Фільтр

 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   3 відгуків
5 900 грн
Купити
   3 відгуків
3 500 грн
Купити
   2 відгуків
1 600 грн
Купити
   2 відгуків
22 458 грн
Купити
ВИБІР КАРНО
   1 відгуків
280 422 грн
Купити
   1 відгуків
203 061 грн
Купити
   1 відгуків
220 490 грн
Купити
   1 відгуків
3 600 грн
Купити
   1 відгуків
3 900 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 234 (16 сторінок)

Житлові будинки, не під'єднані до центральної опалювальної системи, потребують організації автономної. У деяких випадках мешканці самостійно приймають рішення перейти на такий спосіб обігріву зважаючи на значну вигоду. У будь-якому випадку важливим завданням залишається вибрати і купити котел, який якнайкраще буде справлятися зі своїм призначенням. Саме цей агрегат є «серцем» опалювальної системи і запорукою її належного функціонування.

Котли для Опалення

Котли для опалення: Види обладнання

На сучасному ринку Києва представлені різноманітні котли опалення. Вони розрізняються за типом використовуваного палива, потужністю, а також за способом установки, матеріалом корпусу і багатьма іншими параметрами. Щодо першого, існують такі опалювальні котли:

 1. Твердопаливні. Один з найпопулярніших типів котлів у населення, що проживає за межами міста. Це пояснюється поширеністю і доступністю палива. В основному використовують дрова і вугілля. Що простіше дістати або купити, те зазвичай і застосовують для розпалювання котлів.
 2. Електричні. Використовуються для опалення приватних будинків, а також квартир. Поряд з іншими агрегатами, електричні котли вважаються найпростішими у використанні. Вони не вимагають отримання дозвільної документації для установки, ані монтажу вентиляційної системи.
 3. Газові. Підходять для встановлення в об'єктах, біля яких проходить магістраль з природним ресурсом. У продажу представлена величезна різноманітність приладів, що дозволяє купити котел з необхідною потужністю, способом установки, дизайном та іншими параметрами.
 4. Рідкопаливні. Порівняно новий і не настільки поширений у Києві тип котлів. Працює на дизпаливі. Найчастіше такі агрегати встановлюють у виробничих приміщеннях.
 5. Комбіновані. Припускають використання одночасно декількох видів палива. Купити такий котел для опалення приватного будинку - більш дорога справа, але вона цілком виправдана його універсальністю.

Класифікація опалювальних агрегатів не закінчується на типі використовуваного палива. Також при виборі обов'язково враховуйте продуктивність котла, його потужність, конструктивні особливості і т.д. Тільки так можна вибрати той варіант, який підійде ідеально.

Купити котли опалення в Києві, Україні від кращих виробників. Ціна обладнання

ТОВ «Карно» займається продажем кліматичного обладнання для вирішення виробничих або житлових завдань. Якщо ви плануєте купити котел опалення, в Україні, не знайдеться більш вигідної пропозиції.

Котли для Опалення

В інтернет магазині karno.ua представлені такі торгові марки - виробники як:

 • ✓Altep.
 • ✓Atmos.
 • ✓ION.
 • ✓Karno.
 • ✓Lafat.

У широкій лінійці моделей ви можете вибрати котел опалення за ціною від 2500 грн за Електрокотел ION 1/2 до 200 000 грн за Пелетний котел Altep Duo Pellet N КТ-2ЕSHN 150кВт.

Крім великого вибору агрегатів у інтернет-магазині, надаємо додаткові послуги від фахівців. Ви можете замовити проектування, монтаж, сервісне і гарантійне обслуговування обладнання.

Всі подробиці представлені на сайті karno.ua. Якщо треба уточнити особливості співпраці, ціни на опалювальні котли для дому, наберіть вказаний телефон ☎ (044) 222-56-56 і проконсультуйтеся з менеджером.