Обслуговування Систем Вентиляції

Сьогодні в кожному будинку можна побачити найпростішу вентиляцію, а в деяких зустрічаються і системи кондиціонування. В офісах і на виробництвах, де спостерігається постійне збільшення або зменшення температури повітря, такі пристрої необхідні, оскільки рятують від різних забруднень, спеки та інших несприятливих чинників. Мало хто розуміє, наскільки важливо проводити періодичне обслуговування систем вентиляції. Ігнорування даної операції може привести до зниження ефективності роботи апаратів, їх сильного забруднення і виходу з ладу в невідповідний момент. Давно не чистили вентиляцію або кондиціонер? Потрібна послуга по ремонту? Тоді телефонуйте в ТОВ «Карно». Працюємо у Києві та інших містах.

Karno Limited liability Company - це одна з провідних фірм в Україні, яка пропонує комплекс послуг з обслуговування і ремонту вентиляції та кондиціонерів. Крім того, пропонуємо купити надійне і просте обладнання даної категорії за вигідною ціною. Ми існуємо на ринку з 2004 року, за плечима співробітників «Карно» великий досвід, висока кваліфікація, глибокі знання і здатність вирішувати неординарні проблеми. Працюємо швидко, якісно і з гарантіями!

Своєчасна перевірка вентиляції

Дуже важливо провести технічне обслуговування вентиляції, інакше можна зіткнутися з серйозними проблемами, вирішення яких потребує не тільки великої кількості часу, а й солідних вкладень. Наприклад, на покупку спеціальних фільтрів, які просто треба було вчасно почистити.

Якщо ви звернетеся в компанію «Карно», то можете розраховувати на індивідуальний підхід до конкретної проблеми. Ми добре робимо свою роботу і впевнені в її якості. Обслуговування вентиляційних систем включає в себе наступні етапи:

  • діагностика;
  • чистка;
  • заміна деталей;
  • заключна перевірка працездатності.

Такий порядок підходить для будь-якої системи вентиляції або кондиціонування. Надаємо гарантії, а також пропонуємо вигідну ціну. Замовити послугу можна через сайт.

Типи вентиляції

Існують різні види вентиляційних систем. Вони відрізняються не тільки розмірами, а й загальним принципом роботи. На сьогоднішній день виділяють три основні типи:

  • витяжна;
  • припливна;
  • припливно-витяжна.

Моделі першої категорії часто мають невеликі розміри. Їхнім завданням є витягування забруднених і нагрітих повітряних мас із приміщення. Обслуговування витяжної вентиляції зводиться до діагностики стану системи живлення, до прочищення фільтрів, лопатей, і т.д.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Припливний тип має зворотну схему функціонування. Дані системи мають більш масштабну конструкцію завдяки шахті, по якій надходить повітря.

Замовити обслуговування вентиляції в Києві

Обслуговування припливної вентиляції також можна замовити в інтернет-магазині karno.ua.

Не відкладайте процес діагностики, чищення і ремонту надовго. Це може позначитися на комфорті роботи і здоров'ї працівників. Замовте обслуговування вентиляції в Києві або іншому місті прямо зараз за розумною ціною!