Фільтр

 • Тип
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   2 відгуків
22 458 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 130 (9 сторінок)
Твердопаливні котли

Підтримка оптимального температурного режиму одна з необхідних умов для забезпечення комфорту всередині приміщення. У кліматичних умовах нашої країни досить важливо організувати систему теплопостачання в холодну пору року. На сьогодні одним з найбільш затребуваних методів є установка такого пристрою, як твердопаливний котел. Їх різноманітність дозволяє підібрати елемент для будь-якого типу сировини. В інтернет-магазині KARNO.UA ви зможете купити котел на твердому паливі на вигідних умовах.

Твердопаливні Котли

Твердопаливний котел: Модифікації та асортимент

На вітчизняному ринку твердопаливні котли для опалення представлені не одним десятком модифікацій. Всю продукцію даного сегменту можна розділити на кілька категорій. Класифікація відбувається за такими критеріями:

 • вид пального;
 • матеріал теплообмінника;
 • спосіб завантаження;
 • тип спалювання.

Твердопаливний котел може бути виготовлений із сталі або чавуну. Кожна з модифікацій має свої технологічні особливості і переваги. Сталеві котли мають полегшену конструкцію, але досить вимогливі до виду і якості використовуваного палива. На відміну від чавунних пристроїв, представлених меншим асортиментом.

Твердопаливні Котли

Ще однією ознакою, за якою здійснюється класифікація твердопаливних котлів, є вид застосовуваного палива. Основні види пального:

 • дрова;
 • пелети;
 • торф;
 • вугілля.

Важливим є спосіб завантаження палива. Подача може бути автоматизованою або ручною, в залежності від конструктивних особливостей. Що стосується процесу спалювання, він може відбуватися як зверху вниз, так і навпаки. Всі твердопаливні котли для опалення приватного будинку за даним критерієм можна розділити на класичні і піролізні.

Перший варіант передбачає стандартну процедуру тепловіддачі – паливо при згорянні передає тепло воді, яка, циркулюючи по трубах, обігріває приміщення. У газогенераторних котлів процес обігріву відбувається інакше. Під дією високої температури пальне виділяє деревний газ, який при змішуванні з киснем горить. Такі твердопаливні котли мають вагомі переваги - це мінімальний викид шкідливих речовин в атмосферу, а також мала кількість сажі в залишку.

У ТОВ "Карно" ви зможете замовити потрібне обладнання з доставкою як по Києву, так і по всій Україні. Запропонована ціна порадує демократичністю!

Особливості вибору твердопаливних котлів

До найбільш популярних модифікацій відносять пелетні, піролізні і котли тривалого горіння циклічного типу. Кожен з видів має свої переваги та особливості.

вибір твердопаливних котлів

Твердопаливний котел тривалого горіння - це оригінальне конструктивне рішення. Основною особливістю такої модифікації є те, що спалювання палива відбувається зверху вниз. Можливим це стає за рахунок подачі повітря в топку завдяки телескопічній системі. Такі пристрої забезпечують тривалий період горіння, чим обумовлена їх популярність. Вартість подібних котлів на твердому паливі варіюється, і залежить від конструктивних особливостей і виробника.

Для піролізних пристроїв характерний особливий процес горіння, завдяки якому період його роботи становить 8-10 годин. Широкий ряд переваг таких котлів робить їх популярними для використання в побутових умовах. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити котли на твердому паливі в Києві, іншому місті країни, на вигідних умовах.

Ще однією категорією, яка, безперечно, користується популярністю, є пелетні пристрої. Такі прилади повністю автоматизовані і характеризуються тривалим терміном експлуатації. Вартість будь-якого пелетного твердопаливного котла як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України залежатиме від його потужності - вона безпосередньо впливає на якість обігріву приміщення.

Купити твердопаливний котел в Києві, Україні

Наша компанія здійснює продаж кліматичної техніки, а також спеціалізується на наданні послуг з її монтажу з 2004 року. Ми допоможемо підібрати котел на твердому паливі, який допоможе обігріти житло в найлютіші морози. Можна підібрати опалювальний елемент з урахуванням будь-якої конфігурації приміщення, для якого він призначений.

Твердопаливні Котли

Ми дбаємо про своїх покупців, тому пропонуємо вам купити твердопаливний котел в Україні:

 • за вигідною ціною;
 • першокласної якості;
 • з доставкою в будь-яке місто.

Представництво «Карно» знаходиться в Києві, але вже сотні клієнтів змогли оцінити переваги співпраці з нами по всій країні. Перед покупкою ви завжди зможете ознайомитися з відгуками про діяльність нашої фірми і переконатися в цьому самі.

Ви хочете купити котел твердопаливний в Україні на вигідних умовах? Ми підібрали для вас тільки найкращі пропозиції, серед яких знайдемо оптимальний варіант. А ще у нас ✓Вигідна ціна на твердопаливні котли ✓ Ми доставимо ✓Ми Встановимо ✓Проконсультуємо ☎ (044) 222-56-56