Техніко-Економічні Обґрунтування

Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) – це документ, який містить інформацію, що стосується вивчення організаційних та економічних сторін роботи фірми або втілення спроектованого бізнес-плану. ТОВ «Карно» займається впровадженням енергоефективних та інженерно-технічних проектів, які допомагають нашим клієнтам отримувати дохід.

Ми працюємо у час, коли витрати будь-якого підприємства на енергоресурси настільки високі, що план з енергозбереження виступає вигідною інвестиційною пропозицією.

Техніко економічне обґрунтування: ТЕО — що це і навіщо це потрібно?

Якщо у вас вже сформувалися певні погляди про те, як працює ринок, як на ньому потрібно діяти, то для оптимізації виробництва не завадить обгрунтування проекту за спеціальною технологією. ТЕО дозволяє аргументувати покупку нового обладнання, модернізацію технологічної концепції певних процесів на об'єкті. Це особливо актуально в контексті вже діючих організацій в Україні. Вибираючи нас, ви отримаєте професійне і правильно оформлене техніко-економічне обгрунтування (ТЕО).

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Напевно у вас виникло питання про те, що дає така документація по факту. Формування ТЕО для функціонуючого бізнесу - це отримання аргументованої оцінки ефективності роботи підприємства, яка дозволяє прийняти певні рішення для модернізації виробництва або розширення сфери впливу.

Ми беремо на себе всі технічні питання проекту, а клієнту в результаті залишається відповісти тільки на фінансові. Втім, і з приводу фінансів у нас є просте керівництво: Який проект вигідніший? Вибираємо варіант з найменшим терміном окупності. А якщо цих проектів кілька? Тоді потрібен найдешевший.

Що вивчається при розробці?

Стандартне техніко-економічне обгрунтування проекту включає:

  • концепцію, яка буде показувати специфіку майбутнього проекту, його вагомих переваг;
  • детальну інформацію виробничого і технічного характерів;
  • фінансову звітність щодо інвестиційного потенціалу плану;
  • ціну витрат на необхідну модернізацію.

Збір та обробка інформації зазвичай проводиться фахівцями через програму Excel і містить безліч утиліт з детальною розбивкою розрахунків на місяці і роки. Замовити дану послугу в Києві можна в нашому інтернет-магазині.

Ключовий момент в енергозберігаючому проекті - розрахунок рівня економії після його впровадження і оцінка відповідності проекту до покладених на нього завдань. Для цього потрібен досвід експертів «Карно». Ми знаємо і норми споживання енергоресурсів, і реальні (а не маркетингові) ККД обладнання на ринку. Також у нас є інформація стосовно доступного на ринку обладнання (теплові насоси, рекуператори, економайзери і багато іншого) і ми можемо оцінити всі витрати по впровадженню проекту «під ключ».

Найчастіше розробка техніко-економічних обґрунтувань потрібна, коли керівництво підприємства сумнівається, чи закуповувати нові агрегати, продумує обгрунтування модернізації виробництва.

Ретельний аналіз і вартість ТЕО

Вартість послуги розробки детального ТЕО залежить від обсягу робіт і побажань замовника. Попередньо дізнатися ціну ви можете на сайті karno.ua, а також зв'язавшись з нами по телефону (044) 222-56-56. Ми знаходимося в Києві, готові обговорити деталі потенційної угоди.

На основі вище зазначеної інформації логічно зробити висновок, що техніко-економічний професійний розрахунок є ретельним аналізом рентабельності інвестиційного проекту в Україні. Цілі такої документації можуть бути різні - від створення нового об'єкта до реконструкції старого.

Головний акцент при розробці ТЕО - це оцінка фінансових витрат на інвестиційний план, а також ті результати, які очікуються від його втілення. Документ показує підприємцю ефективність плану в майбутньому, а інвесторові - період, за який його вкладення окуплять себе.

Цілком логічно, що створення техніко-економічного обгрунтування повинно здійснюватися фахівцями з різних сфер. Тільки так вдасться врахувати необхідні нюанси і створити максимально точний план. Значний досвід роботи дозволяє нашій команді розробляти в Києві ТЕО різної складності. Ми діємо за відпрацьованим алгоритмом, беручи до уваги інформацію від замовника.

Для економії часу зв'яжіться з нами через сайт karno.ua або по телефону (044) 222-56-56. Ви зможете дізнатися попередню вартість робіт і домовитися про подальше обговорення проекту.