Ремонт Холодильного Обладнання
Чилери (або холодильні машини) відносяться до дорогих пристроїв, що використовуються у промисловості. Їх можна побачити на об'єктах виробництва, в торгових центрах, в медичних установах, закладах громадського харчування і т.п.
По суті, чилер - замкнена система, в яку входить велика кількість всіляких елементів і вузлів. Якщо зламається одна складова частина, це вплине на роботу абсолютно всього ланцюжка пристроїв.Якщо вчасно не знайти причину поломки і не усунути її, це призведе до величезних (навіть катастрофічних) збитків компанії. А все тому, що собівартість товару в кілька разів перевищує ціну охолоджуючого агрегату. Які причини і симптоми поломок цього промислового обладнання, як заощадити на обслуговуванні, щоб його ціна була мінімальною, а результативність найефективнішою, розглянемо нижче.

Коли необхідний ремонт холодильного обладнання: ознаки і причини

Якщо пристрої підключали і запускали фахівці, то ремонт холодильних машин необхідний у таких ситуаціях:

 • обсяг фреону різко зменшився;
 • сталося засмічення фільтрів;
 • всмоктувальний тиск став вищим, ніж масляний;
 • в приміщенні різко підвищилася температура;
 • перепади тиску всмоктування/нагнітання занадто малі або однакові;
 • рідина подається дуже слабким напором;
 • реле підвищеного тиску вимикає компресор;
 • клапан регулювання температури перестав відкриватися або почав шипіти;
 • компресор почав стукати, працює безперервно, тиск всмоктування підвищений.
 • .
Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Ремонт холодильних машин може знадобитися, якщо:

 1. Компресор тривалий час не включався.
 2. Сталося засмічення фільтра змащуючої речовини.
 3. Насоси повністю вийшли з ладу.
 4. У системі занадто мало або багато холодоагенту або масла.
 5. Конденсатор занадто засмічений або забруднився фільтр осушення.
 6. Всередині пристрою є повітря або волога.
 7. В отворах дроселя з'явився пил.
 8. Болти кріплення ослабли.
 9. Зносилися поршні, шестерні, циліндри і т.п.

Якщо проблема виникла через порушення правил експлуатації, то проводиться повна діагностика системи, потім - ремонт холодильного обладнання і подальше налаштування, що дозволяє виключити виникнення несправності в майбутньому.

Проекти Карно

Заощаджуємо на відновленні працездатності чилера

Якщо немає бажання переплачувати за ремонт холодильного обладнання, тоді варто систематично:

 1. Оглядати всі вузли установки, проводити планове ТО. Тільки так можна оцінювати ступінь зносу складових частин чилера, налаштовувати їх на коректну роботу, усувати дрібні проблеми. Це збільшить експлуатаційний термін охолоджуючого агрегату, знизить ризик виникнення поломок, дозволить максимально ефективно використовувати енергоресурси.
 2. При виявленні найменшої несправності негайно вимикати систему і терміново викликати майстрів. Навіть коли пристрої «начебто» продовжують нормально функціонувати. Якщо неправильно працююче обладнання буде постійно увімкнене, то в майбутньому це обов'язково призведе до масштабних, серйозних поломок, і час відновлення працездатності (навіть у Києві), не кажучи вже про ціну, буде набагато більшим.

Не довіряти роботи з налагодження людям, які не мали подібного досвіду, оскільки всі ці процеси повинні виконувати виключно професіонали, які використовують не просто напрацьовані ефективні схеми вирішення проблем з елементами установки або ТО, але й відповідний інструмент.