Монтаж Промислової Вентиляції

У виробничих цехах, ангарах, складах вкрай важливо підтримувати оптимальні параметри повітря. Тому в таких приміщеннях рекомендовано встановлювати вентиляційну систему. Вона забезпечить певний склад повітря, який відповідає гігієнічним нормам і ряду вимог щодо технологічних процесів. Але ефективне функціонування системи буде залежати від того, наскільки правильно виконана її установка. Монтаж промислової вентиляції відрізняється від роботи з побутовими приладами, оскільки тут є велика площа.


Монтаж промислової вентиляції: Специфіка установки

Монтаж систем промислової вентиляції виконується виключно за розробленим проектом. Тут береться до уваги обсяг і конфігурація приміщень, кількість робочого персоналу, тепловіддача обладнання, погодні умови місцевості. Згідно з усіма перерахованими моментами визначаються проектні параметри системи: необхідна кратність повітрообміну, протяжність і діаметр повітропроводів, технічні характеристики приладів, додаткове обладнання, кошторисна вартість промислової вентиляції з урахуванням витрат на установку.

Монтажні роботи здійснюються за суворим алгоритмом. Зазвичай фахівці йдуть такими етапами:

  1. Визначаються місця встановлення вентиляторів.
  2. Проробляються отвори для повітропроводів.
  3. Встановлюються кріплення, і виконується складання вентиляційних каналів, відгалужень.
  4. Ставляться дифузори, решітки для захисту та ін.
  5. Виконується установка і обв'язка вентиляторів.
  6. Підключається електрообладнання.
  7. Проводяться пусконалагоджувальні заходи.

Правильна установка промислової вентиляції дозволяє ефективно вирішувати основні завдання щодо забезпечення оптимального мікроклімату, створення необхідних умов для виконання виробничих процесів і т.д.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

ТОВ «Карно»: вигідно і надійно

Наші фахівці займаються виконанням монтажних, ремонтних робіт, обслуговуючи приватних клієнтів і великі промислові організації в Україні. Тут ви можете замовити монтаж промислової вентиляції, який буде здійснений грамотно і з точним дотриманням термінів. Працюємо з обладнанням різних типів:

  • загальнообмінними технологічними припливно-витяжними системами;
  • місцевою витяжною вентиляцією;
  • комбінованими системами на основі канальних приладів.
Ціна монтажу промислової вентиляції розраховується індивідуально після складання проекту. Ви можете проконсультуватися з нашим представником і уточнити особливості надання послуг у Києві, а також будь-які інші моменти.

Також відзначимо, що ви маєте можливість ознайомитися з обладнанням для установки систем вентиляції через інтернет-магазин. На karno.ua представлений широкий вибір приладів від відомих виробників.

Проекти Карно