Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   2 відгуків
12 126 грн
Купити
   2 відгуків
135 530 грн
Купити
   1 відгуків
11 154 грн
Купити
   1 відгуків
29 704 грн
Купити
   1 відгуків
35 098 грн
Купити
   1 відгуків
70 320 грн
Купити
   1 відгуків
45 940 грн
Купити
   1 відгуків
52 820 грн
Купити
   1 відгуків
43 850 грн
Купити
ВИБІР КАРНО
   1 відгуків
31 600 грн
Купити
   1 відгуків
47 980 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 43 (3 сторінок)
Приточно-Витяжні Установки з Рекуперацією Тепла

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла (HRV) або механічна вентиляція з рекуперацією (MVHR) - це система вентиляції з рекуперацією енергії, яка працює між двома джерелами при різних температурах. Складається система з основного блоку, каналів для свіжого й відпрацьованого повітря та нагнітальних вентиляторів.

Що таке обробка повітря?

Всі приміщення потребують припливу свіжого повітря для забезпечення комфорту і здоров'я, видалення забруднюючих речовин і контролю конденсації. Механічна припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла сприяє економії енергії за рахунок рекуперації тепла з витяжного повітря і використання енергоефективного вентиляційного обладнання.

Сучасні системи вентиляції з рекуперацією тепла дуже важливі з двох причин:

 • вони допомагають повітрю циркулювати всередині кімнати і допомагають позбавитися від зайвої вологи.
 • системи вентиляції з рекуперацією тепла відрізняються енергоефективністю. Вони знижують витрати на обігрів приміщення. Оскільки свіже повітря попередньо нагрівається, втрати тепла через вентиляції в значній мірі запобігають

Відновлення тепла працює аналогічно відновленню енергії. У системах з рекуперацією тепла холодне повітря, що надходить в систему вентиляції, нагрівається теплим відпрацьованим повітрям. Відпрацьоване вологе повітря виходить із приміщення. Ці два повітряні потоки ніколи не змішуються, залишаючи припливне повітря чистим і свіжим. У свою чергу поганий клімат у приміщенні може привести до проблем зі здоров'ям людей.

Припливно-витяжна установка або установка очищення повітря гарантує, що повітря в приміщенні буде завжди хорошої якості. Компанія Карно є лідером ринку в області вентиляції і кондиціонування і з радістю допоможе підібрати, спроектувати, реалізувати систему вентиляції з хорошим повітрообміном і здоровим робочим або домашнім кліматом.

Припливно - витяжна вентиляція з рекуперацією тепла являє собою справжній комплекс, головне призначення якого - забезпечення комфортних умов для роботи і проживання людей. Вона досить проста в монтажі, чим дуже відрізняється від набірних установок.

Припливно - витяжна вентиляція з рекуперацією тепла

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла: Принцип роботи

Система вентиляції з рекуперацією тепла потрібна не тільки для очищення повітря від шкідливих домішок - вона дозволить заощадити значну суму на опаленні. Як? Певний відсоток тепла від використовуваного повітря передається свіжому повітрю, що надходить зовні.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

Спеціальні фільтри, якими оснащені такі установки, можуть бути металевими і паперовими. Вони дуже ефективні, але у кожного своє призначення. Металеві краще використовувати в приміщеннях із підвищеною вологістю, паперові - в усіх інших випадках.


Припливно витяжне обладнання

Припливно - витяжна вентиляція з рекуперацією тепла має наступні елементи:

 • повітроводи;
 • вентилятори;
 • рекуператор;
 • клапани;
 • калорифер;
 • шумоглушники;
 • автоматику;
 • фільтри і так далі.

Припливно витяжне обладнання

Дуже зручно, що всі елементи розташовані в одному місці. Адже в разі виходу з ладу одного з них, майстру не доведеться перевіряти повністю всі складові, розташовані в різних місцях.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin VAM

Установка Daikin VAM - це енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією тепла, яку застосовують для опалення, охолодження та регулювання вологості повітря

Така вентиляція буде ідеальним рішенням для магазину, ресторану, офісу, будинку, де потрібна максимальна площа для меблів, декорацій і фурнітури.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin VAM

Переваги припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла Daikin VAM

 • За допомогою установок Daikin VAM знижується енергоспоживання завдяки спеціально розробленому двигуну вентилятора постійного струму;
 • Запобігаються втрати енергії від надмірної вентиляції, покращуючи при цьому якість повітря з додатковим датчиком CO2;
 • Покращена система фільтрації повітря. Додаткові середні і тонкі пилові фільтри ePM10 70% (M6), ePM1 55% (F7), ePM1 70% (F8);
 • Час монтажу скорочується завдяки нескладному налаштуванню номінальної витрати повітря, тому менша потреба в заслінках у порівнянні з традиційною установкою.

Переваги припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла

Припливно-витяжна вентиляція: Купити в Києві, Україні

 Існуюча вентиляція не справляється зі своїм завданням? Або, можливо, при будівництві будинку ви перейшли до етапу проектування системи? Припливно - витяжна установка з рекуператором в таких випадках - ідеальний варіант. ТОВ «Карно» - компанія, яка займається продажем, встановленням та сервісним обслуговуванням вентиляційних систем.

У нашому магазині лінійка припливно-витяжних установок представлена такими світовими брендами як ✓Cooper & Hunter ✓Daikin ✓Mycond

Припливно-витяжна вентиляція

Припливно витяжна вентиляція: Ціна

 • від 20 790 грн за Припливно-витяжна установка з рекуперацією Cooper & Hunter CH-HRV2K2.
 • до 48 450 за Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM650FC.

Купити припливно-витяжну установку з рекуператором можна як для приватного будинку, так і для квартири. Система дуже компактна і легко встановлюється, а значить, вам не доведеться перевертати все «догори дном» для її монтажу.

Наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант, а купити все необхідне для її облаштування ви можете за дуже привабливою ціною. Ми зарекомендували себе на ринку України як відповідальний постачальник обладнання якісних систем зарубіжних і вітчизняних виробників. В інтернет-магазині karno.ua ви знайдете не тільки основне устаткування, але і комплектуючі, а також інші супутні товари.

Ціни в нашому каталозі нижчі, ніж на інших майданчиках і ринках. Це дозволяє значно заощадити без втрат у якості і потужності обладнання.

Ми присвятили 15 років удосконаленню мистецтва повітрообміну, і прекрасно розуміємо, як створити систему вентиляції і забезпечити найкращі умови для різних застосувань. Наші рішення охоплюють як некомерційні приміщення: будинки і квартири, так і промислові галузі, робочі офіси, в тому числі торговельні центри, розважальні центри, аеропорти.

Замовити установку припливної вентиляції з рекуперацією тепла в Києві ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами ☎ (044) 222-56-56. Ми складемо проект «від і до», здійснимо монтаж в найкоротші терміни.

Припливно витяжна вентиляція

Найбільш Часті Питання про Вентиляцію та Припливно-Витяжні Установки з Рекуперацією Тепла

☀️ Що Таке Припливно-Витяжна Вентиляція з Рекуперацією Тепла?

Вентиляція з рекуперацією тепла (HRV), також відома як механічна вентиляція з рекуперацією тепла (MVHR), являє собою систему вентиляції з рекуперацією енергії, яка працює між двома джерелами при різних температурах.Тіпічная система рекуперації тепла в будинках складається з основного блоку, каналів для свіжого і відпрацьованого повітря і нагнітальних вентиляторів.

✳️ Які Переваги Припливно-Витяжної Системи Вентиляції з Рекуперацією?

У зв'язку з підвищенням вартості енергії в наші дні значення рекуперації тепла зросла. У припливно-витяжних установках, що працюють на змішаному повітрі або на 100% свіжому повітрі, висока економія енергії досягається за рахунок часткового підігріву або охолодженню свіжого повітря з використанням виробленого відпрацьованого повітря. Все частіше припливно-витяжні установки оснащуються системами рекуперації тепла з метою зниження споживання енергії в будівлях для опалення та охолодження.

🔆 Де Використовуються Припливно-Витяжні Установки з Рекуперацією Тепла?

Припливно-витяжні установки призначені для використання в системах вентиляції, в якості компонента повітряного опалення та охолодження для промислових і приватних об'єктів.

✳️ Чи Необхідна Припливно-Витяжна Вентиляція Вдома?

Чи достатньо чисте повітря у вас вдома? Найчастіше ми вважаємо, що повітря в наших будинках або квартирах вдосталь свіже і періодичного провітрювання кімнат цілком достатньо ... Але як показують дослідження, навіть у великих містах повітря може бути в 10 разів більш забрудненим в приміщенні, ніж на вулиці. У свою чергу, це може привести до астми, алергії і навіть раку легенів. Простіше кажучи, нам вкрай потрібне свіже повітря будинку, якщо ми хочемо відчувати себе здоровими.

🌀 Яка Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією Буде Кращим Вибором для Мого Дому?

Припливно-витяжні установки краще вибирати за допомогою фахівця-інженера. У компанії Карно вам допоможуть підібрати оптимальне обладнання в залежності від особливостей вашого приміщення, площі, кількості осіб, які перебувають в будівлі постійно та інших важливих деталей.

🌀 Чи Підходять Припливно-Витяжні Установки з Рекуперацією для Виробничого Підприємства?

Звічайно.Припливно-витяжна система вентиляції для підприємства - це не тільки енергоефективне рішення, а й вкрай важлива необхідність для підтримки здоров'я колективу і клієнтів або партнерів.

✅ Чи Ефективна Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією Тепла для Приватного Будинку?

Так, в 90% випадків установка системи рекуперації тепла в приватному будинку дає безліч переваг. Система рекуперації тепла буде забезпечувати ваш будинок свіжим повітрям, а також регенерувати тепло, яке зазвичай втрачається, створюючи більш здорове середовище проживання і заощаджуючи ваші рахунки за опалення!

✅ Чому Слід Замовити в Компанії Карно?

Асортимент продукції HVAC на сайті karno.ua охоплює широкий спектр енергоефективних вентиляційних установок, пристроїв для розподілу повітря, кондиціонування повітря, повітряних завіс і опалювальних приладів. Тому наш інтернет-магазин - ідеальне рішення для торгових центрів, виробничих підприємств, готелів, офісів, де необхідний як весь спектр кліматичного обладнання так і професійне проектування і монтаж.


Проекти Карно