Ремонт Теплового Насоса

Все більше жителів України намагаються використовувати для опалення приміщень альтернативні джерела енергії. Сьогодні нікого не здивувати сонячною батареєю на дачі, адже багато хто вже активно користується геліосистемами. Чудовим варіантом економії в області опалення є встановлення теплового насоса, що дозволяє використовувати тепло і прохолоду землі. По суті, такі пристрої дозволяють організувати в приватному будинку або на виробництві повноцінну систему кондиціонування. Однак без поломок не обійтися. Знадобився ремонт теплових насосів? Телефонуйте в ТОВ «Карно»! Оперативно оформимо заявку, безкоштовно проконсультуємо, якісно, швидко і недорого виконаємо всю роботу.

Ремонт теплового насоса. Як це функціонує?

Складно уявити, що може зламатися, не знаючи загального принципу роботи пристрою, погодьтеся? Давайте заповнимо прикру прогалину. Незважаючи на складну конструкцію, тепловий насос має простий і зрозумілий принцип дії. Земля промерзає тільки до певного рівня, в її надрах підтримується постійна температура. Такий пристрій, як насос, дає реальну можливість її використання.

Зовні будівлі в землю вкопуються спеціальні контури з труб. Вони, за допомогою теплообмінників, з'єднуються з тепловим насосом. Останній є центром всієї системи, оскільки саме він відповідає за загальну циркуляцію потоків нагрітого і охолодженого теплоносія.

У чому полягає ремонт теплових насосів? Все зводиться до кількох етапів:

  • комплексний аналіз;
  • виявлення несправності;
  • усунення.

Але це просто лише на словах. Система опалення, побудована на базі теплового насоса, характеризується високою точністю роботи. Втручання непрофесіонала може привести до непередбачуваних наслідків. Не варто ризикувати, намагаючись відремонтувати апарат самостійно. Замовити недорогий ремонт теплових насосів у Києві або будь-якому населеному пункті України можна в інтернет-магазині karno.ua. Гарантуємо високу якість виконаної роботи.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Замовити ремонт теплового насоса в Києві

Співпраця з нами має ряд явних переваг. По-перше, ТОВ «Карно» - це 16 років успішної роботи на ринку. Знаємо всі особливості кожного конкретного агрегату. По-друге, ремонт теплового насоса здійснюється першокласними фахівцями. Ми ретельно підходимо до підбору кадрів. По-третє, ціна ремонту теплових насосів приємно здивує кожного. Замовте ремонт просто зараз!