Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 95 (7 сторінок)
Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер виконує ті ж функції, що й інші типи - підігрів,охолодження, осушення, фільтрацію повітря, однак має принципові відмінності в зовнішньому вигляді, а також за способом монтажу. Не можна просто взяти і замовити першу-ліпшу модель, інакше це може привести до дуже гучної і некоректної роботи. Канальна система кондиціонування, а саме кондиціонери даного типу відносяться до класу напіввиробничих. Тому вони вимагають певних навичок для проектування і монтажу.

Канальні кондиціонери

Як правило, внутрішня частина системи схована від сторонніх очей у вентиляційних каналах або під навісними стелями.

Канальні кондиціонери

Однак бувають винятки. Іноді дизайнери в Україні оформлюють дану систему кондиціонування так, що вона гармонійно вписується в інтер'єр.

Канальні кондиціонери

Купити канальний кондиціонер в Києві, Україні

ТОВ «Карно» засноване в 2004 році і у нас накопичено достатньо досвіду, щоб допомогти вам підібрати і купити кондиціонер канального типу під будь-якізавдання, а саме:

 • для приватного будинку і квартири;
 • для офісних приміщень;
 • для виробництва;
 • для муніципальних будівель;
 • для магазинів і бутиків;
 • для лікарень і так далі.

Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер для квартири має сенс купувати і встановлювати тільки в тому випадку, якщо ви готові брати участь в складанні проекту вентиляційних ходів, а також врахували витрати на покупку устаткування, решіток і монтажних робіт.

Канальний кондиціонер в квартирі. Особливості та переваги

Канальні кондиціонери при правильному проектуванні і монтажі працюють практично без шуму, за винятком зовнішнього блоку, який може знаходитися в коморі або просто далеко від обслуговуваних приміщень. 1 агрегат забезпечить кондиціонування декількох однотипних кімнат.

Канальні кондиціонери

При необхідності можна включити приплив свіжого повітря з вулиці, що дуже актуально для квартир і офісних приміщень.

Настінна і канальна спліт-система за ціною виходять приблизно однаковими, якщо вважати вартість перших агрегатів в кожній окремій кімнаті. Зверніть увагу, що вентиляційні магістралі, решітки, а також їх монтаж грунтовно підвищують витрати на установку канальної системи кондиціонування як в Києві, так і в будь-якому іншому місті країни.

Канальний кондиціонер для будинку 

Щоб правильно вибрати і купити канальний кондиціонер, важливо мати детальний проект приміщень і систем повітропроводів. Потім необхідно орієнтуватися на потужність агрегату, ну і, звичайно, на ціну.Канальні кондиціонери

В інтернет-магазині karno.ua вам завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант, який буде відповідати всім вимогам. У нас накопичено достатньо досвіду роботи з системами кондиціонування і з іншою кліматичною технікою, щоб давати кваліфіковані поради під завдання будь-якої складності. Просто зателефонуйте нам, і ви в цьому переконаєтеся.

Канальний кондиціонер з рекуператором

Системи кондиціонування і вентиляції з рекуперацією тепла мають очевидну перевагу: до ваших послуг теплий, добре провітрюваних будинок або квартира і помітна економія бюджету. Взимку такі системи допоможуть заощадити на рахунках за опалення; влітку зменшують потребу в кондиціонуванні повітря. Не допускаючи надлишку вологи у вашому домі, такі системи будуть корисні для вашого здоров'я.

Канальні кондиціонери

Будинки з хорошою вентиляцією, не надто спекотні та не дуже вологі, з меншою ймовірністю будуть містити пилових кліщів, що є дуже поширеною причиною виникнення астми. Системи з рекуперацією допомагають підтримувати стабільний клімат всередині вашого будинку на більш сталому рівні. Як правило, вони зберігають від двох третин до трьох чвертей тепла, яке зазвичай втрачається в вашому домі через вентиляцію. Зателефонуйте сьогодні нашим фахівцям і ми допоможемо підібрати систему вентиляції для вашого приміщення.

 Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря складається з внутрішнього і зовнішнього блоку, термостата з пультом управління і гнучкого повітропроводу. Внутрішній блок прихований від очей на стелі, гнучкий повітропровід розподіляє кондиційоване повітря через вентиляційні отвори, розташовані по всьому будинку. Зовнішній блок розташований в непомітному місці за межами будинку. Такі системи широко використовуються для житлових і комерційних приміщень.

Переваги покупки канального кондиціонера на karno.ua

За роки роботи у нас з'явилося багато постійних клієнтів, це обумовлено тим, що для нас важливо наступне:

 • Якісно задовольнити потреби клієнта.
 • Надавати продукцію за розумними цінами, щоб покупець в Україні міг дозволити собі її купити, але не на шкоду якості.
 • Дотримуватися своїх зобов'язань перед клієнтом.

У нашому інтернет магазині Ви знайдете 36 моделей канальних кондиціонерів від світових виробників: ✓Daikin ✓Dekker ✓Mitsushito.

Ціна на канальний кондиціонер варіюється в залежності від моделі:

Головне наше завдання - повністю задовольнити ваші потреби, щоб ви радили нас друзям і приходили знову. Якщо залишилися які-небудь питання, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Найбільш Часті Питання про Канальної Системи і Кондиціонери

✅ Що Таке Повітровід в Кондиціонуванні?

Повітроводи - це канали або проходи, використовувані в системах опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC) для доставки і видалення повітря. Таким чином, повітроводи є важливою частиною вентиляційної системи та способом забезпечення прийнятної якості повітря в приміщенні, теплового комфорту.

✅ Чи Можна Використовувати Гнучкий Повітровід для Системи Вентиляції та Кондиціонування?

Так, але він повинен бути встановлений правильно. У цьому вся суть гнучкого воздуховода. Коли підрядники HVAC використовують його за призначенням, це нормально. Однак у багатьох будинках гнучкі повітроводи використовуються не за призначенням, тому що їх відносно легко встановити в порівнянні з жорсткими.

✅ Як Зробити Так, Щоб Повітроводи Виглядали Добре в Інтер'єрі?

Якщо у вас немає можливості заховати повітроводи під стелею, але і не хочете, щоб вони залучали занадто багато уваги, можна зробити їх частиною дизайну або пофарбувати їх в той же колір, що й стеля або стіни, які їх оточують. Пофарбовані в той же відтінок, вони будуть зливатися з єдиною фоновою палітрою.

✅ Чи Дешевше в Експлуатації Канальний Кондиціонер?

Нові канальні системи кондиціонування повітря зазвичай ділять будинок на зони, і це в дешевше в експлуатації. У той же час блоки зазвичай спліт-системи більш доступні за ціною і простіше в установці в порівнянні з канальною системою.

✅ Що Краще: Спліт Системи або Канальні Кондиціонери?

Спліт-системи дуже ефективні для невеликих кімнат. Для ефективного охолодження в великій кімнаті буде потрібно більший блок потужністю 8 кВт. Канальний кондиціонер краще підходить для великих площ і для контролю рівномірної температури у всьому будинку або офісі.

✅ Чи Підходить Канальний Кондиціонер для Виробничого Підприємства?

Канальна система вентиляції для підприємства - це не тільки енергоефективне рішення, а й вкрай важлива необхідність для підтримки здоров'я колективу і клієнтів або партнерів.

✅ Як Довго Прослужить Канальний Кондиціонер?

Термін служби типової канальної системи кондиціонування становить від 10 до 15 років. Зазвичай можна подолати капітальний ремонт або заміну деталі. Однак, коли цей серйозний ремонт відбувається пізніше, то він служить попередженням про майбутні проблеми.

✅ Чому Варто Купити Канальний Кондиціонер в Компанії Карно?

Асортимент всієї продукції HVAC і в тому числі канальних кондиціонерів на сайті karno.ua охоплює широкий спектр: енергоефективні вентиляційні установки, пристрої для розподілу повітря, кондиціонування повітря, повітряні завіси та опалювальні прилади. Так само ви можете замовити проект канальної системи під ключ для вашого приміщення, будинку або офісу. Наш магазин - ідеальне рішення для торгових центрів, виробничих підприємств, готелів, офісів, де необхідний як весь спектр кліматичного обладнання так і професійне проектування і монтаж.