Монтаж Сонячних Колекторів

Електроенергія, газ, бензин, вугілля та інші звичні джерела енергії дорожчають з кожним роком. Це загальновизнаний факт. Проте, багато жителів України поспішили мінімізувати витрати даного блоку, доповнивши своє житло новим видом обладнання - геліосистемою. Вона дозволяє використовувати практично невичерпне і маловикористовуване в країні джерело величезної кількості енергії - сонце. Вартість пристроїв, завдяки розвитку технологій, досягла демократичного рівня. В інтернет-магазині karno.ua купити і замовити монтаж геліосистеми будь-якого типу може кожен житель країни. Доведено, що за рахунок використання такого обладнання досягається фантастична економія!

Монтаж сонячних колекторів: інноваційний продукт

Ще за часів Радянського Союзу сонячні батареї активно застосовувалися у всіх галузях як легкої, так і важкої промисловості. Такий підхід дозволяв державі економити велику кількість грошей. Після перебудови розвиток даного технологічного блоку призупинився. Але близько 10 років тому знову почалися розробки.

Сьогодні в Україні можна купити не тільки сонячні батареї, але і геліосистеми. Останні являють собою екран перетворення сонячної енергії, що має безпосередній контакт з теплоносієм. Тобто, геліосистема підключається до загальної системи комунікацій, і рідина нагрівається, проходячи через його контур. Це справжній прорив у світі технологій.

Небагато компаній України знайомі не тільки з процесом установки, але і з поняттям таких систем. Але не ТОВ «Карно»! Ми маємо великий досвід в даному питанні.

Здійснюємо монтаж геліосистем в Україні будь-якої складності. Пропонуємо клієнтам:

  • низькі ціни на послуги;
  • безкоштовну консультацію;
  • кваліфікований штат співробітників;
  • багатогранні рішення;
  • розробку індивідуального проекту;
  • оперативне виконання замовлення.

Необхідно розуміти, що монтаж геліосистем - це складний, багатоетапний процес. Його ніяк не можна порівнювати з установкою звичайної батареї. Не маєте досвіду в даному питанні? Довірте монтаж професіоналам! Також наш інтернет-магазин готовий запропонувати безліч найменувань якісного обладнання для дому, в тому числі і геліосистеми.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Як замовити монтаж геліосистеми?

Спеціально для своїх клієнтів ми спростили процес оформлення заявки на послугу. Щоб замовити монтаж геліосистеми, зателефонуйте нам, менеджер уточнить всю необхідну інформацію. Виникли питання? Не соромтеся і задавайте їх професійним консультантам нашої компанії. Гарантуємо повну і максимально розгорнуту відповідь. Ще однією гордістю ТОВ «Карно» є ціна монтажу геліосистеми. Ідеальне співвідношення вартості робіт і їх якості!

Проекти Карно