Обслуговування Кондиціонерів

Комфортне і сприятливе для людини мікросередовище у приміщенні створюється кліматичним обладнанням, тому його вихід з ладу доставляє масу незручностей. Обслуговування кондиціонерів, що включає профілактичну діагностику, вбереже техніку від дорогого ремонту. Ціна за послугу, яку надає ТОВ «Карно», набагато нижче вартості нового кліматичного устаткування.

Як і якісний монтаж, регулярне обслуговування кондиціонерів збільшує термін їх служби. Наші фахівці володіють великими знаннями і багатим досвідом з ремонту та налагодження кліматичного обладнання будь-якого виду. Тому звертаючись до нас, ви платите за досягнутий результат!

Кому і коли потрібне обслуговування кондиціонера?

Згодом такі речі, як листя, бруд і обрізки трави, будуть накопичуватися на зовнішній стороні вашого кондиціонера, зменшуючи продуктивність системи і зменшуючи потік повітря.

Пам'ятайте, що фільтри можуть потребувати більш частий догляд, якщо ваш кондиціонер постійно використовується в запилених умовах або у вас в будинку є домашні тварини.

Кондиціонер може перестати функціонувати з різних причин: тополиний пух дістався до зовнішнього блоку, засмітився дренаж і т.д. Ці або подібні обставини виведуть техніку з ладу. Самостійно усунути проблеми вдається далеко не всім. Якщо з очищенням фільтрів у домашніх умовах ще легко впоратися, то ліквідувати витік фреону можуть тільки фахівці.

Наші майстри є професіоналами з хорошою репутацією і великим досвідом роботи на ринку кліматичного обладнання. Вони виконують технічне обслуговування кондиціонерів якісно і швидко.

Вдатися до виклику ремонтної бригади необхідно в таких випадках:

 1. Нагромадження бруду на фільтрах внутрішнього блоку. Як наказує інструкція по обслуговуванню всіх кондиціонерів, цей елемент має очищатися приблизно раз на місяць (все залежить від кількості пилу і бруду).
 2. Витік холодоагенту. Якщо вчасно не виявити дану несправність, то наслідки будуть сумними. Послуги з обслуговування несправного кондиціонера необхідні при погіршенні охолодження повітря.
 3. Експлуатація взимку. Якщо кліматичне обладнання не призначене для обігріву приміщення в Україні, то використовувати його з цією метою заборонено. Але багато користувачів не слідують цьому правилу, в результаті отримують несправний зовнішній блок.

Обслуговування побутових кондиціонерів є не менш пріоритетним напрямком діяльності в Києві, як і продаж якісного кліматичного обладнання. Тому до роботи ми ставимося відповідально і серйозно, намагаючись реалізувати знання та вміння найкращим чином.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Чистка кондиціоннера в Києві. Чому вигідно звертатися в Карно?

Потрібне перевірене кліматичне обладнання? В інтернет-магазині представлені моделі від кращих виробників (Cooper&Hunter, Daikin, Haier, Panasonic, LG та інші). Ціни на асортимент залежать від бренду і потужності кондиціонера, тому рекомендується уточнювати вартість при замовленні.

Ми надаємо повний комплекс послуг, починаючи від підбору обладнання та закінчуючи монтажем під ключ, а також виконуємо сервісне обслуговування кондиціонерів у Києві. Оформивши замовлення на karno.ua, ви ніколи про це не пошкодуєте. Доказом служать позитивні відгуки, залишені клієнтами. Крім того, ви не знайдете більш низьких цін на подібні товари та послуги.


Вартість обслуговування кондиціонера

Вид робіт по обслуговуванню
Вартість, грн.
Рекомендована періодичність

Базове обслуговування настінного кондиціонера (механічна чистка без розбирання блоків, експрес-діагностика)

600

1-2р. на рік
Сервісне обслуговування настінного кондиціонера з розбиранням і очищенням парогенератором (крім технологічних приміщень)


700

1-2р. на рік
Сервісне обслуговування настінного кондиціонера, який використовується в технологічних цілях
9001-2р. на рік
Сервісне обслуговування підлогово-стельового кондиціонера
9002-4р. на рік
Сервісне обслуговування касетного кондиціонера
9002-4р. на рік
Сервісне обслуговування канального кондиціонера
10001-4р. на рік
Сервісне обслуговування мульти-спліт систем
в залежності від комплектаціїв залежності від комплектації
Сервісне обслуговування VRV-систем
в залежності від комплектації
в залежності від комплектації

Перелік робіт, які виконуються при обслуговуванні спліт-систем: 

 • перевірка працездатності вентиляторів;
 • очищення вентилятора внутрішнього блоку гарячою парою;
 • перевірка і налаштування роботи кондиціонерів в режимах, що відповідають експлуатаційним параметрам кондиціонера;
 • вимір величини напруги живлення під час навантаження;
 • перевірка і прочищення дренажної системи (там, де це можливо);
 • перевірка стану електронних плат управління, підтяжка клем;
 • очищення і заміна повітряних фільтрів кондиціонерів;
 • механічне очищення теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків;
 • очистка теплообмінника внутрішнього блоку гарячою парою, протигрибкове очищення теплообмінника внутрішнього блоку дезинфікуючих розчином;
 • перевірка робочого тиску внутрішнього контуру холодоагенту;
 • дозаправка холодоагентом;
 • мийка корпусних деталей внутрішнього блоку;
 • пробний пуск.

Зв'яжіться з нами для консультації або замовлення!

Проекти Карно