Вибір Котла Опалення

Займаючись плануванням опалювальної системи для житла або виробничого комплексу, часто виникає питання про те, як правильно виконати підбір котла за площею. З даною проблемою ви сміливо можете звертатися до фахівців ТОВ «Карно». Зв'язатися для отримання попередньої консультації найзручніше по телефону або онлайн.

Підбір котла по площі

Не забувайте враховувати, що якщо приміщення утеплено належним чином і має стелі до 3 м, то приблизна потужність теплообмінника обчислюється з розрахунку 1 кВт на 10 квадратних метрів площі, яка буде опалюватися.

Коли будинок утеплений погано, а додаткові споруди (веранди, мансарди і т.g.) входять до числа приміщень, що обігріваються, то рекомендується потужний котел. Якщо обладнання буде задіяно і для нагріву води, то необхідна потужність підвищується на 20-50%.

Людина без певних технічних знань може здійснити підбір котла опалення лише за приблизними розрахунками. Комплексна формула включає в себе і інші показники: товщина стін, кількість вікон та інше. Підсумковий розрахунок краще довірити нашому фахівцеві в Києві, який оперативно і правильно вибере котел по площі.

Який котел найкращий та економний?

Чому питання потужності стоїть в пріоритеті? Насправді все просто: щодо опалювального обладнання даний показник є головним, тому його обов'язково слід враховувати при підборі котла за параметрами. Важливо подбати, щоб у житловому або виробничому приміщенні була оптимальна температура з приходом холодів в Україні. Якщо потужність надмірна, важко домогтися економічної роботи котла, і користувач буде змушений платити за зайвий розхід палива.

Теплові показники визначаються опалювальною площею і питомою потужністю котла на 10 м2, що обігрівається. Погодьтеся, розібратися в подібних нюансах непідготовленій людині важко. Кращі фахівці України в цій сфері у своїй діяльності використовують формули, які дозволяють здійснити вірний розрахунок. Орієнтуючись на цифри, підвищується ймовірність того, що підбір потужності котла опалення буде виконаний правильно.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Безпечно і ефективно

Особливо важливим є правильний розрахунок в процесі оформлення так званої складної опалювальної системи, в цьому випадку ціна набагато вища. Суть полягає в тому, що котел працює одразу в кількох напрямах: не тільки опалює будинок, але і, наприклад, гріє воду. Тоді потрібен комплексний розрахунок, причому враховувати слід структуру приміщення: утеплено воно чи ні (якщо так, то яким матеріалом) і так далі.

Як показує практика в Києві, підбір котла для квартири або приватного будинку має бути рівномірним, не рекомендується додавати занадто великий запас по потужності. Тоді котел буде швидко нагрівати систему, переходячи в стан очікування.

Дізнатися приблизну ціну послуг і отримати відповіді на технічні питання можна від фахівців нашого інтернет-магазину. Зв'яжіться з нами безпосередньо через сайт karno.ua або по телефону (доступна послуга замовлення зворотного дзвінка). Пам'ятайте, що від правильного розрахунку залежить безпека і ефективність роботи котла!