Монтаж Димохода

Монтаж димоходів вимагає наявності певних навичок і досвіду. При непрофесійній установці системи збільшується ризик отруїтися чадним газом або зіткнутися з таким лихом, як пожежа. Фахівці ТОВ «Карно» виконують якісний монтаж димоходів у Києві будь-якої конструкції і складності.

Ціна залежить від багатьох факторів і визначається при уточненні замовлення. Але вартість обладнання та послуги набагато нижчі за ті, що ви зможете знайти в інших компаніях. З огляду на те, що димохід відноситься до об'єктів підвищеної пожежної небезпеки, чи не краще заплатити професіоналам один раз, ніж кілька разів, ремонтуючи споруди? Наша компанія має всі дозвільні документи і допуски, видані держорганами України.

Монтаж димоходу: Особливості та тонкощі установки

При монтажі важливо враховувати тип приміщення, тому що в деяких з них збірка заборонена, а в інших буде потрібне проведення додаткових робіт. Ми вибираємо відповідну схему для установки, в результаті замовник отримує саме те, що йому потрібно!

Монтаж модульних димоходів набагато простіший від стандартних, оскільки ці системи легкі, спираються на стіни або перекриття будинку. Знайти відповідний варіант вдасться завдяки різноманітності:

  • конструкцій;
  • типорозмірів;
  • матеріалів виготовлення.

При виборі важливо враховувати особливості вихлопів конкретної опалювальної системи і загальні вимоги. Наші фахівці проконсультують, який димохід краще замовити, щоб домогтися гарної тяги і забезпечити пожежну безпеку.

Установка димоходу починається від котла, труби монтуються знизу вгору з подальшим стикуванням інших частин. Це не єдиний нюанс, який повинен знати майстер. У нашій компанії фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, тому немає димоходу, з монтажем якого вони б не впоралися за відповідну ціну. Підтвердженням цьому служать численні позитивні відгуки та рекомендації клієнтів.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Скільки коштує монтаж димоходів

У Києві наша компанія працює вже тривалий час, за який була успішно реалізована величезна кількість замовлень. Ціна послуг повністю відповідає якості, ми не прагнемо отримати легкий прибуток, відповідально відпрацьовуємо свою винагороду.

Установка металевих і будь-яких інших димоходів виконується точно в термін і з наданням гарантійних зобов'язань. Коли клієнт звертається в інтернет-магазин, для нього підбирається оптимальний варіант. Ціна за послугу вказана на сайті karno.ua.