Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 41 (3 сторінок)
Акумулятори для сонячних батарей, панелей і станцій

Одна з проблем альтернативної енергетики - нестабільність надходження енергії. Кількість світла, що потрапляє на елементи, постійно змінюється в залежності від місцевого клімату і погодних умов. Відповідно, варіюється і напруга, що надходить від панелі з фотоелементами. Її інтенсивність не завжди збігається з потребами мережі в конкретний момент. Наприклад, споживання енергії часто зростає ввечері - саме тоді, коли сонячна електростанція вже практично не працює. Вирішення цієї проблеми - акумулятор, у поєднанні з яким використовується контролер для сонячних панелей. У такій схемі електроенергія запасається (накопичується), коли виробляється інтенсивно і віддається, коли в ній виникає потреба.

Акумулятори для Сонячних Батарей і Станцій             

Переваги акумуляторів для сонячних батарей

Головне призначення АКБ - накопичувати отриману електроенергію. Застосування акумуляторів для сонячних батарей оптимізує систему.

АКБ вирішують наступні завдання:

1. Забезпечують стабільне живлення усіх підключених пристроїв навіть в періоди пікового навантаження.

2. Уможливлюють безперебійну роботу пристроїв, які живляться від батарей, ввечері і в похмуру погоду.

Сучасні геліосистеми практично ніколи не проектуються без приладів для зберігання енергії. Існують схеми, коли її надлишки віддаються безпосередньо в мережу, якщо передбачається продавати їх за «зеленим тарифом». Однак якщо ставиться завдання забезпечити максимальну автономність житла і не залежати від зовнішніх джерел в будь-який час доби, то АКБ абсолютно незамінна.


Особливості акумуляторів для сонячних батарей

У системах електропостачання можуть використовуватися різні типи АКБ. Створюючи геліосистему самостійно, ентузіасти використовують в її складі автомобільні акумуляторні батареї. Хоча формально вони справляються зі своєю функцією, ефективним такий варіант назвати складно, оскільки вони розраховані на інші режими роботи. Тому найкраще купувати спеціальні акумулятори для сонячних батарей. Вони пропонуються в комплекті з сонячним інвертором і контролером. Купуючи такий набір, ви в короткий термін зможете створити у себе вдома продуктивну геліоелектростанцію.

Акумулятори для сонячних батарей випускаються декількох типів. Головна основа класифікації - хімічні речовини, що використовуються для накопичення і зберігання електроенергії. Найбільш широко поширилися різновиди, стійкі до зовнішніх впливів.

Як приклад наведемо характеристики деяких популярних моделей акумуляторів

НазваTrojan 24-GELTrojan 31-GELTrojan 8D-GELTrojan 24-AGMTrojan 31-AGM
Напруга, В1212121212
Ємність, Аг7710222576100
Потужність, кВт1,021,33,181,011,33
Вага, кг2432712431


Застосування гелевих акумуляторів GEL

Акумулятори для Сонячних БатарейАкумулятори для сонячних батарей типів GEL і AGM, по суті, - різновид свинцево-кислотних. У гелевих електроліт міститься не в рідкому вигляді, а в гелеподібному, за що вони і отримали свою назву. Його кількість менша, а АКБ розділена на окремі секції перегородками зі скловолокна. У порівнянні з іншими типами такий варіант має ряд переваг.

Переваги гелевих GEL акумуляторів:

 • може експлуатуватися в широкому температурному діапазоні, в тому числі при морозах до -50 С, без істотних втрат ємності;
 • розрахований на велику кількість циклів перезарядки, що робить його хорошим варіантом для застосування в системі електропостачання від Сонця;
 • не втрачає своїх властивостей при тривалому зберіганні у відключеному стані.

Однак, експлуатація акумуляторів для сонячних батарей вимагає низки пересторог. При тривалому функціонуванні в умовах мінусних температур його все-таки варто утеплити. Також потрібно уникати граничного заряду і різких коливань напруги.

Застосування акумуляторів AGM

Акумулятори для Сонячних Батарей Абревіатура в їх назві розшифровується як «абсорбуюче скловолокно». За принципом дії вони схожі на свинцево-кислотні, однак кислота, яка утворює електроліт, присутня в них не у вигляді рідини, а у вигляді просоченої розчином скловати. Така конструкція дозволяє отримати одразу декілька переваг.

Переваги AGM акумуляторів

 • знижується ймовірність витоку електроліту при механічних пошкодженнях корпусу, а значить, він більш стійкий до зовнішніх впливів і більш безпечний в експлуатації;
 • пристрій зберігає працездатність при будь-якій орієнтації в просторі;
 • воно не страждає від впливу вібрації.

Однак, у таких акумуляторів для сонячних батарей є і свої вразливі місця. Він чутливий до струмів перезарядження, а значить, його треба використовувати у поєднанні з якісним контролером, що запобігає подачу на нього надлишкового струму.

Купити акумулятори для сонячних батарей в Києві, Україна

Акумулятори для сонячних батарей виготовляються за допомогою сучасних технологій і розраховані на тривалий термін служби. Завдяки їм функціонування сонячної електростанції стає більш стабільним, а електроенергія витрачається оптимальним чином. Залежно від розрахункової потужності в системі можуть використовуватися одна або більше АКБ.

У нашому асортименті представлені спеціалізовані акумулятори для сонячних батарей і готові комплекти для облаштування альтернативного енергопостачання. Працюючи на цьому ринку з 2004 року, ми накопичили досвід, що дозволяє проектувати і потім реалізовувати на практиці як типові, так і нестандартні рішення для квартир і заміських будинків. Використання альтернативних джерел електроенергії - це вигідно і зручно.

Акумулятори для Сонячних Батарей і Станцій

Найбільш Часті Питання про Акумулятори для Сонячних Батарей, Панелей та Станцій

✅ Який тип акумуляторів найкраще використовувати з сонячними панелями?

У більшості випадків літій-іонні батареї є найкращим варіантом для системи сонячних панелей, хоча інші типи батарей можуть бути більш доступними.

✅ Наскільки потужний акумулятор мені потрібен для моєї сонячної системи?

Почніть розрахунок потужності виходячи з вашого звичного використання. Ви можете розглянути ємність 600-800 ампер-годин, грунтуючись на цьому прикладі, в залежності від вашого бюджету і інших чинників. Батарейні блоки зазвичай мають проводку на 12, 24 або 48 вольт в залежності від розміру системи.

✅ Чи можу я підключити сонячну панель безпосередньо до акумулятора?

Підключення сонячних панелей безпосередньо до батареї може спрацювати, але це не найкраща ідея. Існує різниця в напрузі між вольтами, необхідними для батареї, і фактичними, що генеруються сонячною панеллю, що призводить до більшого струму, що протікає в батареї.

✅ Скільки сонячних панелей і батарей мені потрібно для роботи холодильника?

Кожна панель може виробляти 1 кВтг в день. Таким чином, для роботи холодильника вам знадобляться 1.1 сонячні батареї.

✅ Чи варто купувати акумулятор з сонячними батареями?

Найпривабливішим є те, що наявність акумуляторної батареї в поєднанні з вашої сонячною системою може значно знизити ваші рахунки за електроенергію через скорочення використання електроенергії з мережі.

✅ Чи підійдуть гелеві батареї для сонячної станції?

Гелеві батареї міцні і невибагливі в обслуговуванні, але у них є кілька особливостей, що може зробити їх недоцільним варіантом для вашої сонячної електростанції. Рекомендуємо вам звернутися за консультацією до фахівців при підборі оптимального типу батарей.

✅ Які сонячні батареї служать довше?

Гелевий акумулятор глибокого розряду - кращий вибір для сонячної батареї, оскільки він високої якості за ціною і довго служить. Споживачам також подобається, що батареї герметичні і дуже прості в обслуговуванні.

✅ Чи можу я використовувати сонячний інвертор без сонячної панелі?

Автономний сонячний інвертор являє собою незалежну систему. Він може працювати навіть без мережі / електрики і має резервну батарею, але коштує дорожче в порівнянні з мережевими сонячними батареями.