Фільтр

  • Виробник
    0
  • Потужність, кВт
    -
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Витяжні Вентиляційні Установки

Система витяжної вентиляції - це комплекс технічних заходів, що регулюють повітрообмін в приміщенні. Вона необхідна для сприятливого перебування людини всередині будівлі. Відсутність циркуляції повітря призводить до нестачі кисню, викликає запаморочення, слабкість, нездужання.

Система витяжної вентиляції

Перш за все, вентиляція є одним з факторів створення гарного повітря в приміщенні. Основна мета вентиляції - підтримувати здоровий і комфортний рівень повітря в приміщенні в будинках. Це означає, що система вентиляції повинна бути сконструйована таким чином, щоб вона могла видаляти забруднення і подавати зовнішнє повітря як «підживлення».

Хороша якість повітря в приміщенні досягається шляхом визначення оптимальної витрати повітря для кожної квартири в житловому будинку. В даний час в житлових будинках існує безліч різних систем вентиляції. Вентиляція може бути організована за допомогою гравітаційного перепаду тиску (природна вентиляція) і примусової вентиляції (механічна вентиляція).

В даний час нові житлові будинки оснащені системою механічної вентиляції. Сучасні системи з механічною витяжкою і рекуперацією тепла реально відповідають вимогам комфорту жителів і енергоефективності.

Крім того, в будь-якому житловому приміщенні неминучі випаровування від меблів і оздоблювальних матеріалів. Вони непомітні, але завдають серйозної шкоди здоров'ю. Сучасні витяжні вентиляційні системи здатні очистити повітря від токсичних речовин, пилу, неприємних запахів, надмірної вологи.

Різновиди витяжних систем вентиляції

На практиці існує три варіанти реалізації рішень:

  1. Природна вентиляція. Вона працює за рахунок різниці температур зовні і всередині будівлі. Головна перевага - низька ціна.
  2. Механічна система витяжної вентиляції. Обмін повітря в ній відбувається завдяки різниці тиску, що створюється вентилятором або ежектором. Механічна система дорожча за ціною, але незамінна на виробництвах для нормального протікання технологічних процесів, забезпечення протипожежної безпеки.
  3. Змішана - поєднує в собі можливості обох варіантів. Аналіз конкретної ситуації дозволяє підібрати раціональну комбінацію. Наприклад, купити додатковий вентилятор на кухню або в санвузол.Система витяжної вентиляції

Витяжна вентиляційна установка часто поєднується з припливною, адже без надходження свіжого повітря її робота буде неефективною. «Розумні» системи з конвекцією здатні регулювати теплообмін, за рахунок чого значно знижують витрати на обігрів приміщення. Незважаючи на високу ціну систем вентиляції, в Україні вони користуються попитом.


Витяжні системи вентиляції: Як визначитися з вибором?

Щоб купити витяжну систему вентиляції, необов'язково вникати в усі аспекти проблеми. Досить замовити консультацію компетентного фахівця. Кваліфіковану допомогу, широкий асортимент, а також комплекс послуг з проектування, монтажу, установки ви знайдете в інтернет-магазині karno.ua.

Витяжні системи вентиляції

Ми працюємо більше 16 років не тільки в Києві, а й на всій території України, відстежуємо останні технологічні новинки і даємо можливість їх купити.

Зателефонуйте нам сьогодні ☎ (044) 222-56-56 або замовте зворотний дзвінок на сайті і консультанти підберуть для вас необхідне обладнання.

ТОВ «Карно» реалізує європейський підхід до вирішення інженерних завдань. Ми не залежимо від конкретної компанії-постачальника і не будемо змушувати вас купити її продукцію. Це дозволяє враховувати індивідуальні потреби кожного клієнта.

Найбільш Часті Питання про Витяжну Вентиляцію та Витяжні Установки

✅ Що Таке Витяжна Вентиляція?

Система місцевої витяжної вентиляції - це інженерна система контролю за повітрям для зниження впливу забруднювачів, що переносяться повітрям, таких як пил, туман, дим, пар або газ на робочому місці. Простіше кажучи, це те, що витягує з робочого місця забруднювачі.

✅ Які Переваги Витяжної Системи Вентиляції?

Витяжна система допомагає швидко видаляти дим та запахи, роблячи повітря в приміщенні більш придатним для дихання. Робота витяжних вентиляторів допомагає підтримувати циркуляцію повітря і виводити зайву вологу, дим та запахи, підвищуючи загальний комфорт в приміщенні.

✅ Де Використовуються Витяжні Установки?

Витяжні установки застосовуються як окреме обладнання так і в складі систем вентиляції, як частина системи опалення та вентиляції для робочих місць та цехів, лабораторій, пекарень та інших промислових підприємств, а так само приватних будинків і квартир.

✅ Чи Необхідна Мені Витяжна Вентиляція?

Чи чисте повітря у вас вдома, на кухні, в офісі, на підприємстві? У більшості випадків вважається, що періодичного провітрювання приміщення цілком достатньо, але це не так. Повітря має властивість застоюватися, і ми знову і знову вдихаємо несвіже повітря. Згодом це призводить до головного болю, погіршення самопочуття, зниження концентрації, астми, алергії і нажаль іноді навіть раку легенів. Іншими словами нам дуже важливо дихати свіжим повітрям.

✅ Яка Витяжна Установка Буде Кращим Вибором для Мого Дому?

Рекомендуємо вибирати витяжні установки після консультації з досвідченим фахівцем-інженером, якого ви ознайомите з вашим приміщенням. У компанії Карно працюють досвідчені фахівці, які проконсультують і підберуть ефективне обладнання для вашої квартири, будинку або іншого приміщення орієнтуючись на важливі показники.

✅ Чи Підходить Витяжна Установка для Виробничого Підприємства?

Витяжні установки для підприємств та виробничих цехів зазвичай використовуються як частина системи вентиляції і є вкрай важливою необхідністю для підтримки здоров'я працівників, клієнтів і партнерів.

✅ Чи Буде Ефективна Витяжна Установка для Приватного Будинку?

Безумовно, в 90% випадків витяжна установка в системі вентиляції приватного будинку буде ефективним рішенням. Така система забезпечить в вашому домі відтік застояного несвіжого повітря.

✅ Чому Замовити Витяжну Установку в Компанії Карно?

На сайті karno.ua представлений широкий асортимент енергоефективних вентиляційних установок та інших компонентів вентиляційної системи від перевірених світових виробників. І так як компанія Карно професіонали своєї справи ви можете не тільки купити обладнання, а й замовити весь комплекс інженерних послуг від проектних до пусконалагоджувальних робіт й обслуговування.


Проекти Карно