Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)
Колонні кондиціонери

В інтернет-магазині karno.ua ви можете вибрати і купити колонні кондиціонери різної потужності з доставкою по всій Україні. Представлені в цьому каталозі кліматичні системи мають велику потужність і за короткий проміжок часу можуть охолоджувати або нагрівати чималі за обсягом приміщення.

Колонні кондиціонери: сфери застосування

Колонні кондиціонери можуть бути промислового або напівпромислового типу. Вони здатні створювати мікроклімат в приміщеннях об'ємом від 50 до 200 м² з високими стелями і з великою кількістю людей. Даний тип кліматичної техніки затребуваний в торгових центрах, кінотеатрах, конференц-залах, в холах готелів, на підприємствах і в інших великих будівлях комерційного та виробничого масштабу. У житлових приміщеннях такі пристрої не використовуються.

Колонні Кондиціонери в Києві, Україна

Вертикальні кондиціонери: особливості

Кондиціонер колонного типу складається з 2 блоків - зовнішнього і внутрішнього. Та частина, яка встановлюється на вулиці або в підсобному приміщенні, оснащена потужним компресором, він створює багато шуму. У свою чергу, внутрішній модуль на максимальній потужності виробляє шум до 50 дБ (схожий на звичайну розмову або на роботу друкарської машинки).

Внутрішній блок за своїм зовнішнім виглядом нагадує вузький холодильник, шафу або колону, від цього і назва колонного кондиціонера. Всі кліматичні прилади даного типу мають велику потужність, і перебувати в безпосередній близькості до нього під час роботи може бути небезпечним для здоров'я. Як правило, струмінь охолодженого повітря спрямований вгору, в бік стелі, такий потік може розходитися в довжину на 15 і більше метрів, потім він рівномірно розподіляється по всьому приміщенню. Колонний кондиціонер за дуже короткий проміжок часу здатний охолодити або нагріти велику площу.

Крім основних режимів охолодження/обігріву, він може працювати на осушення і вентиляцію. На превеликий жаль, в моделях даного типу не передбачений забір повітря з вулиці.

Завдяки інверторному управлінню представлені моделі відрізняються високою енергоефективністю і потужністю. Ціна на цю техніку більш ніж прийнятна, якщо враховувати, що вони відносяться до промислового і напівпромислового типу.

Обслуговування колонних кондиціонерів

З обслуговуванням спліт-системи колонного кондиціонера проблем не виникне. Електронне управління внутрішнього модуля знаходиться в доступній зоні, так як корпус розташований на підлозі, а не на стіні або під стелею.

Переваги і недоліки

Перед тим як купити той чи інший кондиціонер, необхідно детально ознайомитися з його перевагами і недоліками. Представлені пристрої мають сильні і слабкі сторони, однак плюси переважають:

 • висока продуктивність;
 • оптимізована енергоефективність;
 • великий вибір;
 • програмна універсальність;
 • простота в управлінні;
 • самодіагностика несправностей;
 • відносно доступна ціна.

Недоліків набагато менше, проте потрібно про них знати. Неможливо подавати свіже повітря з вулиці, великі розміри. Щоб колонний кондиціонер гармонійно вписати в інтер'єр, можливо, знадобляться послуги дизайнерів, вкрай небажано знаходитися поблизу під час роботи пристрою.

Купити колонний кондиціонер в Києві, Україні

Перед тим як купити колонний кондиціонер, рекомендуємо детально вивчити всі нюанси або звернутися до професіоналів. ТОВ «Карно» працює в Україні з 2004 року, за цей час ми накопичили значний досвід, яким готові ділитися з нашими клієнтами. Відправляємо замовлення по Києву, а також по всіх населених пунктах країни за допомогою транспортних компаній.