Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 86 (6 сторінок)
Касетні кондиціонери

Серед безлічі кліматичної техніки в Україні можна вибрати найрізноманітнішу продукцію за прийнятною ціною. У продажу найбільш популярні настінні моделі, однак касетні кондиціонери також користуються попитом. Дане обладнання відноситься до напівпромислової категорії, його головна особливість полягає в можливості прихованої установки і суттєвій потужності.

Касетні кондиціонери

Касетний кондиціонер: принцип роботи

Якщо потрібно встановити пристрій таким чином, щоб він був ледь помітним, ви знайшли що шукали. Після монтажу обладнання в зоні видимості залишиться лише його решітка. Це хороша економія місця. У приміщеннях з підвісною стелею касетний кондиціонер підійде якнайкраще.

Касетні кондиціонери

Нерідко його потрібно купити в магазин, ресторан і офіс. Завдяки конструктивним особливостям, агрегат без проблем вписується в інтер'єр будівлі.

Алгоритм роботи касетного кондиціонера прости й — розподіл повітря в чотирьох напрямках. Тому ви можете купити одну таку установку замість 2-3 настінних моделей. Однак існує одне «але». Щоб подібний пристрій працював, необхідна підвісна стеля. Якщо ви зацікавлені у створенні сприятливого мікроклімату в великому приміщенні і в той же час бажаєте, щоб громіздку техніку не було видно, рекомендуємо купити кондиціонер касетного типу на karno.ua.

Касетні кондиціонери

Детальніше ознайомитися з продукцією можна в каталогах сайту. Щоб замовити товар, пишіть або телефонуйте нам. Весь асортимент має перевірену якість і прослужить не один рік.

Касетний кондиціонер: сфера застосування та структура конструкції

Касетні кондиціонери:

 • ідеально підійдуть для великих приміщень;
 • забезпечать ефективне охолодження;
 • видають мало шуму.

Звичайна модель здатна обслужити приміщення площею близько 150 м²!


Касетна стандартна спліт-система складається з двох компонентів, і тут треба знати кілька нюансів. Перший - внутрішня частина монтується між стелею і підвісною конструкцією. Другий - зовнішній компонент кріпиться на фасад будівлі. Між собою вони з'єднані фреонопроводом. У підсумку масштабне приміщення ефективно охолоджується, а агрегат, який це забезпечує, непомітний. Порада від фахівців: обслуговування і догляд за касетним обладнанням краще довірити спеціально навченій людині.

Касетний кондиціонер для магазину, бутіка


Касетний кондиціонер для кафе, ресторану


Касетний кондиціонер для офісу


Купити касетні кондиціонери в Україні, Києві

Купити пристрій слід для нагрівання або очищення повітря, що може забезпечити прилад, крім охолоджуючої функції. Ряд моделей оснащений параметрами регулювання потоку, автоочищення, системою проти льоду та іншими додатковими можливостями. Керувати роботою агрегату можна за допомогою пульта дистанційного управління.

Касетні кондиціонери

В інтернет-магазині ТОВ «Карно» ви знайдете касетні кондиціонери від фірм ✓Daikin ✓Dekker ✓McQuay ✓Mitsushito за найвигіднішою ціною в Україні.

Ціна на касетні кондиціонери, в залежності від моделі та функціональності:

Детальніше про кожну модель вас проконсультують наші фахівці ☎ (044) 222 56 56. Доставка здійснюється по Києву і в будь-який регіон України.

Найбільш Часті Питання про Касетні Кондиціонери

✅ Які Можливості у Касетного Кондиціонера?

Зазвичай стельові касетні кондиціонери більш потужні, ніж настінні. В них є такі функції, як чотирьохсторонній потік повітря, який розподіляє холодне повітря в кожен кут кімнати, забезпечуючи досягнення необхідної температури.

✅ Які Переваги Має Касетний Кондиціонер?

Якщо ви живете в квартирі або працюєте в невеликому офісі, стельова касетна система - хороший вибір. Касетний кондиціонер не тіснить вас, займаючи необхідне місце, а прихований в проміжку підвісної стелі. Він не виступає з підвіконня, як віконний блок, і не виступає зі стіни, як настінний блок.

✅ У Чому Різниця Між Звичайним Кондиціонером та Касетним?

Касетні блоки працюють так само, як і настінні спліт-системи, з тією різницею, що касети встановлюються в стелю, а не на стіну. Зовнішній блок касетного кондиціонера встановлюється зовні майже так само, як і для звичайного настінного блоку спліт-системи.

✅ Де Можна Придбати Касетний Кондиціонер в Україні?

Купуйте якісний касетний кондиціонер з гарантією для будинку, квартири, офісу або іншого приміщення на сайті karno.ua. Просто зв'яжіться з менеджером по телефону або заповніть форму зворотного зв'язку.