Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 73 (5 сторінок)
Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер виконує ті ж функції, що й інші типи - підігрів,охолодження, осушення, фільтрацію повітря, однак має принципові відмінності в зовнішньому вигляді, а також за способом монтажу. Не можна просто взяти і замовити першу-ліпшу модель, інакше це може привести до дуже гучної і некоректної роботи. Канальна система кондиціонування, а саме кондиціонери даного типу відносяться до класу напіввиробничих. Тому вони вимагають певних навичок для проектування і монтажу.

Канальні кондиціонери

Як правило, внутрішня частина системи схована від сторонніх очей у вентиляційних каналах або під навісними стелями.

Канальні кондиціонери

Однак бувають винятки. Іноді дизайнери в Україні оформлюють дану систему кондиціонування так, що вона гармонійно вписується в інтер'єр.

Канальні кондиціонери

Купити канальний кондиціонер в Києві, Україні

ТОВ «Карно» засноване в 2004 році і у нас накопичено достатньо досвіду, щоб допомогти вам підібрати і купити кондиціонер канального типу під будь-якізавдання, а саме:

 • для приватного будинку і квартири;
 • для офісних приміщень;
 • для виробництва;
 • для муніципальних будівель;
 • для магазинів і бутиків;
 • для лікарень і так далі.

Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер для квартири має сенс купувати і встановлювати тільки в тому випадку, якщо ви готові брати участь в складанні проекту вентиляційних ходів, а також врахували витрати на покупку устаткування, решіток і монтажних робіт.

Канальний кондиціонер в квартирі. Особливості та переваги

Канальні кондиціонери при правильному проектуванні і монтажі працюють практично без шуму, за винятком зовнішнього блоку, який може знаходитися в коморі або просто далеко від обслуговуваних приміщень. 1 агрегат забезпечить кондиціонування декількох однотипних кімнат.

Канальні кондиціонери

При необхідності можна включити приплив свіжого повітря з вулиці, що дуже актуально для квартир і офісних приміщень.

Настінна і канальна спліт-система за ціною виходять приблизно однаковими, якщо вважати вартість перших агрегатів в кожній окремій кімнаті. Зверніть увагу, що вентиляційні магістралі, решітки, а також їх монтаж грунтовно підвищують витрати на установку канальної системи кондиціонування як в Києві, так і в будь-якому іншому місті країни.

Канальний кондиціонер для будинку 

Щоб правильно вибрати і купити канальний кондиціонер, важливо мати детальний проект приміщень і систем повітропроводів. Потім необхідно орієнтуватися на потужність агрегату, ну і, звичайно, на ціну.Канальні кондиціонери

В інтернет-магазині karno.ua вам завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант, який буде відповідати всім вимогам. У нас накопичено достатньо досвіду роботи з системами кондиціонування і з іншою кліматичною технікою, щоб давати кваліфіковані поради під завдання будь-якої складності. Просто зателефонуйте нам, і ви в цьому переконаєтеся.

Канальний кондиціонер з рекуператором

Системи кондиціонування і вентиляції з рекуперацією тепла мають очевидну перевагу: до ваших послуг теплий, добре провітрюваних будинок або квартира і помітна економія бюджету. Взимку такі системи допоможуть заощадити на рахунках за опалення; влітку зменшують потребу в кондиціонуванні повітря. Не допускаючи надлишку вологи у вашому домі, такі системи будуть корисні для вашого здоров'я.

Канальні кондиціонери

Будинки з хорошою вентиляцією, не надто спекотні та не дуже вологі, з меншою ймовірністю будуть містити пилових кліщів, що є дуже поширеною причиною виникнення астми. Системи з рекуперацією допомагають підтримувати стабільний клімат всередині вашого будинку на більш сталому рівні. Як правило, вони зберігають від двох третин до трьох чвертей тепла, яке зазвичай втрачається в вашому домі через вентиляцію. Зателефонуйте сьогодні нашим фахівцям і ми допоможемо підібрати систему вентиляції для вашого приміщення.

 Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря складається з внутрішнього і зовнішнього блоку, термостата з пультом управління і гнучкого повітропроводу. Внутрішній блок прихований від очей на стелі, гнучкий повітропровід розподіляє кондиційоване повітря через вентиляційні отвори, розташовані по всьому будинку. Зовнішній блок розташований в непомітному місці за межами будинку. Такі системи широко використовуються для житлових і комерційних приміщень.

Переваги покупки канального кондиціонера на karno.ua

За роки роботи у нас з'явилося багато постійних клієнтів, це обумовлено тим, що для нас важливо наступне:

 • Якісно задовольнити потреби клієнта.
 • Надавати продукцію за розумними цінами, щоб покупець в Україні міг дозволити собі її купити, але не на шкоду якості.
 • Дотримуватися своїх зобов'язань перед клієнтом.

У нашому інтернет магазині Ви знайдете 36 моделей канальних кондиціонерів від світових виробників: ✓Daikin ✓Dekker ✓Mitsushito.

Ціна на канальний кондиціонер варіюється в залежності від моделі:

Головне наше завдання - повністю задовольнити ваші потреби, щоб ви радили нас друзям і приходили знову. Якщо залишилися які-небудь питання, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.