Монтаж Промислових Систем Кондиціонування

Робота у виробничих приміщеннях багато в чому залежить від створеного в них мікроклімату відповідності до санітарних норм. Установка промислових кондиціонерів, які відрізняються потужністю і габаритами - складний процес, що вимагає наявності спеціальної техніки і високої кваліфікації виконавців.

В Україні пропонуємо замовити створення систем кондиціонування на виробництві в компанії ТОВ «Карно». Ми знаходимось у Києві, але приймаємо замовлення з усієї країни. Ціна наших послуг розраховується для кожного конкретного випадку в залежності від обсягу та складності робіт.

Створення промислових систем кондиціонування

Якість монтажу кліматичного обладнання прямо впливає на тривалість його безперебійного функціонування з мінімумом шумів і відсутністю витоків повітря або протягів. Величина виробничих приміщень в більшості випадків вимагає проведення висотних робіт, які можуть виконати тільки підготовлені працівники. Монтаж промислових кондиціонерів нашою компанією передбачає виконання наступних операцій:

  • установку обладнання;
  • прокладку комунікацій і повітропроводів;
  • підключення до мереж;
  • пуско-наладку;
  • тестування створеної системи.

Установка промислових систем кондиціонування - одне з найважливіших напрямків діяльності нашої компанії. У нас підібраний висококваліфікований і відповідним чином сертифікований персонал з великим досвідом роботи, який здатний виконати монтаж кліматичного обладнання будь-якої потужності і складності.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Переваги нашої співпраці

Наша компанія дає гарантію на всі проведені роботи. Ми виконуємо всі замовлення точно у визначений термін і за узгодженою в договорі ціною. Щоб замовити наші послуги, зовсім не обов'язково відвідувати Київ. Найпростіше залишити заявку в нашому інтернет-магазині (karno.ua), а наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення.

На основі проекту наші фахівці зроблять всі необхідні розрахунки і складуть комерційну пропозицію для укладення договору. Ми беремося за комплексне виконання всіх робіт з кондиціонування, включаючи проектування нових і обслуговування готових кліматичних систем виробничих приміщень. Потрібна установка промислових кондиціонерів? З нами якісний монтаж гарантовано!