• Обсяг бака, л
  -
 • Внутрішній бак
  0
  0
 • Вбудований теплообмінник
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   6 відгуків
23 651 грн
Купити
   5 відгуків
26 715 грн
Купити
ТОП ПРОДАЖІВ
   3 відгуків
23 651 грн
Купити
   3 відгуків
27 864 грн
Купити
ВИБІР КАРНО
   3 відгуків
65 416 грн
Купити
   3 відгуків
27 864 грн
Купити
   3 відгуків
49 801 грн
Купити
   3 відгуків
39 698 грн
Купити
   3 відгуків
9 100 грн
Купити
   2 відгуків
20 749 грн
Купити
   2 відгуків
20 073 грн
Купити
   2 відгуків
38 615 грн
Купити
   2 відгуків
35 043 грн
Купити
   2 відгуків
75 294 грн
Купити
ТОП ПРОДАЖІВ
   2 відгуків
21 532 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 56 (4 сторінок)
Геліосистема термосифонна

Влітку на вулиці жарко, а шукати способи нагріти воду для побутових або виробничих потреб доводиться все одно. У старі добрі часи для її підігріву використовувалися залізні баки. Виходило не дуже ефективно. Зараз з'явилися нові технології для сонячного нагріву води – геліоколектори і геліосистеми.

Геліосистема термосифонна в Україні

Геліосистема термосифонна в Києві, Україні

Сезонні водонагрівачі є, мабуть, самим енергоефективним способом виробництва гарячої води для побутових і промислових потреб, оскільки основним джерелом енергії є «сонячне світло». Сонячні водонагрівачі використовувалися протягом багатьох років на півдні України в сонячних кліматичних умовах, але вони можуть працювати в місцях на півночі, наприклад, в Києві. Якщо у вас велика родина або ви використовуєте велику кількість гарячої води для свого готелю, підприємства – сонячна система нагріву води може бути економічно ефективним варіантом в теплий сезон.

Геліосистема термосифонна

Хоча первісна вартість обладнання може бути й вищою, ніж при покупці інших типів водонагрівачів, економія енергії перевищити витрати навіть протягом одного місяця служби сонячної системи нагрівання води. Компанія Карно пропонує ознайомитися і купити геліосистеми виробника Altek за ціною від 3 806 грн.

Термосифонні сонячні колектори: Принцип роботи

Ефективність поглинання тепла вдалося підвищити шляхом використання конструкції з двох трубок, між якими немає повітря. По внутрішній – циркулює вода, яка нагрівається під променями Сонця. Зовнішня – необхідна для створення вакуумного прошарку, який не дає нагрітому теплоносію віддавати тепло в зовнішнє середовище. Завдяки циркуляції, вода в основному баку підігрівається. Її використовують для побутових і виробничих потреб. Це дуже зручно для літніх душових, готельних номерів, кафе або приватного будинку.

Термосифонні сонячні колектори

Існує два основних типи сезонних геліосистем:

 • безнапірний (без теплообмінника), який необхідно встановлювати вище точки роздачі води;
 • напірний (з теплообмінником), який можна встановити в будь-якому зручному місці.

Безнапірні геліосистеми покладаються на природну конвекцію для циркуляції води, тому резервуар повинен бути розташований вище панелі колектора: на даху, балконі. Нагріта вода з панелей стікає в резервуар, а більш холодна вода повертається в колектор для нагрівання. При отриманні води споживачем на змішувачі вода з резервуару надходить до змішувача под. дією сили тяжіння.

Напірні геліосистеми мають вбудований теплообмінник і завдяки цьому їх можна встановлювати в будь-якому зручному місці, головне, щоб вони були звернені на південь. Напірна неліосистема є також більш комфортною у використанні, тому що у гарячому та холодному трубопроводах вода знаходиться під однаковим тиском. Тому використання напірних систем забезпечує вищий комфорт споживачеві.

Вартість безнапірних термосифонних систем трохи нижче напірних. Безнапірна і напірна системи дуже ефективні для нагріву води в сонячний сезон з квітня по жовтень. Температура води в баку може досягати 95 градусів С, і нагрітися в жарку пору за декілька годин.

Сезонні геліосистеми: Розрахунок геліосистеми

Сезонні геліосистеми: Розрахунок геліосистеми

Розрахунок сезонних геліосистем дуже простий, адже вони вже сформовані необхідною кількістю вакуумних труб, вам залишається лише визначитися з місткістю бака.

БакКількість осіб
50 - 100 літріввідмінний варіант для 1-2х осіб
100 - 150 літріврозрахований на 2-3х осіб
150 - 200 літрівдля сім'ї з 3-4х осіб
200 - 240 літрівдля 4-5х осіб
240 - 300 літрівдля 5-6 осіб


Якщо Вам необхідна більша кількість гарячої води, можна вибрати кілька геліосистем.

Переваги термосифонної геліосистеми:

 • невисока ціна – вона набагато нижче, ніж при використанні штучних приладів (насосів) для циркуляції теплоносія;
 • повна автономність;
 • відсутність необхідності підключати електрику;
 • досить швидке нагрівання після витрати рідини. Щоб знову підняти температуру в повністю пустому баку до 60 градусів, потрібно 3-4 години.

Геліосистема термосифонна

Проста конструкція і повна автономність роблять сезонні геліосистеми незамінним варіантом в літню пору на дачах, базах відпочинку, в кемпінгах, невеликих заміських підприємствах громадського харчування, на будівельних об'єктах.

Водонагрівачі, якщо їх доповнити деякими додатковими елементами, використовуються також для підігріву басейнів. При установці ТЕНа і контролера, можливо використовувати їх не тільки влітку, а й в холодну пору року.

⚡Читайте також про впровадження енергоефективних технологій в розділах: Сонячні електростанції, Сонячні електростанції під зелений тариф, Сонячні панелі.

Базова комплектація та установка геліосистеми

Сонячний водонагрівач являє собою комбінацію сонячного колектора, системи передачі енергії і резервуара для зберігання. Основною частиною сонячного водонагрівача є масив сонячних колекторів, який поглинає сонячну радіацію і перетворює її в тепло.

Геліосистема термосифонна


Геліосистема для нагріву води складається з:

 1. Посиленої рами – каркаса, на який кріпляться інші елементи.
 2. Основного бака, який складається з зовнішнього бака і внутрішнього бака, де накопичується вода.
 3. Вакуумних трубок, що накопичують тепло сонячних променів.
 4. Трубки для виводу повітря.
 5. Наповнювального бачка з гумовою прокладкою.

Геліосистема для нагріву води


Установку сезонної геліосистеми може виконати не тільки професіонал. При покупці такої геліосистеми ви отримуєте докладну інструкцію і рекомендації для складання і підключення. Обслуговування геліоколекторам потрібно досить рідко, воно зводиться до поповнення води в системі і періодичному протиранні зовнішніх елементів. Тому що конструкція не має складних механізмів, ламатися там практично нічому. Ремонт буває необхідний тільки при пошкодженні вакуумних трубок або бачків, які можна легко замінити докупивши лише необхідне. Важливою особливістю є лише те, що потрібно не забути злити воду до настання заморозків.

Купити геліосистему термосифонну: обслуговування та гарантія
Геліосистема Термосифонна

Компанія Karno Limited liability company на енергоринку з 2004 року. Наша спеціалізація – продаж кліматичних систем і пристроїв нагрівання води від відомих виробників. Здійснюємо монтаж і ремонт встановлених агрегатів. У нашому розпорядженні вмілі працівники та потрібне обладнання. Також можемо змонтувати пристрої власного виробництва. Дотримуємося всіх гарантійних зобов'язань.

Найбільш часті питання про геліосистеми термосифонні

☀️ Що таке сезонний сонячний водонагрівач?

Сезонна геліосистема призначена для роботи в теплу пору року і міжсезоння. Така установка здатна повністю забезпечити будинок гарячою водою з травня по вересень і на ¾ - квітень/жовтень. В основі рішення лежить класична трубчаста конструкція з вакуумною ізоляцією між зовнішньою оболонкою і внутрішнім контуром трубок. Для здешевлення теплоносієм виступає безпосередньо вода, яка циркулює по системі природним чином. Сезонний сонячний водонагрівач не призначений для використання в зимовий час. Перед приходом від'ємних температур вода зливається, і гелиосистема без проблем стоїть до весни без демонтажних робіт. Сезонні моделі ідеально підійдуть для дачі, але також можуть успішно використовуватися в приватних будинках як додаткове джерело гарячого водопостачання.

🔆 Які існують типи сезонних геліосистем?

Сезонні сонячні колектори діляться на безнапірні і напірні. Безнапірна гелиосистема - найпростіший і недорогий варіант, який ідеально підійде для дачі і невеликого приватного будинку. Теплоносієм виступає вода, яка циркулює по системі самопливом: нагріта - піднімається в бак, а холодна - опускається вниз, щоб нагрітися від сонячних променів. Напорная гелиосистема додатково оснащена теплообмінником (змійовиком), через який проходить проточна вода з водопроводу. У такій системі теплоносій в вакуумних трубках і вода, що тече з крана в будинку, не змішуються. Важливою перевагою напірних установок є свобода у виборі монтажного майданчика. Якщо безнапірні колектори повинні встановлюватися вище точок споживання, то гелиосистема з підключенням до водопроводу може стояти де завгодно.

✳️ Яка ціна термосифонної сонячної системи?

Завдяки простим конструкторським рішенням у термосифонної геліосистеми ціна помітно нижче, ніж у всесезонних моделей. В якості теплоносія не потрібно використовувати рідину, а кількість складного обладнання зведено до мінімуму. Ціна термосифонної системи залежить від кількості вакуумних трубок і наявності, розмірів теплообмінника (актуально для напірних установок зі змійовиком). Як підсумок, вартість напірних сезонних колекторів вище, ніж у випадку більш простих безнапірних моделей.

Ціна на нашому сайті стартує від 3 806 грн.

✅ Де купити сезонну геліосистему?

Недорого купити сезонну геліосистему з гарантією можна у компанії Карно. Великий досвід роботи в сфері альтернативних джерел енергії, статус офіційного дилера і ціни від виробника зробили нас лідерами ринку. У нас ви можете купити термосифонного геліосистему з доставкою на об'єкт і професійною установкою. Комплект включає фітинги та все необхідне для виконання монтажу і пусконалагоджувальних робіт.

Залишилися питання? Звертайтеся до наших фахівців за телефонами ☎ (044) 222-56-56, ☎ (067) 465-86-63, ☎ (063) 123-56-56 або замовте зворотній дзвінок на сайті і ми вам перетелефонуємо!