Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
112 264 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Тепловий насос вода вода

Вибираючи опалення для будинку або на виробництво, слід детально вивчити всі доступні варіанти, оцінивши їх плюси і мінуси. Актуальним обладнанням у цій сфері є тепловий насос вода - вода. З таким агрегатом можна заощадити на витратах енергії, зберегти екологію і забезпечити хороший обігрів приміщення. На сайті karno.ua ви зможете вибрати вигідний варіант по грошах і в технічному плані.

Тепловий Насос Вода Вода

Тепловий насос вода вода або геотермальний насос: Переваги

Тепловий насос вода - вода нерідко треба купити для вирішення проблем з гарячим водопостачанням. Ефективна енергія дозволяє заощадити ваші фінанси.

Тепловий Насос Вода Вода

До особливостей теплового насоса вода вода можна віднести:

 • оптимальне теплопостачання;
 • мале споживання електроенергії;
 • універсальність (навіть узимку обладнання показує хорошу продуктивність);
 • екологічність;
 • компактність;
 • надійність і довговічність (конструкція створюється з міцних матеріалів, середній термін експлуатації становить 20-25 років).

Погодьтеся, вражає. До того ж ціна на продукцію в Україні знаходиться в допустимих межах. У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з актуальним прайсом.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Теплові насоси вода вода: Принцип роботи

Використання води замість повітря

Тепловий насос вода-вода використовує теплообмінник вода-холодоагент (замість теплообмінника повітря-холодоагент). Такий пристрій витягує тепло з проточного джерела води з більш низькою температурою і передає тепло іншому потоку води з більш високою. Джерелом низької температури часто виступає грунтова вода, доступ до якої можна отримати через свердловину. Можливим застосуванням теплового насоса вода-вода є практично будь-яка ситуація, коли тепло доступне у вигляді води з низькою температурою (0 ... + 15гр.С), у поєднанні з одночасним навантаженням, на яке тепло може бути доставлене у вигляді води з більш високою температурою (+30 ... + 55гр.С).

Тепловий Насос Вода Вода

Для опалення приміщень теплові насоси з водяним джерелом зазвичай збирають тепло землі, оскільки температура грунту на глибині 20 м під землею значно вища, ніж температура зовнішнього повітря протягом більшої частини зими.Ці геотермальні системи мають значну перевагу в продуктивності у порівнянні з аналогами з джерел повітря. Під час холодних зимових ночей температура зовнішнього повітря може досягати -25, а температура ґрунту на глибині 20 м під землею при цьому складе +4 +10. Чим вища температура джерела тепла, тим вища потужність і ефективність будь-якого теплового насоса. Крім того, на відміну від своїх аналогів, з повітряних джерел - геотермальні теплові насоси не вимагають розморожування, а при правильному виборі рідко потребують додаткового тепла.

Тепловий Насос Вода Вода

В цьому обладнанні обов'язкова наявність води, оскільки колектор знаходиться на серйозної глибині в грунті або у водоймі (до 100 м). Така теплова енергія ідеально підійде для обігріву будівлі. Спеціальний шланг або рукав кріпиться на дні або в донному грунті, щоб не підніматися на поверхню.

Тепловий Насос Вода Вода

Теплові насоси вода - вода виробляють тепло за рахунок різниці природних джерел, розташованих недалеко від водойми. З таким агрегатом ви зможете легко обігрівати приватний будинок або комерційну будівлю.

⚡ Читайте також про впровадження актуальних енергозберігаючих технологій для дому та підприємства в розділах Сонячні Електростанції, Сонячні Електростанції під зелений тариф, Сонячні Електростанції для Підприємства, Сонячні панелі.

Промисловий тепловий насос вода-вода

Чудова ефективність і повернення інвестицій

Багато підприємств, намагаючись скоротити викиди вуглекислого газу, зменшити витрати за електроенергію та опалення, починають розглядати теплові насоси в якості довгострокового економічно ефективного рішення для опалення завантаженого офісу.

Комерційні приміщення або промислові будівлі з високими витратами на опалення та охолодження можуть забезпечити приголомшливу віддачу завдяки установці теплового насоса вода вода. Промислові теплові насоси зазвичай окупаються протягом 3,5 років або навіть менше, якщо отримують державні субсидії або грант для системи.

Тепловий Насос Вода Вода

Переваги теплових насосів для бізнесу

Незважаючи на початкові витрати на установку системи теплового насоса, можна значно заощадити на рахунках за опалення, якщо в даний час використовується електрика, тверде паливо або скраплений газ для опалення своїх приміщень.

Правильно встановлений кваліфікованим постачальником тепловий насос не потребує регулярного технічного обслуговування і працює від 10 до 25 років і більше.Теплові насоси покращують якість повітря, мають низький рівень шуму,  низькі експлуатаційні витрати і можуть використовуватися в якості кондиціонера, при необхідності охолоджуючи офісне середовище і забезпечуючи контрольований клімат.

Комерційні теплові насоси все частіше використовуються для комерційних та інших нежитлових приміщень, включаючи школи, спортивні центри, магазини і офіси.

Тепловий насос вода-вода для опалення будинку: купити в Україні, Києві

За 10-15 років значно зросло використання теплових насосів вода-вода для опалення приміщень, приватних будинків. В інтернет-магазині karno.ua представлена ​​широка лінійка обладнання таких виробників як:

 • ✓Celeste
 • ✓Daikin
 • ✓VDE Україна

Ціна на теплові насоси типу вода-вода

В інтернет магазині karno.ua можна знайти теплові насоси за оптимальною ціною, наприклад:

 • від 62 756 грн за Геотермальний тепловий насос Celeste G8 потужністю 8.07 кВт
 • до 311 589 грн за Геотермальний тепловий насос Celeste G44 потужністю 44.7 кВт

Щоб оформити замовлення на товар, зв'яжіться з нами за номером ☎ (044) 222-56-56. Фахівці з ТОВ «Карно» завжди на зв'язку і готові допомогти клієнту. Купити тепловий насос вода - вода і забрати його можна в Києві, а також є можливість оформити доставку в потрібний регіон країни.

Найчастіші Питання про Тепловий насос Вода Вода

☀️ Який Принцип Роботи Теплового насоса Вода Вода?

Джерелом енергії в даному випадку служать підземні води, які підтримують температуру 14 ° С протягом усього року. З пробуреної свердловини вода надходить в теплообмінник, в якому одна частина підземної води передається фреону, Який випаровується. Енергія, отримана в такому процесі, називається геотермальної енергією. У звичайній практиці теплові насоси в основному використовуються для охолодження приміщення, а також для нагріву води.

🔅 Як Застосовується Тепловий насос Вода-Вода?

Тепловий насос вода-вода використовується як пристрій, який перетворює накопичене тепло землі в теплову енергію для системи опалення або охолодження, в залежності від необхідності.

✳️ Де можна купити Тепловий насос вода-вода в Україні?

Придбати тепловий насос вода-вода для приватного будинку, підприємства, або інших приміщень можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера. Просто Зв'яжіться з менеджером по телефону (044) 222 56 56 або зручними для вас способом.

✅ Де можна купити Тепловий Насос Повітря-Вода в Україні?

Придбати тепловий насос повітря-вода для будинку, підприємства, офісу або інших приміщень можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера. Просто зв'яжіться з менеджером по телефону (044) 222 56 56 або зручним для вас способом.