Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
42 720 грн
   0 відгуків
8 620 грн
   0 відгуків
6 720 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Мобільні кондиціонери

В інтернет-магазині Karno.ua ви можете вибрати і купити мобільний кондиціонер з будь-якого населеного пункту в Україні. Необхідно розуміти, що така техніка є компромісним варіантом і знаходить застосування там, де неможлива або небажана установка стаціонарної кліматичної техніки.

Мобільні кондиціонери

Мобильний кондиціонер. Будова пристрою і принцип роботи

Мобільні кондиціонери складаються з 1 блоку, в якому розміщені всі складові звичайного кондиціонера: компресор, випарник і конденсатор. Крім того, від моноблока відходить патрубок відводу гарячого повітря.

Мобільний кондиціонер

У магазинах можна знайти і такий варіант - можна купити мобільні кондиціонери без патрубків для відведення повітря. Але на практиці таке обладнання є малоефективним і не здатне охолодити навіть невелику кімнату. Вся справа в будові та принципі роботи: замість фреону в основі використовується вода, за рахунок випаровування вона знижує температуру навколо пристрою, однак випаровується вона в те ж приміщення і віддає тепло назад - замкнуте коло.

 Настінний мобільний кондиціонер: установка

Мобільний кондиціонер - умовна назва, правильніше буде «умовно мобільний», так як деякі приготування все ж необхідні. Однак на відміну від звичайних спліт систем, для яких необхідний кваліфікований монтаж, мобільний кондиціонер ви можете встановити і самостійно. Від вас вимагатимуться незрівнянно менші трудови трати для установки моноблочної системи кондиціонування.

Дії всього дві:

1. Підготувати отвір у вікні або стіні.
2. Закріпити в даний отвір патрубок мобільного кондиціонера.

Якщо ви вирішите купити мобільний кондиціонер, рекомендуємо підготувати такі технологічні отвори заздалегідь у всіх приміщеннях, де ви плануєте його експлуатацію.


Режими роботи мобільного кондиціонера

Перше, що необхідно взяти до уваги - чим більше режимів, тим вищою буде ціна кондиціонера. У моноблочних систем основних програм може бути всього три:

1. Охолодження.
2. Обігрів.
3. Осушення.

Додатково мобільні кондиціонери для будинку можуть бути оснащені такими програмами, як антипліснява, турборежим, режим сну та інше. Мобільні кондиціонери можуть мати режим вентиляції приміщення, тобто з їх допомогою можна нагнати в будинок або офіс свіже повітря.

Переваги і недоліки мобільних кондиціонерів

Перед тим як зробити вибір і купити мобільний кондиціонер, необхідно знати про плюси і мінуси такої покупки.

Мобільні кондиціонери

До переваг мобільних кондиціонерів відносяться:

 • простота монтажу;
 • умовна мобільність;
 • можливість установки без істотних змін в конструкції приміщення.

Про переваги все гранично просто, а от недоліки не такі явні, але від цього не менш істотні.

До недоліків мобільних кондиціонерів відносять:

 • компресор знаходиться всередині моноблока, в процесі роботи механічна частина кондиціонера нагрівається і створює великий рівень шуму - від 40 до 60 дБ;
 • конденсат доведеться видаляти вручну, зазвичай він знаходиться в спеціальному контейнері знизу пристрою;
 • моноблочні системи багаторазово проганяють одне й те ж повітря, доведеться регулярно провітрювати приміщення, відповідно, неможливо цілодобово домогтися однакової температури;
 • така система буде займати певний простір у приміщенні, причому його небажано встановлювати впритул до стіни.
 • Купити мобільний кондиціонер в Києві, Україні

  Компанія ТОВ «Карно» заснована в 2004 році, за цей час у нас накопичився великий досвід, яким ми із задоволенням поділимося з вами.

  Мобільні кондиціонери київ

  Хочете замовити систему кондиціонування для приватного будинку, квартири, офісу або виробничого приміщення в Києві або в будь-якому іншому місті України, але не знаєте, який з варіантів буде найкращим? Просто зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо кілька оптимальних рішень ✓Для дому та офісу ✓Безплатно доставимо по Україні ✓Проконсультуємо ☎ (044) 222-56-56.