Ремонт Кондиціонерів

Кондиціонер - це пристрій, який обов'язково знайдеться в будь-якому офісі. Дане обладнання нерідко зустрічається у квартирах і приватних будинках південних районів, наприклад, в Одесі. Кондиціонер допомагає уникати виснажливоъ річної та весняної спеки. Однак його функціонал не обмежується лише цим. Сьогоднішній ринок таких пристроїв представлений великою кількістю найменувань, і практично всі моделі оснащені функцією автоматичної очистки повітря, а деякі можуть здійснювати і його нагрівання. Не кожен майстер ризикне розкрити і провести діагностику того чи іншого пристрою. ТОВ «Карно» - це фірма, де ви можете замовити не тільки технічне обслуговування, але і ремонт кондиціонерів. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати сучасні і надійні моделі. Покупців чекають вигідні ціни як на послуги, так і на товари. Працюємо по Києву і по всій Україні.

Небезпека забруднення побутових кондиціонерів

Основною проблемою, з якою стикаються власники кондиціонерів, є систематичне забруднення. Ця тема часто обговорюється в мережі, на телебаченні, у спеціалізованих ЗМІ. Справа в тому, що виробники таких виробів презентують свою продукцію як таку, що не потребує будь-якого обслуговування у гарантійний період. Як професіонали у цій сфері, хочемо вас запевнити, що це не так.

Ремонт кондиціонерів починається з вивчення їх структури. Стандартний виріб складається з:

  • корпусу;
  • декількох фільтрів різного типу;
  • регуляторів напрямку потоку;
  • центру управління.

Це примітивна схема. Але навіть її достатньо, щоб зрозуміти всю важливість фільтрації. Вона впливає не тільки на чистоту повітря в приміщенні, але й на ефективність роботи пристрою в цілому.

Тут необхідно докладніше розповісти про фільтри. Умовно їх можна розділити на елементи грубої і тонкої очистки. Зазвичай забиваються комплектуючі першого типу. Якщо не провести своєчасну чистку, яку можна замовити в Karno Limited liability Company за привабливою ціною, то це неодмінно призведе до поломки. І тут уже буде потрібен ремонт кондиціонера.

Професійний ремонт побутових кондиціонерів у Києві

Якщо пристрій вийшов із ладу, то не варто вирішувати проблему самостійно. Зв'яжіться з фахівцем контактного центру (його телефон можна знайти на karno.ua). Компанія «Карно» допоможе вам як у Києві, так і в будь-якому іншому місті країни.

Діагностика та ремонт побутових кондиціонерів - один із профілів нашої організації. Штат співробітників Karno Limited liability Company складається з професіоналів. Кожен фахівець має великий досвід роботи, профільну освіту і високу кваліфікацію. Ремонт побутових кондиціонерів у Києві або іншому місті України буде швидким, якісним і недорогим. Наші клієнти отримують не порожні слова, а гарантії.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Ремонт домашніх кондиціонерів здійснюється фахівцями ТОВ «Карно» з використанням сучасного, високотехнологічного обладнання. Це є ще одним плюсом нашої компанії.

Звернуть увагу і на низьку ціну на продукцію каталогу і послуги. Ми співпрацюємо тільки з провідними постачальниками кондиціонерів і комплектуючих для них. Кожне найменування має необхідний сертифікат. Кондиціонер після втручання фахівців сервісу нашої компанії запрацює як новий.

Ви можете зв'язатися з нами прямо зараз за допомогою телефону або Skype. Також є можливість відправити заявку на ремонт кондиціонера листом на електронну пошту.