Показано з 1 по 15 із 55 (4 сторінок)

Альтернативні джерела енергії використовуються все частіше. Багато жителів заміських будинків вибирають сонячні електростанції через їх більшу екологічність та суто з практичних міркувань. Забезпечивши себе енергією з поновлюваних ресурсів, можна вже не замислюватися про підключення до централізованої електромережі або про перебої в електропостачанні. Правильно організована система навіть дає додаткову вигоду.

 Сонячні Електростанції

Принцип дії сонячних батарей для дому та дачі

Сонячні батареї – це панелі з фотоелементами, що складаються з кремнієвих пластин. Коли на них потрапляють промені сонця, генерується електричний струм, який може запасатися в акумуляторі або безпосередньо подаватися на електроприлади. Площа розраховується з урахуванням того, яка потужність потрібна на виході. Електростанція зазвичай складається з самих батарей, акумуляторів, керуючої системи, що забезпечує розподіл струму в мережі.


Застосування знаходять сонячні електростанції з різними параметрами.

На продуктивність сонячних станцій впливають такі характеристики:

  • тип фотоелементів;
  • параметри компонентів (контролерів, акумуляторів, інверторів);
  • схема розташування фотоелементів;
  • спосіб підключення;
  • кліматичні вимоги.
Найважливіша характеристика сонячної електростанції – її ККД. Чим він вищий, тим ефективніше перетворення світлової енергії в електрику. 

Проєктуючи будівництво заміського будинку з живленням від сонця, ви економите відразу за декількома пунктами. На етапі купівлі ділянки і будівництва ви зберігаєте ресурси на підключенні до централізованої електромережі. Потім ваша споруда функціонує автономно, а значить, не потрібно платити за світло. Якщо ви використовуєте лише частину виробленої енергії, вона стає джерелом доходу.

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції під ключ 

На роботу сонячної електростанції впливають зовнішні фактори. При її складанні враховуються кліматичні умови, рельєф місцевості, орієнтація по сторонах світу. Щоб визначити необхідну площу, розраховують споживану потужність. Через помилку в обчисленнях, виробленого струму може виявитися недостатньо, особливо під час холодів або в похмуру погоду. Якщо ви захочете скористатися «зеленим тарифом», потрібно вивчити актуальні вимоги законодавства до розташування електростанції, її сумарної потужності.

Тому розрахунками і монтажем повинні займатися фахівці. Замовте установку сонячної електростанції під ключ. Досвідчені інженери підберуть технічні рішення, відповідні для конкретного будинку і місцевості. Тоді ви отримаєте обладнання, повністю готове до роботи, встановлене так, щоб максимізувати позитивний ефект. Ви забезпечите електроенергією будинок, і, ймовірно, зможете отримувати плату за її надлишки.

Сонячні електростанції під ключ

Що таке «зелений тариф»? 

Багато країн підтримують громадян і організації, які користуються відновлюваними джерелами (ВДЕ). Для цього вводиться «зелений тариф» – окрема тарифна сітка, згідно з якою ті, хто виробляють електроенергію за допомогою ВДЕ, можуть продавати її на оптовому ринку з надбавкою. Зараз такі закони діють більш ніж в п'ятдесяти країнах. Україна – не виняток. Згідно з чинними нормами, користуватися цією можливістю можуть компанії і приватні особи. Отже, власник споруди, яка живиться від сонячної електростанції, зможе продавати надлишки.

Український «зелений тариф» входить в число самих вигідних у світі. Для приватних домогосподарств ставка становить:

У період з 2017 до кінця 2019 554,26 коп/кВт•год
У період з 2020 до кінця 2024 498,17 коп/кВт•год
У період з 2025 до кінця 2029    443,74 коп/кВт•год

Слід враховувати, що при укладанні договору в ньому буде зафіксована ціна, актуальна на момент введення в експлуатацію. Тому варто встановити сонячну електростанцію під зелений тариф до початку 2020 року, щоб до 2030 року продавати надлишок електрики за вищою фіксованою ціною.

Щоб скористатися цим тарифом в Україні, потрібно виконати таку послідовність дій:

1. Змонтувати сонячну електростанцію

2. Подати в Обленерго заяву

3. Відкрити в банку рахунок, куди будуть приходити виплати

4. Погодити і затвердити схему підключення до загальної електромережі

5. Встановити лічильники

6. Підписати угоду про купівлю-продаж електроенергії

В результаті на рахунок буде щомісяця перераховуватися оплата за надлишок – різниця між тим, що було вироблено, і тим, що було спожито самим домогосподарством. Ви економите, забезпечуючи свою ділянку електрикою, і навіть отримуєте прибуток. 

Сонячні міні-електростанції

Сучасні технології дозволяють виробляти сонячні батареї, які мають хороший коефіцієнт корисної дії. Завдяки цьому існують не тільки стаціонарні, а й портативні сонячні електростанції. Вони можуть забезпечити живлення декількох побутових електроприладів або підзарядку гаджетів. Часто їх роблять портативними, щоб їх можна було взяти з собою в похід.Сонячні міні-електростанції

Де купити сонячні панелі в Києві, Україна

Щоб сонячна електростанція виправдала ваші очікування, використовуйте якісні компоненти. У каталозі ви знайдете панелі різних типів, що відповідають сучасним запитам.

Придбайте необхідні елементи для організації електропостачання за рахунок енергії сонця, замовте проєктування, монтаж, ремонт геліосистем.

Зателефонуйте нам сьогодні ☎ (044) 222-56-56 або замовте зворотний дзвінок на сайті і консультанти підберуть для вас необхідне обладнання.