Монтаж Котлів Опалення


Організація системи опалення в приватному будинку вимагає вибору котла. Але на цьому справа не закінчується. Належне функціонування системи буде досягнуто лише в тому випадку, якщо установка котла виконана грамотно. Ця складна техніка вимагає дотримання певних технологій і запобіжних заходів під час монтажу. Тому виконання таких робіт рекомендується довірити виключно фахівцям. Особливо, якщо справа стосується газових агрегатів, неправильна установка яких може бути небезпечною.

Монтаж котлів: особливості робіт

Монтаж котлів не може виконуватися за єдиною схемою. В кожному окремому випадку специфіка і терміни робіт відрізняються, оскільки все залежить від типу агрегату, його розмірів та інших моментів. Так, установка котла в приватному будинку буде виконана швидше, ніж у випадку з промисловими об'єктами. Тут потрібен монтаж цілого комплексу обладнання, що встановлюється в окремій кімнаті - котельні.

Безпосередній установці котла в будинку передує підготовчий етап. Тут виконуються проектні роботи, які враховують специфіку опалювального об'єкта, а також побажання самого замовника. Крім цього, виконуються розрахунки і підбирається обладнання. Обов'язково варто заздалегідь визначитися з типом палива. Вибір краще робити виходячи з наявності ресурсів і їх ціни.

Сама установка котлів опалення виконується з урахуванням типу палива, на якому працює агрегат.

Сьогодні найпоширенішими вважають такі прилади:

  • газовий;
  • електричний;
  • твердопаливний;
  • рідкопаливний;
  • комбінований.

Найпростішим у монтажі вважається електричний котел. Такий агрегат не вимагає будівництва окремої котельні, тому установка може бути виконана максимально швидко. Газові котли більш вимогливі в питанні монтажу, особливо у випадку з підлоговими моделями. Такі прилади встановлюються складно і довго, а в деяких випадках можуть вимагати придбання додаткових комплектуючих. Обов'язковою умовою грамотного монтажу газового котла є наявність димоходу, оскільки тут залишається великий обсяг продуктів згоряння. Те ж саме стосується і твердопаливних моделей.

В цілому установка котла в квартирі або будинку вимагає руки професіонала. Неправильний монтаж загрожує збоями в роботі агрегату. У гіршому випадку можуть виникнути більш серйозні наслідки у вигляді ураження електричним струмом або створення вибухонебезпечної ситуації. Тому такі роботи краще довірити професіоналам, які гарантують якісний і безпечний монтаж.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Установка твердопаливних котлів від karno.ua: тільки найкраща продукція і послуги

ТОВ «Карно» займається продажем перевіреного опалювального обладнання від відомих у Києві виробників. Крім можливості купити відповідний агрегат в інтернет-магазині, ви можете замовити професійну установку. Ми виконуємо монтаж згідно з нормативними вимогами, гарантуючи правильну і безпечну експлуатацію котла. Розробляємо індивідуальні технічні рішення, щоб ви отримали саме те, що потрібно.

Уточнюємо вартість установки котлів після ознайомлення з проектом або консультації. Ви також можете зв'язатися з нашим представником, який озвучить ціни і відповість на інші питання.