Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
Показано з 1 по 15 із 74 (5 сторінок)
Мульти спліт-системи

В інтернет-магазині karno.ua є відмінна можливість підібрати і замовити мульти-спліт систему для квартири, особняка, офісних приміщень, ресторану, невеликого виробництва і для інших типів приміщень. Характерною відмінністю є змога приєднання до одного зовнішнього модуля від 2 до 8 внутрішніх блоків.


Мульти спліт системи

Мульти-спліт системи: будова і принцип роботи

Кондиціонер мульти-спліт може бути инверторного і неінверторного типу. Класика комплектується одним зовнішнім модулем і 2-6 внутрішніми. Інверторні мульти спліт-системи збираються індивідуально, тобто зовнішній блок універсальний, розрахований на певну кількість внутрішніх - від 2 до 8. Причому блоки, які встановлюються всередині приміщень, можуть бути різних типів: настінні, підлогові, касетні, стельові, канальні, колонні і консольні. Ви можете спроектувати і купити систему кондиціонування, яка буде індивідуально налаштована на конкретні потреби, а ми допоможемо в цьому, де б ви не знаходилися - в Києві чи в будь-якому іншому місті нашої країни.

Мульти спліт системи

Режими роботи мульти-спліт системи

Мульти спліт-система може оснащуватися тими ж програмами і режимами роботи, що і класичні спліти: охолодження, обігрів, вентиляція, осушення, турборежим, режим сну, автоматичний та інше. Внутрішні блоки можуть працювати як всі разом, так і окремо, незалежно один від одного. Навіть температура охолодження може бути різною у всіх кімнатах, наприклад, в одній 16 ° C, а в іншій - 25 ° С. Єдине обмеження на використання режимів - не можна одночасно включити обігрів на одних, і охолодження на інших внутрішніх модулях, які з'єднані з 1 зовнішнім. Перед тим як купити будь-який кондиціонер, добре подумайте, які режими ви будете використовувати, а за які можна не переплачувати.

Мульти-спліт системи: відгуки, особливості

Мульти спліт-система кондиціонування - досить складна кліматична техніка, яка має ряд особливостей:

1. Монтаж внутрішніх модулів до зовнішнього відбувається окремими магістралями.
2. Якщо зовнішній блок вийде з ладу, жоден внутрішній модуль працювати не буде.
3. Мульти-спліт-система з одного зовнішнього і 5 внутрішніх блоків споживає в середньому на 10-15% менше енергії, ніж 5 класичних сплітів.
4. Підбір і комплектацію краще довірити професіоналам, так як сумарна потужність внутрішніх блоків не повинна перевищувати допустимі показники зовнішнього модуля.
5. Ціна комплекту мульти спліт-системи буде вищою, ніж у аналогічної класичної.
6. Установку краще довірити експертам.
7. Не слід вибирати найдешевшу пропозицію на ринку, оскільки китайські виробники ще недостатньо добре освоїли виробництво мульти-спліт-систем.Мульти спліт системи

Купити мульти-спліт систему в Києві, Україні

У Києві, а також по всій Україні мульти спліт-системи набирають популярність, так як фасад будівель отримує більш естетичний вигляд, а при правильному проектуванні така установка буде більш енергоефективною, ніж класична.

Мульти спліт системи киев, украина

У ряді випадків купити мульти спліт-систему доцільніше, ніж звичайну систему кондиціонування:

 • якщо потрібно охолоджувати декілька кімнат в квартирі або в будинку;
 • коли небажано завантажувати екстер'єр будівлі «залізними ящиками»;
 • якщо потрібен індивідуальний проект кондиціонування декількох приміщень в одній будівлі.

Мульти-спліт-система на 4 кімнати

Вибір мульти спліт системи для чотирьохкімнатної квартири залежить від:

 • необхідної кількості внутрішніх блоків;
 • номінальної потужності компресора - загальної потужності і площі охолодження/нагріву;
 • довжини фреонових трас.

В інтернет магазині karno.ua для вас інверторні і не інверторні мульти спліт системи виробництва Daikin. Ви можете вибрати зовнішній блок відповідної потужності і внутрішні блоки: настінного типу, касетний блок або канальний блок відповідно до вашого проекту.

Це лише частина нюансів. Якщо ви вирішили купити мульти спліт-кондиціонер, більш детальну інформацію ви можете отримати у наших консультантів - просто зателефонуйте нам або заповніть контактну форму.

Компанія ТОВ «Карно» працює в Україні з 2004 року, за цей час ми отримали безцінний досвід, яким хочемо поділитися з вами. ✓Проектуємо ✓Монтуємо ✓Доставимо по Україні ✓Проконсультуємо 

заказать мульти сплит систему

Найбільш Часті Питання про Мульти Спліт Системи

✅ Чому Варто Вибрати Мульти Спліт Систему?

Мульти спліт система - відмінний вибір, якщо ви бажаєте кондиціонувати більш ніж одну кімнату в будинку. Це також відмінна альтернатива системі повітропроводів, якщо простір на даху або під підлогою обмежений.

✅ В Чому Різниця Між Кондиціонерами Спліт і Мульти Спліт?

Спліт-кондиціонер має тільки один внутрішній блок, пов'язаний із зовнішнім компресором. Мульти спліт системи складаються з декількох внутрішніх блоків, підключених до зовнішнього.

✅ Чи Необхідний Зовнішній Блок для Кожної Кімнати?

Ні. Вам знадобиться лише окремий внутрішній блок для кожної кімнати в будинку, зовнішній блок підключається до декількох внутрішніх настінних блоків.

✅ Де Можна Придбати Мульти Спліт Кондиціонер в Україні??

Придбати мульти-спліт систему для приватного будинку, квартири, підприємства, офісу або інших приміщень можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера. Просто зв'яжіться з менеджером по телефону або заповніть форму зворотного зв'язку.