Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
НОВИЙ
   0 відгуків
8 022 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
9 440 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
6 451 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
5 442 грн
Купити
   0 відгуків
3 575 грн
Купити
   0 відгуків
2 358 грн
Купити
   0 відгуків
5 942 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
10 213 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
10 410 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
7 480 грн
Купити
   1 відгуків
5 083 грн
   0 відгуків
4 240 грн
   0 відгуків
4 725 грн
   0 відгуків
3 545 грн
Показано з 1 по 15 із 65 (5 сторінок)

Альтернативні джерела енергії використовуються все частіше. Багато жителів заміських будинків вибирають сонячні електростанції через їх більшу екологічність та суто з практичних міркувань. Забезпечивши себе енергією з поновлюваних ресурсів, можна вже не замислюватися про підключення до централізованої електромережі або про перебої в електропостачанні. Правильно організована система навіть дає додаткову вигоду.

 Сонячні Електростанції


Принцип дії сонячних батарей для дому та дачі

Сонячні батареї – це панелі з фотоелементами, що складаються з кремнієвих пластин. Коли на них потрапляють промені сонця, генерується електричний струм, який може запасатися в акумуляторі або безпосередньо подаватися на електроприлади. Площа розраховується з урахуванням того, яка потужність потрібна на виході. Електростанція зазвичай складається з самих батарей, акумуляторів, керуючої системи, що забезпечує розподіл струму в мережі.Застосування знаходять сонячні електростанції з різними параметрами.

На продуктивність сонячних станцій впливають такі характеристики:


 • тип фотоелементів;
 • параметри компонентів (контролерів, акумуляторів, інверторів);
 • схема розташування фотоелементів;
 • спосіб підключення;
 • кліматичні вимоги.
Найважливіша характеристика сонячної електростанції – її ККД. Чим він вищий, тим ефективніше перетворення світлової енергії в електрику. 

Проєктуючи будівництво заміського будинку з живленням від сонця, ви економите відразу за декількома пунктами. На етапі купівлі ділянки і будівництва ви зберігаєте ресурси на підключенні до централізованої електромережі. Потім ваша споруда функціонує автономно, а значить, не потрібно платити за світло. Якщо ви використовуєте лише частину виробленої енергії, вона стає джерелом доходу.

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції під ключ 

На роботу сонячної електростанції впливають зовнішні фактори. При її складанні враховуються кліматичні умови, рельєф місцевості, орієнтація по сторонах світу. Щоб визначити необхідну площу, розраховують споживану потужність. Через помилку в обчисленнях, виробленого струму може виявитися недостатньо, особливо під час холодів або в похмуру погоду. Якщо ви захочете скористатися «зеленим тарифом», потрібно вивчити актуальні вимоги законодавства до розташування електростанції, її сумарної потужності.

Тому розрахунками і монтажем повинні займатися фахівці. Замовте установку сонячної електростанції під ключ. Досвідчені інженери підберуть технічні рішення, відповідні для конкретного будинку і місцевості. Тоді ви отримаєте обладнання, повністю готове до роботи, встановлене так, щоб максимізувати позитивний ефект. Ви забезпечите електроенергією будинок, і, ймовірно, зможете отримувати плату за її надлишки.

Сонячні електростанції під ключ

Що таке «зелений тариф»? 

Багато країн підтримують громадян і організації, які користуються відновлюваними джерелами (ВДЕ). Для цього вводиться «зелений тариф» – окрема тарифна сітка, згідно з якою ті, хто виробляють електроенергію за допомогою ВДЕ, можуть продавати її на оптовому ринку з надбавкою. Зараз такі закони діють більш ніж в п'ятдесяти країнах. Україна – не виняток. Згідно з чинними нормами, користуватися цією можливістю можуть компанії і приватні особи. Отже, власник споруди, яка живиться від сонячної електростанції, зможе продавати надлишки.

Український «зелений тариф» входить в число самих вигідних у світі. 

Ставка "Зеленого тарифу" для приватних домогосподарств в Україні
Дахова і наземна станціяВ період з 2017 до кінця 2019554,26 коп / кВт * год
Дахова і наземна станціяВ період з 2020 до кінця 2024498,17 коп / кВт * год
Дахова і наземна станціяВ період з 2025 до кінця 2029443,74 коп / кВт * год


Слід враховувати, що при укладанні договору в ньому буде зафіксована ціна, актуальна на момент введення в експлуатацію. Тому варто встановити сонячну електростанцію під зелений тариф до початку 2020 року, щоб до 2030 року продавати надлишок електрики за вищою фіксованою ціною.

Щоб скористатися цим тарифом в Україні, потрібно виконати таку послідовність дій:

1. Змонтувати сонячну електростанцію

2. Подати в Обленерго заяву

3. Відкрити в банку рахунок, куди будуть приходити виплати

4. Погодити і затвердити схему підключення до загальної електромережі

5. Встановити лічильники

6. Підписати угоду про купівлю-продаж електроенергії

В результаті на рахунок буде щомісяця перераховуватися оплата за надлишок – різниця між тим, що було вироблено, і тим, що було спожито самим домогосподарством. Ви економите, забезпечуючи свою ділянку електрикою, і навіть отримуєте прибуток. 


Ставки "Зеленого Тарифу" для юридичних осіб в Україні
Дахова станціяВ період з 01.01.2017 до 31.12.20190,163 Євро / кВт * год
Наземна станціяВ період з 01.01.2017 до 31.12.20190,15 Євро / кВт * год
Дахова станціяВ період з 01.01.2020 до 31.12.20240,15 Євро / кВт * год
Наземна станціяВ період з 01.01.2020 до 31.12.20240,14 Євро / кВт * год
Дахова станціяВ період з 01.01.2025 до 31.12.20290,13 Євро / кВт * год
Наземна станціяВ період з 01.01.2025 до 31.12.20290,12 Євро / кВт * год


Сонячні міні-електростанції

Сучасні технології дозволяють виробляти сонячні батареї, які мають хороший коефіцієнт корисної дії. Завдяки цьому існують не тільки стаціонарні, а й портативні сонячні електростанції. Вони можуть забезпечити живлення декількох побутових електроприладів або підзарядку гаджетів. Часто їх роблять портативними, щоб їх можна було взяти з собою в похід.

Сонячні міні-електростанції

Де купити сонячні панелі в Києві, Україна


Щоб сонячна електростанція виправдала ваші очікування, використовуйте якісні компоненти. У каталозі ви знайдете панелі різних типів, що відповідають сучасним запитам.

Придбайте необхідні елементи для організації електропостачання за рахунок енергії сонця, замовте проєктування, монтаж, ремонт геліосистем.

Зателефонуйте нам сьогодні ☎ (044) 222-56-56 або замовте зворотний дзвінок на сайті і консультанти підберуть для вас необхідне обладнання.

Найбільш Часті Питання про Сонячні Електростанції

⚡ Як Працює Сонячна Електростанція або СЕС?

Сонячна електростанція працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику. Цю електрику може бути використано в домі чи експортовано в мережу, коли є надлишок. Це робиться шляхом встановлення сонячних панелей на даху, які виробляють електрику постійного струму. Потім вона подається в сонячний інвертор, який перетворює електрику постійного струму від сонячних батарей в електрику змінного струму.

✳️ Яке Призначення у Автономної Сонячної Електростанції?

Застосування автономної сонячної електростанції досить широке. Експлуатація автономних сонячних електростанцій доцільна в місцях, де немає можливості використовувати звічайну електричну мережу. Пристрій автономної сонячної станції досить простий: сонячні панелі підключаються до акумулятора через контролер заряду.

🔆 Які Переваги Установки Сонячної Електростанції?

Є багато причин, чому в будинку або для бізнесу варто встановити сонячну систему. По-перше, почуття впевненості, що в будинку є джерело безперебійного живлення. По-друге, незалежність від зростання цін на енергоносії. Після установки сонячної системи на даху, вона буде генерувати безкоштовну електрику сонця з року в рік. Це означає, що можна істотно скоротити свої рахунки за електроенергію. По-третє - це значне повернення інвестицій. Не так багато фінансових вкладень вигідніше за сонячну станцію: економія на рахунках за електроенергію з першого дня, повернення початкових інвестицій у розмірі 15-30% річних протягом багатьох років, сонячна енергетична система окупається протягом 3-6 років, в залежності від розміру системи.

☀️ Які бувають Сонячні Електростанції під Ключ?

На сайті karno.ua ви знайдете готові комплекти сонячних електростанцій під ключ, які зазвичай підходять для більшості варіантів, але ми не були б експертами по сонячним станціям, якби не спеціалізувалися на розробці нестандартних систем. Залежно від ваших потреб наші інженери можуть розробити ідеальну систему сонячних систем індивідуально.

🌀 Який Розмір Сонячної Системи Мені Знадобиться для Дому?

Розмір встановлюваної системи залежить від кількох факторів: 1) Скільки панелей поміститься даху. 2) Бюджет. 3) Потреби - невеликої системи може бути достатньо, щоб компенсувати весь рахунок за електрику. 4) Плани на майбутнє: скільки людей буде проживати в будинку на постійній основі, які прилади і в якій кількості будуть підключені до мережі (витрата електроенергії).

✳️ При Наявності СЕС Все ще Необхідна Електрика від Мережі?

Так. Сонячна система виробляє електрику вдень. Будь-яка електроенергія, вироблена протягом цього часу і не спожита, буде продана в мережу. Вночі, коли сонячна система не працює, електрика надходить з мережі.

✅ Яка Ціна Сонячної Електростанції на 10 кВт?

Залежно від характеристик, використованих матеріалів, ККД і площі панелей на сайті karno.ua ви знайдете панелі від 112 336 грн. Чим більше панелей входить в комплект, тим потужніше буде СЕС і дорожче вартість установки.

⚡ Яка Ціна Сонячної Електростанції на 30 кВт?

У компанії Карно - офіційного дилера відомих виробників енергетичних систем, сонячну електростацію на 30 кВт можна придбати від 298: 166 грн. Сонячної Електростанції на 30 кВт використовується в готелях, приватному секторі, на автозаправних станціях та інших об'єктах, віддалених від комунікацій.

Проекти Карно