Фільтр

 • Тип
  0
  0
 • Виробник
  0
 • Потужність, кВт
  -
ВИБІР КАРНО
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)
Промислові котли

Тепло на заводах і фабриках необхідне, як мінімум, для комфорту співробітників. Але в багатьох випадках гаряча вода і пар потрібні для технологічних операцій. І це робить промислові котли важливою одиницею на підприємстві. Вони мають безліч класифікацій, кожна характеризується своїми перевагами. І якщо є необхідність купити промисловий котел, рекомендується звернутися у відповідальну компанію, яка пропонує великий вибір і послуги професіоналів. В Україні одну з лідируючих позицій у даному сегменті ринку займає ТОВ «Карно». У нас промислові котли представлені в широкому асортименті, кожен клієнт має можливість вибрати варіант, прийнятний не тільки за технічними характеристиками, але і за ціною. Ми зі свого боку надамо компетентні консультації і сервіс.

Промислові котли: Види обладнання

Промислові котли поділяються на водогрійні та парові, в залежності від виробленого теплоносія. У першому випадку виділяється гаряча вода. Вона часто використовується для опалення виробничих та адміністративно-побутових приміщень у зимовий період. У другому випадку джерелом тепла є пар - він застосовується не тільки для поточних технологічних і побутових потреб, а й для вироблення електрики.Промислові котли

За конструкцією і принципом дії промислові котли діляться на газотрубні і водотрубні. Але найбільш поширена градація - за типом енергії. Залежно від цих моментів у ТОВ «Карно» формується асортимент. Пропонуємо купити промислові котли опалення:

 1. Електричні.
 2. Газові.
 3. Твердопаливні.

Зустрічаються і комбіновані системи, їх теж пропонує наш інтернет-магазин. Тільки у нас можна придбати пелетні промислові котли, що працюють на деревних гранулах. Таке рішення відноситься до нових інженерних технологій. Сьогодні багато компаній вважають за краще купити саме пелети. Їх характеризує:

 • Автоматизація.
 • Тривалий термін служби.
 • Економічність.

Високий ступінь автономності при використанні.

У кожного клієнта свої переваги і фінансові можливості. Виходячи з цих факторів на майданчику karno.ua кожен отримає консультацію фахівців щодо того, якого типу промисловий котел купити краще.

Промислові котли опалення: Уважність до деталей

Наша компанія має великий досвід на ринку, що дозволило вивчити потреби різних груп клієнтів. Це виражається не тільки в широкому виборі і розумній ціні. Компанія Karno Limited liability company бере всі завдання з проектування та монтажу на себе. Промисловий котел - складне технологічне обладнання. Коли ми розробляємо проект і здійснюємо монтаж, на перше місце ставимо безпеку подальшого використання.

Промислові котли опалення

Компанія працює з кращими виробниками обладнання. Тільки у нас можна замовити останні технологічні новинки за адекватною ціною і з максимальним набором функцій. Завдяки цьому ми заробили відмінну репутацію не тільки в Києві, а й в інших містах України. У нас широка клієнтська база, запрошуємо до співпраці і вас.