Фільтр

 • Номінальна потужність, Вт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Сонячна електростанція для підприємства під власне використання

Є чимало способів зробити виробництво більш ефективним. Одним з найбільш простих і дієвих рішень є переведення бізнесу на сонячну енергію. Промислова сонячна електростанція здатна стати доповненням до вже існуючої лінії електропостачання або дозволити підприємству здобути повну незалежність від обленерго. При будь-якій обраній схемі ви економите чималі кошти, але нижче ми розберемо детально кожен з варіантів, виділивши плюси і мінуси.

Варіанти використання сонячної електростанції для підприємства

Перевага таких електростанцій полягає в їх універсальності. Вони можуть встановлюватися на самих різних поверхнях, включаючи покрівлю адміністративних і промислових будівель, складських споруд. Також можлива установка сонячних панелей безпосередньо на ділянку, в тому числі з нерівним ландшафтом, за допомогою металоконструкцій. Об'єкти, яким точно потрібна сонячна електростанція для бізнесу - це торгові центри, продуктові магазини, складські та логістичні площі, автомобільні заправки, сервісні центри, фабрики, ферми, а також готелі, туристичні бази і пансіонати.


Є чимало завдань, з якими впораються сонячні електростанції для підприємства:

 • освітлення - як для робочих місць, так і для підсобних приміщень, складів, завдяки використанню високоефективних світильників на діодній технології кількість споживаної енергії буде мінімальною, і залишиться електрика для інших цілей;
 • полив овочевих культур, розсади в теплицях і відкритому грунті, а також зрошення квіткових клумб і газонів на прилеглій території;
 • постачання води і кормом худоби і птиці, забезпечення роботи вентиляційних систем і систем обігріву;
 • робота виробничого і допоміжного обладнання, основних засобів підприємства, зарядка транспортних засобів і спецтехніки на електричній тязі (вилочні навантажувачі, газонокосарки).

Компенсація власного споживання: переваги і недоліки

Наша компанія рекомендує робити ставку на установку СЕС з метою компенсації власного споживання в денний час. Це означає, що сонячна електростанція для підприємства працює вдень і в режимі реального часу забезпечує виробничу інфраструктуру електрикою. Якщо потужності не вистачає - ви недоотримує її з централізованої мережі. Але завдяки точним розрахунками і підбору оптимальних характеристик сонячні панелі зможуть забезпечити до 90-100% потреб в електроенергії. Підключатися до зовнішньої мережі доведеться тільки у виняткових випадках - коли похмура погода і ефективність батарей тимчасово падає або, наприклад, в певний день необхідно більше енергії, ніж зазвичай. В цьому випадку гібридне підключення дасть гарантію стабільного енергопостачання при будь-яких умовах.

Головною альтернативою власнjve споживанню можна назвати роботу за взаємозаліком. В такому випадку генерується днем енергія продається мережі обленерго за "зеленим" тарифом, а вночі підприємство використовує електрику в зворотному напрямку, пускаючи на власні потреби енергію від атомних станцій. Таким чином, ви не використовуєте сонячну енергію, а віддаєте її енергетичній компанії в обмін на умовну знижку при покупці електроенергії з мережі.


Переваги компенсації власного споживання електроенергії:

 • найбільш швидка окупність в порівнянні з орієнтацією СЕС на продаж в рамках "зеленого" тарифу - комерційна сонячна електростанція окупиться за 5-7 років в залежності від клімату і специфіки роботи підприємства;
 • немає ризику поломок і простою через аварійних відключень міської мережі, обладнання не страждає від перепадів напруги і сили струму - інвертор забезпечить стабільність і гарантію безпеки підключення техніки;
 • завжди є страховка на випадок нестачі потужності СЕС або похмурої погоди - система автоматично добере енергію з мережі без затримок і простою.

Недоліки СЕС під власне застосування:

 • потужностей установки має спочатку вистачати для виробничих потреб, тому може знадобитися потужна сонячна електростанція для підприємства;
 • при розширенні виробництва виникне проблема нестачі енергії, що генерується, що вирішується збільшенням площі панелей або добором нестачі електрики з зовнішньої мережі;
 • для монтажу потрібна вільна площа - або покрівля, або ділянка біля будівель, які обслуговуються.

Що включає комплект для сонячної електростанції для підприємства?

Промислова сонячна електростанція являє собою повністю готове рішення, яке включає не тільки основне устаткування, але і всі витратні матеріали. Основою комплексу є набір сонячних панелей і мережевих трифазних інверторів. Щоб налаштувати рівень вироблюваної енергії під поточні потреби підприємства, використовується пристрій регулювання генерації. Він може обмежувати вироблення електрики в вихідні дні і неробочий час. Для з'єднання обладнання використовується високоякісний кабель - він уже включений в комплект в достатній кількості. Для захисту системи використовуються плавкі запобіжники. Металоконструкції для кріплення, проєктно-монтажні роботи та доставка на об'єкт можуть мати різну вартість, яка коригується залежно від конкретного замовлення.

Будівництво сонячної електростанції для бізнесу в Україні

Компанія Карно займається будівництвом наземних СЕС і сонячних електростанцій для розміщення на покрівлі для повного і часткового забезпечення потреб підприємства в електроенергії. В якості приймального обладнання використовуються довговічні сонячні панелі з високим ККД, які генерують енергію цілий рік протягом тривалої експлуатації. Завдяки захисту від атмосферних опадів, стійкості до спеки і від'ємних температур, механічних навантажень наша сонячна електростанція для бізнесу забезпечить безпроблемне вироблення електрики протягом 20-30 років. Можливий монтаж як на вже існуючі об'єкти інфраструктури, так і на порожні ділянки, за допомогою підбору кріпильних металоконструкцій.


Установка сонячних електростанцій для компенсації власного споживання - об'єктивно найвигідніша модель для підприємств України. Це більш виправдано, ніж підключення "зеленого" тарифу і значно вигідніше в порівнянні із живленням від зовнішньої мережі. Ми готові допомогти у виборі оптимальної потужності СЕС, виконаємо проєктно-монтажні роботи, забезпечивши доставку і установку системи на будь-який об'єкт. Є питання - телефонуйте, і ми надамо розгорнуту консультацію.

Найбільш поширені запитання про солнечні електростанції для підприємства під власне застосування

⚡ Коли варто використовувати сонячну електростанцію на підприємстві?

Використання СЕС виправдано при високому споживанні електроенергії, а також бажання знизити залежність від зовнішньої електромережі. Сонячна станція дозволить забезпечити енергією виробниче обладнання, освітлювальну техніку, системи поливу і вентиляції. Якщо бізнес страждає від частих відключень або нестачі потужності, втрачає частину доходу через високі тарифи - СЕС виявиться кращим варіантом.

☀️ Як виглядає готовий комплект СЕС для бізнесу?

Стандартна комплектація включає сонячні панелі і кріпильні елементи, кабелі з'єднання, мережеві інвертори для перетворення постійного струму в змінний і його подачі на підприємство. Також система включає пристрій регулювання генерації для забезпечення необхідного рівня продуктивності СЕС в певний час. У комплект входять проєктно-монтажні роботи та доставка обладнання на об'єкт, але ці послуги розраховуються індивідуально в кожному окремому випадку.

✅ Де купити СЕС для підприємства "під ключ"?

Замовити повністю готову сонячну станцію для бізнесу можна у нас. Компанія Карно є офіційним дилером відомих виробників геліосистем і сонячних батарей, має штат досвідчених співробітників для виконання проєктних і монтажних робіт. У нас ви отримуєте гарантію, доставку на об'єкт і професійну установку.