Фарбування Кондиціонерів

На сьогоднішній день кондиціонери можна побачити не тільки в офісах або на виробництвах, а й у звичайному будинку. Таке обладнання дозволяє легко впоратися зі спекою в гарячий літній або весняний день. Виробники кондиціонерів не стоять на місці. На даний час практично в будь-якому роздрібному або мережевому магазині можна знайти пристрій з режимами не тільки охолодження, але і нагрівання повітря до певної температури. Бренди дбають про технічні характеристики товарів, намагаються зробити їх багатофункціональними, надійними і в той же час простими в експлуатації. На жаль, в запалі мозкового штурму, який стосується конструкції, інженери забувають про зовнішній вигляд. Саме тому в ТОВ «Карно» доступна послуга фарбування кондиціонерів. Замовити її легко, зв'язавшись з нами по телефону.

Фарбування кондиціонера: Суть процесу

Чому важливо приділити особливу увагу дизайну такого обладнання? Справа в тому, що спочатку кондиціонери розроблялися для місць найбільшого скупчення людей і техніки. Такими є офіси, великі підприємства. При цьому фарбування кондиціонерів не провадилось з тієї причини, що всі приміщення такого типу мають строгий дизайн, заснований на білих тонах. З того часу нічого не змінилося. Але що робити, якщо кондиціонер потрібно повісити у вітальні або дитячій кімнаті приватного будинку, квартири? Або кондиціонер не новий і його хочеться оновити?


Вихід є! Можна пофарбувати кондиціонер самостійно або замовити в інтернет-магазині karno.ua спеціальну послугу з фарбування корпусу кондиціонера за привабливою ціною в Києві і по всій Україні. Це не займе багато часу. Потрібно:

  • зателефонувати, повідомити марку і модель обладнання;
  • вислати графічне зображення;
  • узгодити дизайн;
  • очікувати фахівців.

Відзначимо, що фарбування блоку кондиціонера буде здійснено істинними професіоналами своєї справи. Кожен співробітник ТОВ «Карно» - це кваліфікований працівник з великим досвідом діяльності в своїй сфері. Якість гарантована.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.


Замовити фарбування кондиціонера: Чому ми?

У Києві та по всій Україні дану послугу пропонує одразу кілька великих компаній. Чому ж варто вибрати саме нас? По-перше, тому що ми є лідером. Працюємо в даній області вже більше 16 років. При цьому фарбування кондиціонера як послуга здійснюється нами практично з моменту заснування. По-друге, наші клієнти завжди отримують розумні ціни на послуги, оптимальне співвідношення вартості і якості. По-третє, пропонуємо широкий спектр сторонніх робіт по ремонту, налаштуванню, монтажу. Потрібно пофарбувати кондиціонер в Києві або будь-якому іншому місті? Сміливо телефонуйте нам за телефоном (044) 222-56-56. Зробимо все якісно, оперативно і за привабливою ціною!