Центральні кондиціонери

Центральний кондиціонер вже давно переслав асоціюватися з суто габаритним промисловим обладнанням. Сучасні виробники висувають на ринок України та інших країн просунуті і функціональні агрегати, здатні якісно обробляти повітря з багатьох напрямків. Асортимент кліматичного обладнання досить великий, щоб вибрати і купити систему для вирішення конкретно ваших завдань.

центральный кондиционер, центральные кондиционерыы

Центральна система кондиціонування: Специфіка приладів

Центральні кондиціонери, на відміну від побутових, можуть обслуговувати великі приміщення. Серед них - стадіони, театри, кінозали, виробничі цехи і т. Д.

центральный кондиционер, центральная система кондиционирования

Типова конструкція устаткування являє собою модульну структуру, яка складається з декількох секцій. Грамотне підключення обладнання дозволить здійснювати очищення, осушення, зволоження, охолодження і нагрівання повітря. Саме це визначає універсальність центральних кондиціонерів.


Крім того, якщо й інші аргументи на користь агрегатів:

 • при правильному проектуванні, монтажі, пуско-налагодження та експлуатації забезпечується висока енергетична ефективність;
 • завдяки розміщенню обладнання в іншому приміщенні виключається висока гучність роботи кондиціонера;
 • при необхідності можна організувати високоякісну автоматизацію і диспетчеризацію;
 • гарантується висока ступінь зручності і надійності пристрою.

Центральний кондиціонер: система кондиціонування квартири 

Крім цього, центральний кондиціонер підходить для дому та квартири. Такі агрегати можна встановлювати в різних приміщеннях і гарантувати їх безперебійну роботу протягом 40 тисяч годин. Планувати установку центрального кондиціонера варто ще до початку ремонтних та оздоблювальних робіт або при капітальному ремонті. Відмінною особливістю центрального кондиціонування квартири є те, що вся система прихована під стелею і не зіпсує дизайн. Так само ви зможете регулювати температуру в кожній окремій кімнаті за допомогою пульта управління. Свіже повітря надходить по воздуховодам, проходить очистку, а взимку, якщо необхідно нагрівається. Таким чином в квартирі можна регулювати% вуглекислого газу, дихати свіжим очищеним повітрям комфортної температури.  

Центральный кондиционер: система кондиционирования квартиры

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Центральний кондиціонер для готелю, готелі


Центральний кондиціонер для офісу, підприємства

У продажу представлена велика кількість агрегатів, що дозволяє обладнати оптимальне центральне кондиціонування для приватного будинку або будь-якого іншого об'єкта.


Найбільш затребуваними в Україні вважаються такі системи:

 • Модульні вентиляційні установки

Призначені для подачі свіжого повітря. Також присутня додаткова функція - повітряне опалення. Така система передбачає можливість її вдосконалення різноманітними модулями для реалізації обігріву, охолодження, фільтрації повітря і т. д.

центральная система кондиционирования

 • Кондиціонери

Серед основних функцій - охолодження і обгорівши. До додаткових відноситься вентиляція. Найчастіше використовуються в габаритних приміщеннях площею від 250 кв. м.

 • Кондиціонери на основі канального агрегату

Головними функціями обладнання вважаються охолодження і обігрів. Другорядна - вентиляція. Саме такі центральні кондиціонери ставлять в квартирах, приватних будинках і об'єктах розважального призначення (бари, ресторани).

Центральна система кондиціонування приватного будинку, котеджу

Центральная система кондиционирования частного дома, коттеджа

Перевагою центрального кондиціонування в приватному будинку, котеджі можна позначити такі моменти:

 • система повітроводів прихована під стелями;
 • є можливість регулювати температуру для кожної окремої кімнати;
 • система фільтрації очистить повітря від пилу, мікробів, запахів;
 • в зимовий час свіжий припливне повітря можна підігріти;
 • є можливість регулювати відсоток вуглекислого газу;
 • тривалий термін служби системи (20 + років);
 • екологічність системи (не застосовується фреон)


Для індивідуального проекту системи центрального кондиціонування вашого приватного будинку або котеджу зв'яжіться з нашими менеджерами. Якщо Вам необхідно лише обладнання, то відвідайте наш розділ системи вентиляції

Купити будь-яку з перерахованих установок на замовлення ви можете через наш інтернет-магазин. ТОВ «Карно» спеціалізується на продажу високоякісного кліматичного обладнання від перевірених виробників. Крім можливості купити агрегат за привабливою ціною, ви отримуєте послуги з проектування, монтажу, налагодження та обслуговування систем. Уточніть інформацію на нашому сайті (karno.ua) або по телефону. Працюємо з клієнтами з Києва та інших міст України.

В даний час компанія "Карно" пропонує вам наступне обладнання центрального кондиціонування:

 

Назва центральної системи
опис
 

Центральна модульна вентиляційна установка

центральная система кондиционирования

 

Основна функція - подача свіжого повітря для великих об'єктів (торгові центри, промислові підприємства), додаткова функція - повітряне опалення.


Центральна вентиляційна установка може бути просто припливної, або припливно-витяжної. Така вентиляційна установка передбачає можливість комплектації її різними модулями - фільтрації, охолодження / нагрівання, рекуперації, камерою змішання. Зазвичай подібні установки використовуються на великих підприємствах і в торгово-офісних центрах

* обладнання на замовлення, підбір по опитувального листа
 

Центральна система кондиціонування

центральная система кондиционирования

Основна функція - охолодження і обігрів, додаткова функція - вентиляція.

Для приміщень більше 250м.кв.

Такі системи являють собою систему трубопроводів, сполучну зовнішній блок (холодильну машину, блок VRV) з внутрішніми блоками (фанкойлами, внутрішніми блоками VRV). Така система не може подавати повітря без додаткових опцій, і призначена в основному для охолодження приміщень. Професійне найменування таких систем - мультизональна система VRV (На фреоновому теплоносії), а також  чилер (Водний теплоносій)

* обладнання на замовлення, підбір по опитувального листа
 

Центральна система кондиціонування на основі  канального кондиціонера

центральный кондиционер для частного дома

Основна функція - охолодження і обігрів, додаткова функція - вентиляція.

Для приміщень від 60 до 400 м.кв.

Такі системи призначені для кондиціонування і вентиляції невеликих приміщень (квартир, будинків, офісів) і підприємств (кафе, бари ресторани). Такі системи є найпростішими з класу центральних, і оскільки вони ввібрали в себе особливості промислового обладнання, то проектування і монтаж таких систем слід виконувати максимально уважно

* обладнання на замовлення, підбір по опитувального листа
 

 центральная система кондиционирования

Приклади робіт по центральному кондиціонування ви можете подивитися в розділі Авторські роботи "Карно".


Найбільш Часті Питання про Центральну Систему Кондиционирования

✅ Що Таке Центральне Кондиціювання?

Центральне кондиціонування повітря - це метод структурного охолодження, при якому централізована установка охолоджує і осушує повітря перед його циркуляцією по будівлі. Це прямо контрастує з системами, які покладаються на окремі блоки в кімнатах.

✅ Центральне Охолодження - Це Те ж Саме, Що і Кондиціювання?

Зазвичай примусова система повітря відноситься до системи опалення, а центральна система - до системи охолодження. Однак у багатьох випадках вони взаємозамінні.

✅ Чи Підходить Центральне Кондиціювання для Великих Приміщень?

Для великих будівель центральне кондиціонування має вирішальне значення, тому що повітря може бути досить важким, особливо в теплу погоду. Тепло від температури на вулиці нагріває будівлю, як і тепло від людей всередині будівлі. Використання системи кондиціонування допомагає створити комфортний мікроклімат в приміщенні і для співробітників і для відвідувачів.

✅ Чи Підійде Центральне Кондиціювання для Приватного Будинку?

Будинки в жаркому кліматі також можуть ефективно використовувати центральну систему кондиціонування. Використання цієї системи кондиціонування повітря усуває необхідність в настінних блоках, які часто виглядають непривабливо. Центральне кондиціонування, як і центральне опалення, також можна відкалібрувати, щоб підтримувати температуру в стабільному діапазоні при збереженні енергоефективності. Центральне кондиціонування або опалення поєднується з такими заходами, як термоізоляція будинку, щоб допомогти йому протистояти змін зовнішньої температури.

✅ Як Працюють Центральні Кондиціонери в Квартирі?

Більшість центральних кондиціонерів оснащені програмованими термостатами, які дозволяють контролювати температуру по всій квартирі, а не тільки в окремих кімнатах. Якщо у вас є розумний термостат, їм можна навіть керувати віддалено, тому вам не потрібно підтримувати охолодження будинку, коли вас немає вдома.

✅ Чи Варта Центральна Система Кондиціювання Повітря Своїх Витрат?

Якщо площа кімнати невелика, вам може бути досить включити тільки один кондиціонер. Але при охолодженні великого приміщення, більш ефективним варіантом є система кондиціонування повітря. Значна частина витрат на електроенергію середнього домовласника доводиться на охолодження, так що це, безумовно, варто враховувати.

✅ Який Середній Термін Служби Центральної Системи кондиціювання Повітря?

Термін служби центрального кондиціонера становить від 15 до 20 років. Виробники зазвичай продовжують підтримувати існуюче обладнання, надаючи запасні частини і виконуючи технічне обслуговування навіть після того, як нові моделі вийдуть на ринок.

✅ Чому Варто Замовити Центральну Систему Кондиционирования в Компанії Карно?

Карно - це команда професіоналів, інженерів, монтажників, які не тільки порадять оптимальний варіант, але і можуть спроектувати і встановити систему під ключ. Карно - це найкраще рішення для торгових центрів, підприємств, готелів, офісів, приватних будинків і квартир.