якщо процес заряду вбудованого акумулятора від маленької панелі розтягнеться на цілий день, то потужної моделі для цього буде потрібна всього пару годин.

Вартість зарядної станції залежить від таких факторів:

 • загальна площа сонячних панелей;
 • наявність і ємність акумуляторної батареї;
 • додаткові опції на зразок ліхтарика, запальнички, вологозахисту.

Сонячні зарядні пристрої

Поширені питання по сонячних зарядках для телефона

✅ Як довго може служити зарядка?

Сучасні зарядні станції відрізняються великим ресурсом, так як не містять в собі рухомих деталей. Найбільш чутливим до «старіння» елементом є павербанк, який з роками втрачає частину своєї початкової ємності. Але стандартний літій-іонний або літій-полімерний накопичувач розрахований на 500-700 циклів заряду-розряду зі збереженням паспортних характеристик, що забезпечить щонайменше два роки щоденної експлуатації. А якщо врахувати, що сонячні зарядки для ноутбука і телефона зазвичай не використовуються кожен день, то очікуваний термін безпроблемної служби - близько 5-7 років.

🛡️ Чи є захист від вологи?

Роз'єми можуть оснащуватися гумовими заглушками, які допоможуть захистити важливі місця від роси і бризок, а також пилу і піску. Існують окремі серії зарядок, які можна використовувати в будь-яких умовах, в тому числі під дощем.

🕧 Скільки часу займе повний заряд девайса?

Все залежить від потужності апарату і ємності батареї, що заряджає гаджет, а також погодних умов. Якщо використовувати безакумуляторнау модель кишенькового типу, то ясне сонце дозволить зарядити смартфон за дві години. Похмура погода збільшить цей час удвічі.

🔅Де можна купити портативний сонячний зарядний пристрій?

На нашому сайті представлено кілька позицій популярних пристроїв. Ознайомитися з ними можете на сторінці.