Обслуговування Систем Вентиляції


Обслуговування системи вентиляції - це технічне обслуговування побутової або комерційної системи вентиляції, що включає, але не обмежується перевіркою на наявність заблокованих фільтрів; очищенням брудних поверхонь теплообміну, які можуть знижувати ефективність; розблокуванням стоку конденсату, де можуть скупчуватися бактерії і тд

Система механічної вентиляції вашого будинку забезпечує подачу свіжого зовнішнього повітря всередину будинка та відводить застояне забруднене повітря з приміщення. Якщо ваша система вентиляції не обслуговується належним чином або виходить з ладу, це може негативно вплинути на якість повітря у будинку, що призведе до негативних наслідків для здоров'я мешканців.

Сьогодні в кожному будинку можна побачити найпростішу вентиляцію, а в деяких зустрічаються і системи вентиляціі та кондиціонування. В офісах і на виробництвах, де спостерігається постійне збільшення або зменшення температури повітря, такі пристрої необхідні, оскільки рятують від різних забруднень, спеки та інших несприятливих чинників. Мало хто розуміє, наскільки важливо проводити періодичне обслуговування систем вентиляції. Ігнорування даної операції може привести до зниження ефективності роботи апаратів, їх сильного забруднення і виходу з ладу в невідповідний момент.

Давно не чистили вентиляцію або кондиціонер? Потрібна послуга по ремонту? Тоді телефонуйте в ТОВ «Карно». Працюємо у Києві та інших містах.

Karno Limited liability Company - це одна з провідних фірм в Україні, яка пропонує комплекс послуг з обслуговування і ремонту вентиляції та кондиціонерів. Крім того, пропонуємо купити надійне і просте обладнання даної категорії за вигідною ціною. Ми існуємо на ринку з 2004 року, за плечима співробітників «Карно» великий досвід, висока кваліфікація, глибокі знання і здатність вирішувати неординарні проблеми. Працюємо швидко, якісно і з гарантіями!

Компанія Карно має досвід обслуговування систем вентиляції, призначених для будинку, квартири і всіх типів промисловості. Нашими клієнтами є комерційні офіси, промислові склади, державні підприємства, спортивні комплекси, тренажерні зали і магазини роздрібної торгівлі. Ми розуміємо, що погана якість повітря в приміщенні сприяє безлічі ризиків для здоров'я в різних приміщеннях для роботи і відпочинку, тому здоров'я персоналу і відвідувачів повинно мати першорядне значення.

Наведених нижче проблем можна уникнути за допомогою своєчасно обслуговується системи вентиляції:

 • Поширення бактерій що переносяться повітрям та викликають хвороби.
 • Проблеми з диханням у людей з астмою.
 • Ризики для здоров'я, пов'язані з вдиханням парів горіння, створюваних печами та іншими газовими приладами.
 • Підвищена дратівливість, зниження працездатності, імунітету через погану якість повітря.
 • Недостатня вентиляція в будівлях з високим рівнем вологості може сприяти руйнуванню конструкції.

Обслуговування Систем Вентиляції

Своєчасна перевірка вентиляції

Дуже важливо провести технічне обслуговування вентиляції, інакше можна зіткнутися з серйозними проблемами, вирішення яких потребує не тільки великої кількості часу, а й солідних вкладень. Наприклад, на покупку спеціальних фільтрів, які просто треба було вчасно почистити.

Якщо ви звернетеся в компанію «Карно», то можете розраховувати на індивідуальний підхід до конкретної проблеми. Ми добре робимо свою роботу і впевнені в її якості.

Обслуговування вентиляційних систем включає в себе наступні етапи:

 • діагностика;
 • чистка;
 • заміна деталей;
 • заключна перевірка працездатності.

Такий порядок підходить для будь-якої системи вентиляції або кондиціонування. Надаємо гарантії, а також пропонуємо вигідну ціну. Замовити послугу можна через сайт.

Як підтримувати працездатність механічної вентиляційної системи

 1. Переконайтеся, що система підходить для вашого будинку.
 2. Заплануйте регулярні перевірки.
 3. Знайдіть й огляньте повітрозабірні грати.
 4. Шукайте ознаки забруднення.
 5. Переконайтеся, що витяжні вентилятори працюють.

Типи вентиляції

Існують різні види вентиляційних систем. Вони відрізняються не тільки розмірами, а й загальним принципом роботи. На сьогоднішній день виділяють три основні типи:

Моделі першої категорії часто мають невеликі розміри. Їхнім завданням є витягування забруднених і нагрітих повітряних мас із приміщення. Обслуговування витяжної вентиляції зводиться до діагностики стану системи живлення, до прочищення фільтрів, лопатей, і т.д.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Припливний тип має зворотну схему функціонування. Дані системи мають більш масштабну конструкцію завдяки шахті, по якій надходить повітря.

Замовити обслуговування вентиляції в Києві

Обслуговування припливної вентиляції також можна замовити в інтернет-магазині karno.ua.

Не відкладайте процес діагностики, чищення і ремонту надовго. Це може позначитися на комфорті роботи і здоров'ї працівників. Замовте обслуговування вентиляції в Києві або іншому місті прямо зараз за розумною ціною!


Найбільш Часті Питання про Обслуговуванні Систем Вентиляції

✅ Що Таке Обслуговування Вентиляції?

Обслуговування систем вентиляції - це технічне обслуговування, яке проводить досвідчений фахівець - інженер. В процесі перевіряється коректність і ефективність окремих частин і всієї системи, проводиться чистка або заміна фільрів, при необхідності заміна деталей.

✅ Як Часто Необхідно Перевіряти Систему Вентиляції?

Залежно від проекту системи, конструкції будівлі та призначення системи вентиляції вона потребує з обслуговування не меньш 1-2 разів на рік, в окремих випадках складається індивідуальний графік.

✅ Чому Так Важливо Своєчасно Здійснювати Обслуговування Вентиляції?

Системи в процесі роботи забрудняються. Це може привести до неякісного очищення повітря, поганого самопочуття співробітників.

✅ Як Переконатися в Ефективності Системи Вентиляції?

Що перевірити, щоб переконатися в ефективності системи вентиляції? Більшість проблем в системі вентиляції можна уникнути шляхом періодичного контролю і технічного обслуговування. Потік повітря в витяжці можна візуально перевірити за допомогою недорогих димогенераторів або виміряти за допомогою вимірювачів швидкості повітря. Якщо система вентиляції не функціонує належним чином, наступні перевірки допоможуть переконається до приїзду фахівця: Ремінь вентилятора обірваний або прослизає? Повітропровід забитий пилом? У повітровтягу каналах є отвори, тріщини? Забитий повітряний фільтр? Закрито заслінки в повітроводі? Недостатньо свіжого повітря в приміщенні? Були змінені повітроводи, прибудовані нові вигини або різкі зміни діаметра повітроводів? Були додані додаткові витяжки? Без належної балансування повітряного потоку деякі витяжки в багатоступеневою системою можуть мати недостатній потік або вентилятор може бути занадто маленьким, щоб витримати додаткове опір. Чи передбачений доступ до витяжних шаф? Чи збільшується кількість забруднюючих речовин в джерелі? Вентилятори охолодження викликають поперечні протяги? Надходять скарги від співробітників на протяги або несвіже повітря, витяжка не заважає їх роботі?

✅ Які Основні Причини Відмови або Поломки Системи Вентиляції?

До причин відмови можна віднести: 1. Неякісне або несвоєчасне обслуговування. Коли системи вентиляції не обслуговуються в плановому порядку, вони в кінцевому підсумку перестають забезпечувати необхідний потік витяжного повітря через природної деградації системи. 2. Невідповідна швидкість повітряного потоку. Якщо мінімальні швидкості перенесення в відгалуженнях або колінах мережі повітропроводів менше допустимих діапазонів, деякі відгалуження або коліна будуть заблоковані осілими часточками. Це скупчення уповільнює швидкість повітря і призводить до більшого випадання пилу і посилює проблему. Без належного догляду в кінцевому підсумку система заблокується. 3. Несправний повітряний фільтр. Якщо в роботі повітроочисника виникають проблеми, це може привести до загального скорочення повітряного потоку в системі і втрати захисту робітників; крім того, можуть виникати неприйнятні рівні викидів в навколишнє середовище. Пристрої для очищення повітря, особливо тканинні фільтри, можуть бути заблоковані скупченням пилу. 4.Знижена продуктивність витяжного вентилятора. Потужність витяжного вентилятора може змінитися через скупчення пилу або фарби на крильчатці вентилятора, що знижує його характеристики руху повітря, або механічних поломок кулькопідшипників вентилятора або ременя шківа. 5. Недостатня подача припливного повітря. Система припливного повітря - інший важливий компонент системи промислової вентиляції. Повітря, що випускається промислової вентиляційною системою, необхідно замінити системою припливного повітря, щоб уникнути негативного тиску повітря в будівлі. 6. Модифікації в системі вентиляції. Несанкціоновані зміни можуть змінити параметри конструкції вентиляційної системи. Для правильного внесення системних змін з першого разу слід використовувати тільки кваліфіковані ресурси.

✅ Хто Проводить Моніторинг або Обслуговування Систем Вентиляції?

Періодичний моніторинг для перевірки ефективності повинні виконуватися кваліфікованими особами, такими як сертифіковані фахівці з гігієни праці або фахівці з вентиляції.

✅ Яка Ціна на обслуговування Системи Вентиляції?

Ціна обслуговування вентиляційної системи залежить від складності системи, кількості робочого часу необхідного на її перевірку і обслуговування, число фахівців задіяних для цієї роботи. Зв'яжіться з нашими інжененрамі сьогодні за телефоном (044) 222 56 56, щоб дізнатися орієнтовну вартість робіт.

✅ Де Знайти Професійних Інженерів для Обслуговування Системи Вентиляції?

Бажаєте бути впевненими, що ваша система буде працювати довго і ефективно - вибирайте співпрацю з компанією Карно. Наші інженери мають неоціненні знання, досвід роботи і будуть раді новому співробітництву.


Звертайтеся вже сьогодні! Замовте зворотний дзвінок з сайту і ми вам передзвонимо!

Проекти Карно