Проектування Систем Вентиляції

Вентиляція - дуже важлива складова кожного будинку. Незалежно від його призначення, приплив свіжого повітря необхідний для ефективної роботи працівників, обладнання і так далі. Обов'язковою вимогою перед будівництвом будівлі в Україні є проектування системи вентиляції, особливо якщо мова йде про виробничі приміщення, будівлі, де будуть розташовуватися громадські заклади, школи, дитячі садки і так далі. Важливе значення вони мають і в приватних будинках. Їх головне завдання - створення оптимального мікроклімату для забезпечення комфортних умов проживання людей.

Вентиляція приватного будинку

Часто буває недостатньо припливу повітря з вулиці через відкриті вікна. Крім того, величезна кількість пилу і вихлопних газів надходить в приміщення. Проектування систем вентиляції можливе як на етапі будівництва будинку, так і при його експлуатації. У випадку, коли будинок вже заселений, доведеться вибрати тип обладнання та повітропроводів, установка яких призведе до мінімального втручання в конструкції.

З чого починається проектування вентиляційних систем у приватних будинках? З ретельного вивчення загального плану, визначення необхідної кількості свіжого повітря (потужності системи вентиляції). Складність конструкції залежить від поверховості, кількості житлових кімнат і підсобних приміщень, особливостей опалювальної системи і багато чого іншого. Згодом відбувається підбір обладнання. На етапі затвердження замовником можливе внесення змін, коригування розташування повітроводів, обладнання, решіток вентиляції.

Ми проведемо ретельний розрахунок, зробимо проект вентиляції приватного будинку, порівнюючи різні варіанти виконання, після чого ви зможете замовити оптимальну систему вентиляції.

Промислова вентиляція

Завдання кожного відповідального роботодавця - забезпечення оптимальних умов праці, особливо якщо справа стосується промислового виробництва. В більшості випадків воно в характеризується шкідливими умовами праці - випарами токсичних речовин при нагріванні, величезною кількістю пилу в ході технологічного процесу. Проектування промислової вентиляції - дуже важливий пункт у будівництві виробничих будівель.

Він здійснюється в кілька етапів:

  • розробка технічного завдання - в ньому враховуються всі конструктивні особливості, роботи, які в майбутньому будуть виконуватися в будівлі, планування приміщень, матеріали стін і багато іншого;
  • розрахунки розташування повітроводів;
  • вибір типу вентиляції;
  • підбір необхідного обладнання;
  • складання креслень.

Проект вентиляції промислових будівель виконується в індивідуальному порядку в кожному конкретному випадку. Враховуються такі чинники виробництва, як забрудненість повітря, розміри приміщень, кількість працівників та інші.

Проектування вентиляції і подальша її експлуатація дозволяє вирішувати багато завдань, такі як:

  • видалення забрудненого, відпрацьованого повітря з приміщень;
  • усунення надлишкового тепла;
  • подача свіжого повітря, його очищення;
  • забезпечення оптимальних умов праці для співробітників.

Саме так стає можливою відповідність повітря у виробничих приміщеннях встановленим нормам.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Послуги з проектування вентиляції

ТОВ «Карно» пропонує послуги з проектування вентиляції у приватних будинках та інших видах приміщень, в тому числі виробничих. Досвід роботи по створенню навіть найскладніших систем, ретельний підхід і наявність штату фахівців - наші основні переваги.

Щоб розрахувати точну вартість проекту, залиште замовлення на сайті або ж відвідайте наш офіс Karno у Києві. При виконанні завдання ми враховуємо всі конструктивні особливості будівлі та побажання клієнта щодо розташування і вибору обладнання. Ви можете також замовити у нас монтаж вентиляційних систем за вже готовими кресленнями і проектами за оптимальною ціною.

Проекти Карно